fbpx

Gürcistan Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

599 USD

Tur Fiyatı: 599 USD

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 4 Gece 5 Gün
 • 26 Ekim 2023
 • Antalya Çıkışlı

Direkt Uçak rahatlığıyla…

ANTALYA/TİFLİS/ANTALYA

PASAPORTA GEREK YOK! ÇİPLİ KİMLİKLE SEYAHAT İMKANI!

Tur Programı

1. GÜNAntalya - Tiflis Gürcistan

Saat 11:00 ’da Antalya Havalimanı 1. DışHatlar Terminali’nde buluşma. Değerli misafirlerimiz ile Freebird HY özel seferi ile Saat: 13.30 Antalya- Tiflis uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Gürcistan Yerel saati 15.40 da Tiflis Uluslararası Havalimanına İnişimizi Gerçekleştiriyor, Bizleri Bekleyen Aracımız Ve Yerel Rehberimiz İle Buluşarak Gürcistan’ın başkenti Tiflis’teki ilk noktamız olan Avlabari Caddesi üzerinde Dünyanın En Büyük Üçüncü Ortodoks Katedrali Sameba Katedralini rehberimiz eşliğinde gezmeye başlıyoruz. 15 bin kapasiteli Katedralin tüm bilgilerini aldıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Lobide belirlenen saatte buluşuyor ve akşam yemeğimizi yerel restoranımızda aldıktan sonra otelimize dönüyoruz.

TBİLİSİ TRADEMARK COLLECTİON BY WYNDHAM vb.

2. GÜNKakheti - Bodge Manastırı - Aşıklar Şehri Sighnagi - Tiflis

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından şehir gezimize, Kafkas Eteklerindeki, Kakheti Bölgesine hareket ediyoruz. Yolculuğumuzun ilk durağı; Üzüm Bağları ile ünlü Telavi Bölgesi. Şarap Bağları hakkında bilgileri alıyor, kısa molalar sonrasında, Hristiyanlığı Gürcistan’a getiren Azize Nino’nun mezarının bulunduğu Bodbe Manastırını ziyaret ediyoruz. Bodbe’den ayrılıyor, Kafkas Dağları muhteşem manzarası eşliğinde, devlet tarafından korumaya alınmış Alazani vadisine hâkim konumlu “Âşıklar Şehri’’ Sighnaghi’ye ulaşıyoruz. Restore edilmiş eski evleri ve sokakları, meşhur şaraplarıyla ünlü Sighnagi’de öğle yemeğimizi alıyor, Pheasant’s Tears Şarap Evinde şarap tadımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Sighnagi’deki diğer gezi duraklarımız olan Kraliyet Kalesini, Niko Pirosmali  gezilerimizi tamamladıktan sonra, ipek yolu kavşağında kurulu Sighnagi’den ayrılıyor ve Tiflis’teki otelimize dönüyoruz. Lobide buluşuyor, (Ekstra) akşam yemeği ve Kafkas Gecesi için yerel restoranımıza gidiyoruz. Yemek sonrasında Tiflis şehir turumuz için serbest zaman diyoruz.

Konaklama TBİLİSİ TRADEMARK COLLECTİON BY WYNDHAM vb.

3. GÜNTam Gün Tiflis Turu

Otelimizdeki kahvaltının ardından, Kafkasların köprüler şehri olarak bilinen Tiflis’i gezmeye koyuluyoruz. Heykeltıraş Amaşukeli’nin “Kartlis Deda” heykelinin bulunduğu tepeye Teleferikle çıkıyor ve şehir izledikten sonra yürüyerek, Narikala Kalesi, Metekhi Kilisesi, Kral  Gorgasali’nin Heykeli, Sülfür Hamamları, Cuma Camii, Barış Köprüsünün bulunduğu Eski Tiflis’i geziyoruz. Vereceğimiz kısa molanın ardından Kafkasların en uzun bulvarlarından olan Rustavelliye gidiyoruz. Bulvarda yürüyüşümüz esnasında Tiflis Metrosunu görecek, eski Gürcü ve Rus mimarisindeki yapıları fotoğraflayacak, ardından ulusal bir hazine olarak kabul edilen Tiflis Devlet Müzesini gezmeye koyuluyoruz.

Müze gezimizi tamamlıyor, 1776 yılında inşa edilen Kraliçe Darejan Sarayını fotoğraflıyor, Rezo Gabriadze Tiyatrosu ve Eğik Saat Kulesini görüyoruz. 1965 yılında Mimarlar Shota Kavlashvili ve Vladimer Kurtishvili tarafından tasarlanan Baraktashvili Köprüsünü yürüyerek geçiyor ve aracımızla buluşuyoruz. Bölgenin en büyük bitpazarı olarak kabul edilen, kuru köprü yanında kurulan Vernisaj “ Antikacılar Eskiciler” çarşısını ziyaret ediyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Belirlenen saatte buluşuyor yerel restoranımızda akşam yemeğimizi alıyoruz.

Konaklama TBİLİSİ TRADEMARK COLLECTİON BY WYNDHAM vb.

4. GÜNUplistsihe Antik Kenti - Gori Stalin Müzesi - Mskheta - Tiflis

Otelimizdeki kahvaltının ardından, Tiflis şehir merkezine 70 km uzaklıktaki Rus – Gürcistan Askeri yolu üzerinde Kazbeği Dağlarının eteklerine doğru uzanan vadi içerisinde Ananuri Köyü yakınlarında bulunan 13. Yüzyılda inşa edildiği belgelenen Ananuri Kale Kompleksi içerisindeki yapıları görmeye gidiyoruz. Mtsheta – Mtianeti Bölgesinde bulunan Ananuri Kale yapısı içerisindeki Üst ve Alt Kaleyi, Kuleleri, Meryem Ana ve Tanrı Kilisesini ve Çan Kulelerinden oluşan tüm yapıları rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz.

Gezi sonrasında, Tarihte Stalin’in şehri olarak bilinen Gori’ye gidiyoruz. Şehrin içerisinde parkın içerisinde buluna Stalin Müzesini rehberimiz eşliğinde gezmeye başlıyoruz. Stalin’e ait eşyaları, belgeleri ve kendisine sunulan hediyelerin sergilendiği müzeyi doğduğu evi ziyaret ve yolculuklarında kullandığı Vagonu görüyor ve Gori şehir turumuzu tamamlıyor, Gürcistan Krallarına başkentlik yapmış olan Mskheta’da UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan ve 11. Yüzyılda inşa edilen Svetitshoveli Katedrallerini geziyoruz. Gün içerisindeki tüm gezilerimizi tamamlıyor ve dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz. Belirlenen saatte buluşuyor Gürcü Yerel Lezzetlerini tadacağımız restoranımıza gidiyoruz.

Konaklama TBİLİSİ TRADEMARK COLLECTİON BY WYNDHAM vb.

5. GÜNKaplumbağa Gölü - Mtatsminda Tepesi - Tiflis - Antalya

Otelimizdeki kahvaltının ardından, Mtatsminda Tepesinin hemen kuzey yamacında yer alan ve Tiflis halkı tarafından sıkça kullanılan KusTba Gölü veya diğer adıyla Kaplumbağa Gölüne hareket ediyoruz. Göl etrafındaki yürüyüş ve kahve molasının ardından Füniküler ile Mtatsminda’ya çıkıyor ve Tiflis’i kuşbakışı izliyoruz. Gürcistan turumuzu tamamlıyor ve misafirlerimizi Tiflis Havalimanına transfer ediyoruz.

Freebird HY özel seferi ile  saat 18:40 uçuşu ile Antalya’ya hareket ediyoruz ve gezimizin sonu…

Fiyatlar&Tarihler

26 Ekim 2023

2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
599 USD
Tek Kişilik Oda Farkı
150 USD
3-12 Yaş Çocuk
579 USD
0-2 Yaş Çocuk
150 USD
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Antalya/Tiflis/Antalya Gidiş / Dönüş Uçak Biletleri
 • Tüm program boyunca Ulaşım ve transferler
 • 4 Gece Otel Konaklaması kahvaltı dahil)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti (Türkçe ve Gürcüce)
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Panoramik Şehir Turları  
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Tursab Mesleki sorumluluk sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Öğle yemekleri , Akşam Yemekleri, Kafkas Eğlenceleri, Şarap tadımları vb.
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri, Teleferik Ücretleri (30 USD) rehber tarafından varışta toplanacaktır
 • Seyahat Sağlık sigortası (30 USD) +65 yaş 45 USD
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
Notlar

GENEL ŞARTLAR

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; MagidosTUR gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; MagidosTUR’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu MagidosTUR’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin MagidosTUR tarafından iptal edilmesi durumunda MagidosTUR’ dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, MagidosTUR sorumlu tutulamaz.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde MagidosTUR iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

 • Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar MagidosTUR’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. MagidosTUR ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.
 • Erken rezervasyon kampanyası kapsamındaki rezervasyonlarda, kampanya bitiş tarihinden sonra gerçekleştirilecek tarih ve isim değişikliği işlemleri, ancak MAGİDOSTUR onayı ile ve kişi başı 25 € değişiklik işlem bedeli karşılığında gerçekleştirilebilir. Tarih değişikliği işlemleri için müsaitlik onayı alınması gerekir.

Rehberlik Hizmetleri ve Programda Belirtilen Turlar

 • Programda belirtilen günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Programda belirtilen turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından MagidosTUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya programda belirtilen turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

Uçuşlar Hakkında

 • MagidosTUR hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.
 • Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. MagidosTUR, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
 • 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.
 • Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.
 • Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 • Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.
 • Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan MagidosTUR sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, MagidosTUR’un sorumluluğunda değildir.
 • Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

 • MagidosTUR misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda MagidosTUR’un iptal koşulları geçerli olacaktır.
 • Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire MagidosTUR tarafından bildirilecektir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce MagidosTUR tarafından bilgi verilecektir.
 • Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.
 • Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.
 • MagidosTUR tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve MagidosTUR tarafından garanti edilemez.
 • Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.
 • Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.
 • Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.
 • Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
 • Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
 • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.
 • Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
 • Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
 • MagidosTUR zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MagidosTUR sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
 • Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
 • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, MagidosTUR’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize ve Pasaport

 • T.C vatandaşları için vize uygulaması yoktur.
 • TC yeni tip nüfus cüzdanı veya pasaport ile seyahat yapılabilir.  Yurtdışı çıkış harcı misafirlerimize aittir. 18 yaş altındaki çocuklar, annesi ve babası ile aynı anda turda değil ise (tek ebeveyn veya akraba vb.), Noter onaylı Muvafakatname ile çıkış yapabilir. Tüm kimliklerde (çocuk kimliği olsa dahi) fotoğraf olma zorunluluğu vardır. Pvc kaplaması, yıpranmış, eskimiş, 2012 ve öncesi, açılmış kimlikler giriş esnasında Türk ve Batum polisi tarafından kabul edilmemektedir.

Ödemeye Devam Et