fbpx

Category

Cruise Only Gemi Turları

CRUISE ONLY GEMİ TURU NEDİR?

Gemi turu artık ülkemizde oldukça yaygınlaşan ve misafirlerimizin de çok keyif aldığı, çok rahat ettiği bir tatil türü olarak göze çarpıyor. Elbette her yerde olduğu gibi gemi turlarında da farklı bütçelere hitap eden farklı programlar bulunuyor. Sık sık bizlere ekonomik gemi turları için ne yapılması gerektiği soruluyor. Bunun için elbette promosyon gemi turlarını takip etmek ve fırsatları yakalamak mümkün ancak aslında bir seçenek daha var. Cruise only gemi turları işte siz değerli misafirlerimize daha uygun fiyatlarla gemi turuna çıkma şansı veriyor. Adından da anlaşılacağı gibi cruise only “sadece gemi” anlamına geliyor. Yani cruise only gemi turuna rezervasyon yaptırdığınızda sadece gemi seyahatinde yerinizi ayırtmış oluyorsunuz ve gemiye bineceğiniz noktaya gidiş-geliş uçak biletleri, havalimanından limana transferler ve çoğunlukla Türkçe rehberlik hizmeti bu rezervasyona dâhil olmuyor. Yani bunu aslında bir otelden oda ayırtmaya benzetebiliriz. Otele nasıl gideceğinizi siz belirliyorsunuz. Böyle olunca da tatil planlarını daha büyük bir esneklikle hayata geçirebiliyorsunuz. Dahası cruise only gemi turlarında sık sık büyük promosyonlar oluyor ve çok uygun fiyatlarla kabin rezervasyonu yapabiliyorsunuz. Ayırttığınız kabinin yanında isterseniz uçak biletinizi birlikte seçeriz, isterseniz millerinizi kullanarak kendi biletinizi ayırttırabilirsiniz. Hatta gemi turunuzun peşine varış limanınızda birkaç günlük otel rezervasyonu da ekleyerek bulunduğunuz kenti de doyasıya gezebilirsiniz.

CRUISE ONLY GEMİ TURUNDA NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Elbette her seyahatte olduğu gibi cruise only gemi turlarında da dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları bulunuyor.

*Gideceğiniz rotanın vize gereksinimlerini iyi öğrenmelisiniz. Örneğin Avrupa’ya gidecekseniz tek girişli Schengen vizesi yeterli mi yoksa çok girişli vize mi almak gerektiğini iyi araştırmalısınız.

*Aynı şekilde uçak biletinizi alırken de, özellikle uzak bir noktaya ve aktarmalı uçuyorsanız arada transit vizeye gerek olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ayrıca bağlantılı uçaklarınız arasında çok kısa bir süre olmamalı ve uçağınızı kaçırma riski taşımamalısınız. Aktarmada bavullarınızın transfer edilip edilmediği de bir diğer önemli konu olarak dikkat çekiyor.

*Katılmak istediğiniz için program için doğru mevsim olup olmadığı da önceden araştırmaya değer bir diğer konu… Örneğin Norveç Fiyortları gemi turu için daha yaz aylarını tercih etmek gerekirken, Bahamalar ve Karayipler gemi turları için ocak – şubat daha doğru bir dönem oluyor.​​

MSC CRUISES İLE CRUISE ONLY GEMİ TURLARI

İtalya’nın ve dünyanın en büyük şirketlerinden MSC Cruises, siz değerli misafirlerimize birçok cruise only programı son derece uygun fiyatlara sunuyor. 19 cruise gemisine sahip tam bir aile şirketi olan MSC Cruises Akdeniz’den, Birleşik Arap Emirlikleri’ne, Güney Amerika’dan Baltıklar’a birçok farklı program sunuyor. Bu programları takip etmek için sayfanın aşağısında bulunan haber bültenimize üye olabilirsiniz.

COSTA CRUISES İLE CRUISE ONLY GEMİ TURLARI

Bir diğer İtalyan gemi şirketi olan Costa Cruises ise aslında dünyanın en büyük gemi şirketi olan Amerikalı Carnival Corporation’ın bir alt markası… 1854 yılında kurulan Costa Cruises 2000 yılında Carnival Corp.’a satıldığından beri bu büyük grubun içinde hizmetlerini sürdürüyor. Costa Cruises da farklı gemi turlarını misafirlerine sunan bir diğer şirket olarak Uzakdoğu, Japonya, Akdeniz, Fiyortlar gibi ilginç destinasyonlara programlar hazırlıyor.

CRUISE ŞİRKETLERİNİN YETKİLİ ACENTASI MAGIDOS TUR İLE GEMİ TURUNA KATILIN

MagidosTur ailesi olarak uzun zamandır birçok cruise şirketinin Antalya ve Akdeniz bölgesinde temsilciliğini yapmaktayız. MSC Cruises, Costa Cruises, Celestyal Cruises, Royal Caribbean Cruises bunlardan sadece birkaçı… Siz de bir gemi turuna çıkmak istiyorsanız ve bir türlü karar veremiyorsanız www.www.magidostur.com sayfasını inceleyebilir, aşağıdaki bilgi formunu doldurabilir ya da https://g.page/MagidosTur adresindeki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Görüşmek üzere!

399 Euro'dan itibaren

MV Gemini ile 4 Gece 5 Gün Yunan Adaları Turu

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihi : 25 Haziran - 24 Eylül 2023
789 Euro'dan itibaren

Celestyal Journey ile 7 Gece 8 Gün Idyllic Yunan Adaları

7 Gece 8 Gün
Tur Tarihi : 4 Eylül - 2 Ekim 2023
1229 Euro'dan itibaren
499 Euro'dan itibaren

Celestyal Olympia ile 4 Gece 5 Gün Iconic Aegean Yunan Adaları

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihi : 27 Haziran - 24 Ekim 2023
399 Euro'dan itibaren

MV Gemini ile 3 Gece 4 Gün Yunan Adaları Turu

3 Gece 4 Gün
Tur Tarihi : 13 Temmuz - 28 Eylül 2023
790 Euro'dan itibaren

Norwegian Bliss ile 7 Gece Alaska

7 Gece 8 Gün
Tur Tarihi : 30 Eylül - 21 Ekim 2023
699 Euro'dan itibaren

MSC Poesia ile İstanbul Kalkışlı 11 Gece Batı Akdeniz

11 Gece 12 Gün
Tur Tarihi : 30 Eylül - 13 Kasım 2023
349 Euro'dan itibaren

Celestyal Olympia ile 3 Gece 4 Gün Iconic Aegean Yunan Adaları

3 Gece 4 Gün
Tur Tarihi : 9 Eylül - 28 Ekim 2023
559 Euro'dan itibaren

MSC Musica ile Kuşadası Kalkışlı 7 Gece Doğu Akdeniz

7 Gece 8 Gün
Tur Tarihi : 1 Ağustos - 17 Ekim 2023
1259 Euro'dan itibaren
1 2

Ödemeye Devam Et