fbpx

Category

Karadeniz Turları

ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ TURLARI İÇİN EN İYİ MEVSİM NE ZAMAN?

MagidosTur olarak uzun zamandır Antalya çıkışlı Karadeniz turları düzenlemekteyiz. Elbette bütün turlarımızda olduğu gibi Karadeniz turunda da önceliğimiz siz değerli misafirlerimizin rahatlığı, mutluluğu ve program boyunca bölgeyi sorunsuz ve keyifle gezebilmeleri olmaktadır. Bu sebeple Antalya çıkışlı Karadeniz turlarımızda en önemli unsur bu güzide bölgemizin en iyi hangi mevsimde gezilebileceği oluyor. Bol yağış alan Karadeniz bölgesini en iyi şekilde gezebilmek için biz turlarımızı yağışın en az olduğu haziran ile ekim ayları arasında düzenlemeyi tercih ediyoruz. Bununla beraber hiç şüphesiz Karadeniz yaylalarında ilkbaharın ve sonbaharın da keyfi bir başka oluyor.

ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ TURU FİYATLARI

Antalya çıkışlı Karadeniz turlarında misafirlerimizin sorduğu bir diğer soru da turun fiyatı ve bütçelerine uygun olup olmadığı oluyor. Karadeniz turları otobüsle ve uçakla gerçekleştirilebiliyor ancak biz daha çok bölgenin kentimize uzaklığını göz önüne alarak ve otobüs yolculuğunun zorluğunu da aklımızda tutarak genellikle Antalya çıkışlı uçaklı Karadeniz turu düzenlemeye gayret ediyoruz. Karadeniz turları 3 günlük olabildiği gibi 5 ve 6 günlük de olabiliyor ve fiyatları da ona göre değişiyor. Cuma-pazar olarak düzenlediğimiz kısa programları daha çok çalışan ve zamanı kısıtlı olan misafirlerimizi düşünerek organize ediyoruz ve bu turlarımız 1300 – 1400 TL aralığında değişiyor. Daha uzun süreli turlarımızın fiyatları ise 2200 TL’ye kadar çıkabiliyor.

DOĞU KARADENİZ TURUNDA NERELERİ GEZEBİLİRİZ?

Doğu Karadeniz turu kuşkusuz misafirlerimizin en çok tercih ettiği programlardan biri… Yemyeşil doğasıyla Karadeniz’in yaylaları ziyaretçilerine eşsiz manzaralar sunuyor. Biz Antalya çıkışlı Doğu Karadeniz turlarımızı genellikle Trabzon’dan başlatıyoruz ve sahil bandı boyunca Sarp Sınır Kapısı’na doğru yol alıyoruz. Doğu Karadeniz turlarında başta Ayder, Uzungöl, Trabzon, Artvin, Borçka, Karagöl, Sümela Manastırı olmak üzere birçok noktayı ziyaret ediyoruz. Ayrıca Karadeniz tur programlarımızı da sık sık güncelliyoruz ve misafirlerimizin keyif alacakları yeni noktaları rotamıza ekliyoruz. Örneğin son zamanlarda popüler bir hale gelen Pokut Yaylası ve Maçahel bu noktalardan bazıları… Artvin’deki Maral Şelalesi de mutlaka görülmesi gereken nefis bir doğa harikası olarak dikkat çekiyor. Bunların yanında elbette Karadeniz turlarına bir noktayı daha mutlaka ekliyoruz. Karadeniz turlarında Batum artık bu programlarımızın olmazsa olmazı olarak ön plana çıkıyor. Karadeniz Yaylaları&Batum turlarımız bu sebeple hem doğanın, hem de kültürün doyasıya yaşandığı tur programları oluyor.

BATI KARADENİZ TURUNDA NERELERİ GEZEBİLİRİZ?

Batı Karadeniz turu da misafirlere farklı bir deneyim vaat ediyor ve bu sebeple de bir hayli ilgi görüyor. Burada da ulaşım kolaylığını göz önünde bulundurarak Antalya çıkışlı uçaklı Batı Karadeniz turları düzenlemeye gayret ediyoruz. Batı Karadeniz’de de başta Safranbolu, Kastamonu, Sinop, Abant, Amasya gibi belli başlı merkezler çok rağbet görüyor. Ama bunun yanında rotamıza ilgi çekici adresleri de ekleyerek misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Örneğin Çorum tarihi güzellikleriyle muhakkak ziyaret edilmesi gereken bir kent olarak öne çıkıyor.

MAGİDOS TUR FARKIYLA ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ TURLARINA KATILIN

Yıllardır MagidosTur olarak Antalya çıkışlı otobüslü ya da uçaklı Karadeniz turları düzenliyoruz. Turlarımızın programlarını siz değerli dostlarımız için özenle hazırlıyor, kalacağınız her bir oteli de özenle seçiyoruz. Karadeniz bölgesinde hem yayla otellerini, hem de şehir otellerini seçerken sizlerin konforu ve huzuru birinci önceliğimiz oluyor. Çoğu zaman uçakla düzenlediğimiz Karadeniz turlarımızda misafirlerimiz Antalya’dan Trabzon’a direkt uçuşla, aktarmasız bir şekilde gitmenin ve hiç yorulmadan Karadeniz turuna başlamanın rahatlığını yaşıyor. Siz de Karadeniz turları için MagidosTur’u tercih edebilir ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken www.magidostur.com adresini incelemek ya da https://g.page/MagidosTur adresinde bulunan ofisimizi ziyaret ederek bilgi almak! Bekliyoruz :)

16990 TL

Batı Karadeniz Turu

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihi : 4 Mayıs 2024
599 USD

Gürcistan Turu

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihi : 3 Haziran 2024'ten itibaren
19990 TL'den itibaren

4 Gece Doğu Karadeniz & Batum Turu

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihi : 3 Haziran 2024'ten itibaren
16990 TL'den itibaren

Artvin Yaylaları & Macahel Turu

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihi : 8 Nisan 2024'ten itibaren

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

Güncel Seyahat Yazıları

Nisan 17, 2024
Verona’da Bir Aşk Hikayesi: Romeo ve Juliet
Nisan 5, 2024
Destansı Bir Aşk: Napolyon ve Josephine
Nisan 5, 2024
Türk Tarihinin En Önemli Hazinesi: Orhun Yazıtları

Ödemeye Devam Et