fbpx

Category

Gap&Doğu Anadolu Turları

ANTALYA ÇIKIŞLI GAP TURLARI İÇİN EN İYİ MEVSİM HANGİSİ

MagidosTur olarak yıllardır Antalya çıkışlı Gap turu düzenliyoruz. Birçok turumuzda olduğu gibi Güneydoğu turumuzu da mümkün mertebe uçaklı düzenlemeye gayret ediyoruz. Uçaklı Gap turu misafirlerimizi yorucu otobüs yolculuğundan koruyor ve Gap turuna dinç bir şekilde başlamalarını sağlıyor. Guneydogu turunun kuşkusuz buram buram tarih kokan bu eşsiz coğrafyası hakkıyla gezilmeli. Bu sebeple her kültür turu gibi Güneydoğu Anadolu turumuzda da seyahat mevsimine çok dikkat ediyoruz. Bilindiği gibi Güneydoğu Anadolu bölgemiz özellikle yaz aylarında son derece sıcak olabiliyor ve bu da misafirlerimizin rahat rahat gezmelerine engel olabiliyor. Bu sebeple MagidosTur olarak biz daha çok ilkbahar ve sonbahar aylarında Antalya çıkışlı Gap turları düzenlemeye çalışıyoruz. İklimin daha ılıman olduğu mart, nisan, mayıs, eylül, ekim ve kasım ayları Güneydoğu’nun tüm renklerini görmeye imkân tanıyor.

ANTALYA ÇIKIŞLI GAP TURU FİYATLARI

Her seyahat planında olduğu gibi Gap turlarında da misafirler bütçelerine göre hareket ediyorlar. Bu sebeple Gap turu fiyatları bizlere en çok sorulan soruların başında gelebiliyor. Biz daha çok tercih ettiğimiz Antalya çıkışlı uçaklı Gap turlarını 3 günlük düzenleyebildiğimiz gibi, 5 ve 6 günlük de düzenleyebiliyoruz. 3 günlük Gap turları daha çok Cuma – Pazar aralığında oluyor ve özellikle çalıştığı için izin almakta sorun yaşayan misafirlerimizden yoğun ilgi görüyor. Bu programlarda nokta atışı yapmaya gayret gösteriyoruz ve Antalya çıkışlı Mardin turu ya da Antalya çıkışlı Antep turu çok sık düzenlediğimiz turlar oluyor. 3 günlük turlarımızın fiyatları 1300 -1400 TL aralığında olurken, daha kapsamlı düzenlediğimiz Gap turlarında bu tutar 2300 – 2400 TL’ye çıkabiliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU TURUNDA GÖRÜLECEK YERLER NELERDİR?

Güneydoğu Anadolu turunda gezilecek yerler saymakla bitmez desek herhalde abartmış olmayız. Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Balıklıgöl, Adana, Nemrut, Hasankeyf, Halfeti ve yerli yabancı turistlerin akın akın ziyaret ettiği dünyaca ünlü Zeugma Müzesi bu yerlerden sadece birkaçı… Dahası, bugün insanlığın sıfır noktası olarak adlandırılan Göbeklitepe, her Gap turunun olmazsa olmazı olarak gözümüze çarpıyor. Kelaynakların koruma alanı olan Birecik de gezilip görülmesi gereken yerlerden biri. Mardin ve Midyat, yaşayan tarihi iliklerinize kadar hissedeceğiniz benzersiz merkezler olduğundan mutlaka ziyaret edilmeli. Burada Deyrülzafaran ve Mor Gabriel Manastırları’nı programlarımıza alıyoruz ve Gap turlarımızı zenginleştirmeye gayret ediyoruz. Son olarak hepimiz biliyoruz ki Güneydoğu sadece gezilecek değil tadılacak bir bölge… Doğu’nun nefis lezzetleri, Antep’in kebabı, Urfa’nın lahmacunu giden herkesin denemesi gereken tatlar olarak ön plana çıkıyor.

GAP TURUNA ÇIKARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Sadece Gap turunda değil her seyahatte dikkat edilmesi gereken bazı hususlara dikkatinizi çekmek istiyoruz. Bunların içinde belki de en önemlisi mümkün olduğunca az eşyayla yolculuğa çıkmak ve hafif gezmek olsa gerek. Turlarda misafirlerimiz gittikleri bolca alışveriş yaptıklarından nispeten boş bir bavulla giderlerse dönüşte yer sıkıntısı çekmezler ve rahat rahat alışveriş yapabilirler. Gap turlarında kıyafet seçimi de oldukça önemli çünkü bu turlarımız kültür ağırlıklı yoğun geziler ve seyahat esnasında bol bol yürüyüş yapıldığından rahat spor ayakkabılar, ferah bir eşofman takımı siz değerli misafirlerimizin turdan aldıkları keyfi artıracaktır.​

MAGİDOS TUR FARKIYLA ANTALYA ÇIKIŞLI GAP TURLARINA KATILIN

MagidosTur ailesi olarak uzun zamandır Antalya hareketli otobüslü ya da uçaklı Gap turları düzenlemekteyiz. Bu turlarımızda daima birinci önceliğimiz katılan misafirlerimizin rahatlığı ve mutluluğu olmaktadır. Siz de keyifli bir Güneydoğu turuna katılmak isterseniz www.www.magidostur.com adresini inceleyebilir ya da https://g.page/MagidosTur adresinde bulunan ofisimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

10.990 TL

Turistik Doğu Ekspresi ile Kars Turu

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihi : 15 Şubat 2023
5999 TL

Uçakla Gap Turu

Başlangıç Fiyatı5,999 TL
4 Gece 5 Gün
Tur Tarihi : 28 Aralık 2022
4999 TL

Uçakla Butik Mardin Turu

Başlangıç Fiyatı4,999 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihi : 16 Aralık 2022
5749 TL

Uçakla Van Turu

Başlangıç Fiyatı5,749 TL
3 Gece 4 Gün
Tur Tarihi : (Güncellenecektir)
5499 TL

Elazığ Tunceli Malatya Turu

Başlangıç Fiyatı5,499 TL
3 Gece 4 Gün
Tur Tarihi : 16 Mart 2023
4999 TL'den itibaren

Uçakla Antakya Adana Turu

Başlangıç Fiyatı4,999 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihi : 30 Aralık 2022
4899 TL

Uçakla Antep&Urfa Turu

Başlangıç Fiyatı4,899 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihi : (Güncellenecektir)
7799 TL

Uçakla ve Trenle Kars Erzurum Van Turu

Başlangıç Fiyatı7,799 TL
5 Gece 6 Gün
Tur Tarihi : 24 Ocak 2023
6999 TL

Kayseri Sivas Kemaliye Turu

Başlangıç Fiyatı6,999 TL
5 Gece 6 Gün
Tur Tarihi : (Güncellenecektir)

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

Güncel Seyahat Yazıları

Kasım 21, 2022
Berlin Üzerindeki Gökyüzü
Ekim 29, 2022
Don Kazakları Değişimi “Don”durmuş!
Ekim 27, 2022
Gerçek Olamayacak Kadar Güzel 12 Plaj

Ödemeye Devam Et