fbpx

Tuna Nehri’nde Amadeus ile Orta Avrupa Turu Kurban Bayramı

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1799 Euro'dan itibaren

Tur Fiyatı: 1799 Euro'dan itibaren

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 7 Gece 8 Gün
 • 15 Haziran 2024
 • İstanbul Çıkışlı

***KURBAN BAYRAMI***

***TÜRKÇE REHBERLİ***

Tur Programı

1. GÜNİstanbul – Münih – Passau (15.06.2024 Ct)

Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın, tarifeli seferi ile Münih’e hareket ediyoruz. Münih’e varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Passau’ya hareket ediyoruz ve Passau yürüyüş turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından Passau limanında bizi bekleyen gemimize transfer oluyoruz. Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz bu limandan 18.00’de hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

Uçuş No: TK 1629 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: İstanbul – Tarih: 15 Haziran 2024 – Saat: 07:25 – Varış: Münih – Tarih: 15 Haziran 2024 – Saat: 09:05

2. GÜNEmmersdorf – Dürnstein – Viyana (16.06.2024 Pa)

Gemimiz Emmersdorf limanına saat 09.00’da yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimiz ile Emmersdorf yürüyüş turunu gerçekleştirebilir. Gemimiz saat 11.30’da bu limandan ayrılacaktır. Öğle yemeğimizi seyir esnasında alıyoruz. Gemimiz saat 13.30’da Dürnstein limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz üzüm bağları ile ünlü UNESCO Dünya mirası listesinde bulunan Dürnstein kasabasında keyifli bir yürüyüş yaparak bölgeyi keşfedebilirsiniz. Gemimiz bu limandan 16.00’da hareket edecektir. Akşam yemeğimizi seyir esnasında alıyoruz. Saat 21.00’de gemimiz Viyana limanına yanaşacaktır ve bu gece Viyana limanında demirli kalacaktır. Konaklama gemide.

3. GÜNViyana (17.06.2024 Pt)

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Viyana şehir turuna katılabilirler. Aracımız bizi limandan alarak Viyana merkezine götürüyor. Meşhur renkli evlerden oluşan Hunderd Wassa House’ı ziyaret ederek, ünlü Ring Strasse geliyoruz. Ring boyunca göreceğimiz yerler Savunma bakanlığı, Stat Park,Viyana Opera Binası, Mesuem Quarter, Parlamento Binası, Belediye Binası ve Holfburg Sarayı. Şehir merkezini ziyaretten sonra Meşhur yazlık saray olan Schon Brunne’na giderek muhteşem barok bahçelerinde fotoğraf molası veriyoruz. Gezimizin ardından öğle yemeğimizi almak üzere gemimize transfer oluyoruz. Öğle yemeği sonrası serbest zaman veriyoruz. Gemimiz bu limandan saat 19.00’da hareket edecektir. Akşam yemeğimizi seyir esnasında alıyoruz. Konaklama gemimizde.

4. GÜNBudapeşte (18.06.2024 Sa)

Kahvaltımızı seyir esnasında alıyoruz. Gemimiz Budapeşte limanına saat 11.30’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Ezstergom – Visegrad – Szentendre turuna katılabilirler. Turumuzda öncelikle klasik bir macar köyü olan Szentendre ile başlıyoruz ve tuna boyunca seyahat edip Visegrad’a ulaşıyoruz. Burada Orta çağ temalı yerel ve ünlü bir restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından 16. ve 17. yüzyıllarda yaklaşık 130 sene boyunca Osmanlı’nın Tuna boylarındaki en önemli üslerinden biri olan tarihi Estergon Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Hali hazırda Estergonu Macaristan’ın Dini Merkezi yapan Kale surları içinde inşa edilmiş, tüm dünya da hatırı sayılır büyüklükte olan Estergom Bazilikası ve çevresini ziyaret edeceğiz. Gezi sonrası gemimize transfer olacağız. Gemimiz bu gece Budapeşte limanında demirli olacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

5. GÜNBudapeşte – Estergom (19.06.2024 Ça)

Gemide aldığımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Budapeşte şehir turuna katılabilir. Macaristan başkentinde gerçekleştireceğimiz gezimizin ardından öğle yemeğimizi almak üzere gemiye transfer oluyoruz. Öğle yemeği sonrası saat 13.30’da gemimiz bu limandan ayrılacaktır ve 19.00’da Estergom limanına yanaşıp burada on beş dakikalık teknik bir mola verecektir. 19.15’de Estergom’dan ayrılacak olan gemimizde akşam yemeğimizi seyir halinde alacağız. Konaklama gemide.

6. GÜNBratislava – Hainburg (20.06.2024 Pe)

Gemimiz sabah 08.00’de Bratislava limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz kahvaltı sonrası rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Bratislava şehir turuna katılabilirler. Orta Avrupa’nın en eski şehirlerinden olan ve üç ülkenin kesişme noktasında bulunan UNESCO Dünya mirası olan Bratislava şehrinde gerçekleştirdiğimiz gezimizi takiben öğle yemeğimizi almak üzere gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz bu limandan 14.00’de hareket edecektir. Saat 16.00’da Hainburg limanına yanaşacak olan gemimiz burada yarım saatlik bir teknik molanın ardından 16.30’da hareket edecektir. Akşam yemeğimizi seyir esnasında alıyoruz. Konaklama gemide.

7. GÜNLinz (21.06.2024 Cu)

Kahvaltımızı ve öğle yemeğimizi seyir esnasında alıyoruz. Gemimiz Linz limanına saat 14.00’de yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Chesky Krumlow turuna katılabilirler. Bohemya’nın incisi, Orta Avrupa’nın ortaçağ havasındaki tek şehri olan UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Chesky Kromlow ziyaretimizin arkasından akşam yemeğimizi almak üzere gemimize transfer oluyoruz. Yemeğin ardından serbest zaman veriyoruz. Gemimiz Linz limanından saat 22.00’de hareket edecektir. Konaklama gemide.

8. GÜNPassau – Münih – İstanbul (22.06.2024 Ct)

Sabah 07.30’da Passau limanına varıyoruz. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Münih’e transfer oluyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz Münih şehir turunun ardından havalimanına transfer oluyoruz. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Yeni Havalimanına varışımızın ardından turumuz önceden vermiş olduğunuz adrese yapılacak kişiye özel transferiniz ile sona eriyor.

Uçuş No: TK 1636 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: Münih – Tarih: 22 Haziran 2024 – Saat: 19:20 – Varış: İstanbul – Tarih: 22 Haziran 2024 – Saat: 23:05

Fiyatlar&Tarihler

15 Haziran 2024

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
Dış Kabin
1799 EURO
Orta Kat French Balkonlu Kabin (B4)
1899 EURO
Orta Kat French Balkonlu Kabin
1999 EURO
Üst Kat French Balkonlu Kabin
2199 EURO
Üst Kat Gerçek Balkonlu Suite Kabin
2399 EURO
Tek Kişi Farkı
SORUNUZ
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Münih (MUC) / Münih (MUC) – İstanbul (IST) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Kişiye özel ev-alan – ev transferleri
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergiler
 • Covid-19 ve İptal Teminatlı Seyahat & Sağlık Sigortası
 • 2024 yılında suya inecek 5*Deluxe Nehir gemisi Amadeus Nova’da, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Gemizde canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Hoşgeldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özen Menüsü
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik
 • Turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Passau yürüyüş turu
 • Emmersdorf yürüyüş turu
 • Dürnstein yürüyüş turu
 • Münih şehir turu
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 77 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Gemi veya rehber tarafından organize edilecek opsiyonel turlar (opsiyonel turlar ücrete tabidir)
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası Sür primi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişi başı (isteğe bağlı)
 • İnternet Ücreti (Gemide)
Notlar

Amadeus Nova Gemisi Özellikleri

https://www.lueftner-cruises.com/en/our-amadeus-fleet/detail/amadeus-nova.html


2024 yılında seferlerine başlayacak olan gemi, 135 metre, 79 kabin / 158 yolcu kapasitelidir. Tüm kabinlerde; oturma alanı, Tv, wi-fi hizmeti, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunmaktadır. AMADEUS gemileri arasında en yeni gemi olma özelliğine sahip bu gemi toplam 67 adet geniş deluxe kabin ve 12 adet AMADEUS Suit sunmaktadır. Diğer gemilerimizde olduğu gibi, Mozart ve Strauss Güvertesindeki kabinlerde de, tüm kabin cephesine uzanan ve AMADEUS gemileri için özel olarak tasarlanmış alçaltılmış panoramik pencereler bulunmaktadır. Tüm deluxe kabin ve süitlerde konforlu, ferah banyolar, bilgi-eğlence sistemleri, düz ekran televizyon, telefon, kabin kasası, minibar ve kişiye özel ayarlanabilen klima bulunmaktadır. Ayrıca süitlerde rahat bir köşe kanepe, lüks banyo ve dışarı çıkmalı dış balkon bulunmaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER
Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca ekstra turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentamız sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

*Programda belirtilen saatler Lüftner Cruises ve Türk Hava Yolları firmalarından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden dolayı gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmamaktadır.

 

İptal İade Şartları

Tur Hareket tarihine;

Kayıt günü ile 120 gün arası %50,
90 gün kala %60,
89 gün – 56 gün kala %70,
55 gün – 28 gün kala %80,
27 gün ve sonrası %100 ceza uygulanır!


NOT:Yukarıdaki iptal şartları sadece gemi kısmı içindir.Uçak bileti ve varsa vize ücreti kesintileri ayrıca yansıtılacaktır!

Ödemeye Devam Et