fbpx

Seine Comtesse Gemisi ile Seine Nehri’nde Paris & Normandiya Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1999 Euro

Tur Fiyatı: 1999 Euro'dan itibaren

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 8 Gece 9 Gün
 • 29 Mart 2025 & 7 Haziran 2025
 • İstanbul Çıkışlı

Paris’in büyüleyici manzaraları ve Normandiya’nın tarihi dokusunu keşfetmenin en keyifli yollarından biri, Seine Comtesse gemisi ile yapılacak bir nehir turu. Bu eşsiz tur, size Fransa’nın kalbini ve ruhunu tanıma fırsatı sunuyor. Paris’ten ayrıldıktan sonra, gemi Normandiya’nın zarif kıyılarına doğru yol alır. Normandiya’nın yemyeşil manzaraları ve şirin köyleri, huzur ve tarih dolu bir deneyim sunar. Rouen, gotik katedrali ve dar sokaklarıyla, Orta Çağ atmosferini yaşatır. Seine Comtesse ile yapacağınız Paris ve Normandiya turu, tarih, kültür ve doğal güzelliklerin harmanlandığı unutulmaz bir macera olacak. Bu büyüleyici yolculuk, sizlere Fransa’nın en güzel yüzlerini gösterecek.

 

Tur Programı

1. GÜNİstanbul – Paris

Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile Paris’e hareket. Yerel saat ile Paris’e varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile gemimize transfer. Gemiye check-in yaptıktan sonra, kabinlere yerleşiyor ve ardından serbest zaman veriyoruz. Gemimiz 20.00’de hareket edecektir.

2. GÜNRouen

Kahvaltımızı ve öğle yemeğimizi seyir esnasında alacağız. Gemimiz saat 14.00’de Rouen limanına yanaşacaktır. Varışımızı takiben Rouen yürüyüş turumuzu gerçekleştireceğiz. Kuzey Fransa’da Normandiya’nın tarihi başkenti olan Rouen, Sen Nehri üzerindeki bir liman kentidir. Roma döneminde ve Orta Çağ’da önemli olan Saint Maclou ve Saint Ouen gibi Gotik kiliseleri ve orta çağ yarı ahşap evleri ile ünlüdür. Burada gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunun ardından gemimize geri döneceğiz. Bu limandan hareket saati 19.00’dur. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

3. GÜNLe Havre

Gemimiz 05.00’de Le Havre limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası Honfleur turu için aracımız ıle gemiden hareket ederiyoruz ve varışta Honfleur yürüyüş turuna başlıyoruz. Ressamları ve müzisyenleri ile ünlü bir şehir olan Honfleur, Normandiya’nın en güzel liman şehridir. 16. ve 18. Yüzyıllara ait mimari yapıları ile eski liman bölgesi olan “Vieux Bassin”, Claude Monet, Eugene Boudin, Gustave Courbet ve Johan Jongkind gibi önemli sanatçılara ilham kaynağı olmuştur. Sakin bir limanı çevreleyen köhne eski evler, denize geçişi koruyan eski sur kalıntıları ve büyüleyici sokakların arkasındaki tarihi ile bizi kucaklayan şehrin bir liman olarak stratejik önemi, Yüz Yıl Savaşı’ndaki yıkımı, yeniden dirilişi ve hızla elde edilen serveti, Québec ile olan bağlantıları ve Empresyonist sanatçılara olan hayranlığı hakkında çok şey ortaya koyuyor. Rue des Boucheries (Kasaplar Sokağı), Honfleur’un en eski bölümü olan La Rue de la Prison’a (Hapishane Yolu), karanlık tarihi ve özünde Orta Çağ’a kadar uzanan Normandiyalı yarı ahşap evleri, kasabanın valisinin 18. yüzyıldan kalma evi, Saint-Catherine Kilisesi, Honfleur’a bakan 17. Yüzyıldan kalma Notre Dame de Grace şapeli, Arnavut kaldırımlı sokakları, yarı ahşap evleri, küçük tipik limanı ve eski balıkçı görülecekler arasındadır. Öğle yemeğimizi gemiden yanımıza getirdiğimiz kumanyalarımız ile alacağız. Tur sonrası gemiye dönüş. Bu limandan hareket saati 19.00’dur. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

4. GÜNCaudebec En Caux – Rouen

Gemimiz gece 02.00’de Caudebec en Caux limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası Saint Georges de Boscherville Manastırı’nı ziyaret edeceğiz. Saint Georges de Boscherville Manastırı’nın bulunduğu yer, Rouen yakınlarındaki Seine Nehri’nin bir kıvrımının kalbinde yer almaktadır. Normandiya’nın en prestijlilerinden biri olan geç Romanesk manastır kilisesi, 2000 yılı aşkın bir tarihi izler. Biz turumuzu gerçekleştirirken gemimiz 16.30’da Rouen limanına yanaşacaktır. Öğle yemeğimizi gemiden Tur sonrası Rouen limanındaki gemimize transfer olacağız. Akşam yemeği ve konaklama gemide. Bu limandan hareket saati 23.30’dur.

5. GÜNVernon – Conflans St. Honorine

Gemimiz Vernon limanına saat 08.00’de yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası Giverny’deki Claude Monet’in evini ve bahçelerini ziyaret edeceğiz. Sanatseverler, nilüferler, Japon köprüleri ve zarif söğüt ağaçları gibi Monet’nin en sevilen resimlerinde ölümsüzleştirilen görüntüleri hemen tanıyacaklardır. Ünlü bahçelerinde ve kırk yıldan fazla yaşadığı evinin etrafında dolaşacağız. Tur sonrası öğle yemeğimizi almak üzere gemimize transfer olacağız. Bu limandan hareket saati 14.00’dir. Gemimiz Conflans St. Honorine 20.00’de yanaşacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

6. GÜNConflans St. Honorine – Paris

Kahvaltı sonrası Conflans St. Honorine yürüyüş turumuzu gerçekleştireceğiz. Burada gerçekleştireceğimiz tur sonrasında öğle yemeğimizi almak üzere gemimize transfer olacağız. Bu limandan hareket saati 13.00’dür. Gemimiz Paris limanına saat 19.30’da yanaşacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7. GÜNParis

Kahvaltı sonrası Paris’te yürüyüş turumuzu gerçekleştireceğiz. Tur sonrası serbest zaman. Öğle ve akşam yemeklerimizi gemide alacağız.

8. GÜNParis – İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerinin ardından ve Paris şehir turu. Öğleden sonra havalimanına transfer oluyoruz. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul Havalimanına hareket.

9. GÜNİstanbul

İstanbul’a varışımızın ardından turumuz önceden vermiş olduğunuz adrese yapılacak kişiye özel transferiniz ile sona eriyor.

UÇUŞ BİLGİLERİ

Tarih:29.03.2025 | 06.04.2025

Uçuş No: TK1823 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: İstanbul – Tarih: 29 Mart 2025 – Saat: 10:30 – Varış: Paris – Tarih: 29 Mart 2025 – Saat: 12:20

Uçuş No: TK1676 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: Paris – Tarih: 05 Nisan 2025 – Saat: 19:50 – Varış: İstanbul – Tarih: 06 Nisan 2025 – Saat: 00:05

Tarih:07.06.2025 | 15.06.2025

Uçuş No: TK1823 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: İstanbul – Tarih: 07 Haziran 2025 – Saat: 10:30 – Varış: Paris – Tarih: 07 Haziran 2025 – Saat: 12:20

Uçuş No: TK1676 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: Paris – Tarih: 15 Haziran 2025 – Saat: 19:50 – Varış: İstanbul – Tarih: 16 Haziran 2025 – Saat: 00:05

Fiyatlar&Tarihler

29 Mart 2025

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
Dış Kabin 2 Kişilik Odada Kişi Başı
1999 EURO
Dış Kabin Tek Kişilik Oda
2998 EURO
Orta Kat Panoramik Camlı Kabin (Açılmaz) 2 Kişilik Odada Kişi Başı
2399 EURO
Orta Kat Panoramik Camlı Kabin (Açılmaz) Tek Kişilik Oda
3798 EURO
Orta Kat panoramik Camlı Kabin (açılır pencere) 2 Kişilik Odada Kişi Başı
2499 EURO
Orta Kat panoramik Camlı Kabin (açılır pencere) Tek Kişilik Oda
3998 EURO
Üst Kat Panoramik Camlı Kabin (açılır pencere) 2 Kişilik Odada Kişi Başı
2699 EURO
Üst Kat Panoramik Camlı Kabin (açılır pencere) Tek Kişilik Oda
4498 EURO

7 Haziran 2025

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
Dış Kabin 2 Kişilik Odada Kişi Başı
2199 EURO
Dış Kabin Tek Kişilik Oda
3489 EURO
Orta Kat Panoramik Camlı Kabin (Açılmaz) 2 Kişilik Odada Kişi Başı
2749 EURO
Orta Kat Panoramik Camlı Kabin (Açılmaz) Tek Kişilik Oda
4549 EURO
Orta Kat panoramik Camlı Kabin (açılır pencere) 2 Kişilik Odada Kişi Başı
2849 EURO
Orta Kat panoramik Camlı Kabin (açılır pencere) Tek Kişilik Oda
4739 EURO
Üst Kat Panoramik Camlı Kabin (açılır pencere) 2 Kişilik Odada Kişi Başı
2999 EURO
Üst Kat Panoramik Camlı Kabin (açılır pencere) Tek Kişilik Oda
2099 EURO
Tur Haritası

Video
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Özel otobüs veya araç ile programda belirtilen ilk ve son gün yapılacak tüm transferler
 • Hoşgeldiniz Kokteyli
 • Turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Rouen şehir turu
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergiler
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Profesyonel Türkçe rehberlik veya asistanlık hizmeti
 • Kişiye özel ev-alan – ev transferleri
 • Honfleur turu
 • Paris şehir turu
 • Gemizde canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Paris (CDG) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
  Saint Georges de Boscherville Manastırı
 • Conflans St. Honorine yürüyüş turu
 • Claude Monet’in evi
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
 • Seine Comtesse Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişi başı (isteğe bağlı)
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası Sür primi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 77 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
Notlar

Seine Comtesse Gemisi Özellikleri

Kabinler, kişiye göre ayarlanabilen klima, duş/WC, uydu TV, saç kurutma makinesi ve kasa ile şık ve konforlu bir şekilde döşenmiştir. Orta ve üst güverte

kabinleri yaklaşık. 14 m² büyüklüğünde. Deluxe orta güverte kabinleri açılan geniş panoramik pencerelere sahiptir ve Deluxe üst güverte kabinleri

alçaltılabilir panoramik bir ön cepheye sahiptir. Orta güvertedeki diğer tüm kabinlerde açılmayan geniş panoramik pencereler bulunmaktadır. Kabinlerde

isteğe göre tek kişilik olarak ayrılabilen çift kişilik yataklar bulunmaktadır. Ana güverte kabinleri yaklaşık. Pencereleri açılmayan 11 m² büyüklüğündedir.

Hepsinde katlanabilir yatak ve kanepe bulunmaktadır.

https://www.nicko-cruises.de/en/fleet/flussschiffe/ms-seine-comtesse

Katılım Şartı

Bu gezimizde kişi katılım şartı yoktur. Geziye Türkçe rehber eşlik edebilmesi için en az 20 katılımcı şartı olup yeterli grup sayısına ulaşmak gerekir. Gemi şirketi tarafından olası parkur ve tarih değişikliği halinde tur yeni güzergahı ile devam eder.

Vize

 • Umumi Pasaport Vize gerekli (Çok girişli Schengen)
 • Yeşil Pasaport Vize gerekli değil
 • Hizmet Pasaportu Vize gerekli değil
 • Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
 • Geçerli pasaportunolması ve/ veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/ pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport

polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gazella sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Vize gereken destinasyonlarda , vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/ veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Sağlık

Nehir Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaz. Acil durumlarda resepsiyon en yakın sağlık kuruluşundan çok kısa süre içerisinde sağlık ekiplerini gemiye çağırır. Bu tür sağlık hizmetleri ücretlidir. Sağlık sigortanız bu konuda destek olacaktır. Gemi yolculuğunuz esnasında alacağınız yemeklerde sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın gemide olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

Uçuş Süreleri

İstanbul Münih 2 sa 40 dk
Budapeşte İstanbul 2 sa 10 dk

Opsiyonel Turlar & Etkinlikler

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısınagöre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca ekstra turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber veya gemi şirketi tarafından değiştirilebilir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tur Operatörü sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Gemi Öncesi ve Sonrası Konaklama

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. 3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı , reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir

Para Birimi

Yanınızda Euro (EUR) bulundurmanızda fayda vardır.

Saat Dilimi

Orta Avrupa, Türkiye ile yaz saat diliminde aynı saat diliminde, kış saat diliminde 1 saat geridedir. Örneğin, Kışın Türkiye’de saat 18:30 iken Orta Avrupa’da 17:30’dur.

Telefon Kullanımı

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

Kıyafet ve Gerekli Eşyalar

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

Yemek Kültürü

Orta Avrupa yemek kültürü kısmen de olsa Türk yeme içme kültürüne oldukça yakındır. Seyahatiniz esnasında gemimiz Orta Avrupa Mutfağının seçkin örneklerinden siz değerli misafirlerimize belirli günlerde sunacaktır.

Elektrik

Elektrik prizleri Türkiye ile aynıdır.

Alışveriş

Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük tezgahlardan alışveriş imkânı bulunmaktadır.

Önemli Notlar

**Bu tura 14 yaşından küçük çocuklar maalesef kabul edemiyoruz.

*Programda belirtilen saatler Lüftner Cruises ve Türk Havayolları firmalarından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları , kötü hava şartları , su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden dolayı gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmamaktadır.

*Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

*Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik Cruise Card ile yapabileceksiniz. Gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

*Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, su ısıtıcı, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası birçok kabinde su ısıtıcı mevcuttur.

*Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

*Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakte kadar kabininize gelmeyebilir. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

*Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü bir güvenlik tatbikatı ve sunumu yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.*Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

*Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize bırakılacaktır. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

*Tur süresince tüm özel eşyalarınıza sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para ve değerli zihniyet eşyalarınızın kaybolması ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

*Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika öncesinde gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

*Gemi seyahatinizin sonunda bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketlerin takılması gerekir. Sabah erkenden kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir daha sonra valizlerinizi toplanarak transfer yapılacak otobüslerin önünde dizilir. Yolcular tarafından burada teslim alınacaktır.

Ulaşım Detayları

Tarih: 09.10.2024 | 16.10.2024
Uçuş No: TK 1629 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: İstanbul – Tarih: 09 Ekim 2024 – Saat: 07:20 – Varış: Münih –

Tarih: 09 Ekim 2024 – Saat: 09:00
Uçuş No: TK 1038 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: Budapeste – Tarih: 16 Ekim 2024 – Saat: 20:30 – Varış: İstanbul – Tarih: 16 Ekim 2024 – Saat: 23:40

Ödemeye Devam Et