fbpx

Prag’da Yılbaşı Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

699 Euro

Tur Fiyatı: 699 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 3 Gece 4 Gün
 • 29 Aralık 2022
 • Antalya Çıkışlı

Sunexpress ile Direkt Uçuş

Tur Programı

1. GÜNAntalya - Münih - Prag

Antalya havalimanı dış hatlar terminalinde 09:00’de buluşma. Sunexpress XQ 130 tarifeli seferi ile 11:00’de Münih’e uçuş. 12:20’de Münih havalimanında karşılama ve Münih şehir gezisi.

Marienplatz, New Tawn Hall, Viktualienmarkt, Bavarian State Opera, Frauenkirche gibi şehrin göz alıcı noktalarını rehberimizle geziyor ve ardından Prag’a transfer ve otelimize yerleşme.

2. GÜNPrag

Kahvaltıdan sonra Prag şehir turu. Hradcany Kale  Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır.

Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam Eksta Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği bu turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği: 75 Euro (Kişi Başı)

3. GÜNPrag

Arzu eden konuklarımız ekstra Karlovy Vary turuna (45 euro-yemeksiz) katılabilir. Bu turumuza Çek Cumhuriyeti’nin kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz.

Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz.

Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Akşam alternatif Yılbaşı Kutlamalarına katılabilirsiniz.

4. GÜNPrag - Antalya

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Kutna Hora Turu’na katılabilirler. (40 euro) İç dekorasyonu sadece insan kemiklerinden yapılmış, dünyadaki tek kilise Kutna Hora’dadır.

Üstelik bu kilisenin en önemli parçasını “Swarzenberg Ailesi”nin arması oluşturuyor ve bu arma “Türk’ün gözünü oyan bir karga iskeletinden” meydana geliyor. Tur sonrası uçuş saatimize bağlı olarak havalimanına transfer. Sunexpress Havayolları XQ 297 ile saat 17:55’de Hareket 22:50’de Antalya’ya varış ve gezimizin sonu.

Fiyatlar&Tarihler

29 Aralık 2022

2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
699 EURO
Tek Kişilik Oda Farkı
210 EURO
3-12 Yaş Çocuk
649 EURO
0-2 Yaş Çocuk
150 EURO
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Sunexpress HY ile Antalya/Münih-Prag/Antalya arası uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Otellerde 3 gece konaklama, Sabah kahvaltıları
 • Alan- Otel- Alan transferleri, Tüm şehirlerarası transferler
 • Programda yeralan panoramik şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Şehir ve otel vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize
 • Yurtdışı Çıkış Harcı,
 • Ekstra Turlar
 • Rehber ve şoför tipleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası (30 EURO)
Notlar
 • Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Acentemiz tarafından bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Acentemiz tarafından bildirilecektir.
 • Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Acentemiz tarafından bilgi verilecektir.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Acentemiz tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Ödemeye Devam Et