fbpx

Antalya Çıkışlı Prag Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

799 Euro

Tur Fiyatı: 799 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 4 Gece 5 Gün
 • 17 Haziran - 16 Ağustos 2024
 • Antalya Çıkışlı

SunExpress Havayolları ile Antalya’dan direkt uçuş rahatlığıyla Prag turuna katılın.

4 GECE 5 GÜN

17 HAZİRAN 2024 (KURBAN BAYRAMI)

19 TEMMUZ 2024

16 AĞUSTOS 2024

Tur Programı

1. GÜNAntalya - Prag

Antalya Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde 03:00’da siz değerli konuklarımızla buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından SunExpress Havayolları XQ 320 seferi ile saat 05.10’te Prag’a uçuyoruz. Yerel saatle 07:20’de varıyoruz ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle Prag şehir turumuza başlıyoruz.

Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barındıran St.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın Evi, 13. yüzyılda baş mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen ve üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zamanımız olacak. Ardından dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz.

2. GÜNPrag (Dresden - Leipzig)

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin organize ettiği ekstra Dresden & Leipzig Turu (75 euro) turuna katılabilirler.

 

Dresden & Leipzig Turu

Bu turumuzda öncelikle Prag’a 140 km. mesafede yer alan, Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, Barok mimarisi ile görenleri büyüleyen Dresden’i gezeceğiz. Turumuzda şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayı’nı, Kral yolu’nu, Elbe nehri’ni, Martin Luther Heykeli’ni, Hofkirsche’yi, Semper Operası’nı ve kentin diğer güzelliklerini göreceğiz.

Ardından Leipzig’e devam edeceğiz. Şehir turumuzda Rönesans devri binalarından Altes Rathaus, Şehir Tarihi Müzesi, Diorama Heykeli, turuncu renkli cephesiyle Barok dönemin binalarından olan Apelshaus, dünyanın en güzel alışveriş merkezlerinden olan Madlerspapassege göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Sonrasında yürüyüş turumuzda kuruyemiş çarşısı olan Naschmarkt, şık ticaret binası olan Alte Boerse, Goethe Heykeli, eski ticaret meydanı olan Hendelshof’u geziyoruz. Ardından Prag’a dönüyoruz. Geceleme Prag’da.

3. GÜNPrag (Karlovy Vary)

Kahvaltıdan sonra serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz gündüz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Karlovy Vary turuna, akşam da yemekli Çek Gecesi turuna katılabilirler.

Karlovy Vary Kültür & Alışveriş turu (55 euro)

Bu turumuzda öncelikle dünyaca ünlü Lapis elmasın Çekya fabrika satış mağazasını ziyaret ediyoruz. Burada birbirinden değerli taşların sergilendiği mağazada indirimli alışveriş yapabilir, birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Mağazada verilecek serbest zamanın ardından Avrupa’nın en ünlü kaplıca şehirlerinden biri olan Karlovy Vary’ye gidiyoruz.

Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dvorak’ın, Mozart’ın, Goethe’nin, Beethoven’ın, Puşkin’in evlerini görecek, 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Karlovy Vary’de güzel bir gün geçirdikten sonra Prag’a geri dönüyoruz.

 

Çek Yerel Folklor Gecesi ve Yemeği : 65 Euro (Kişi Başı)

Bu turumuzda yerel restoranda müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile Çek mutfağının tatlarını deneme, meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize dönüyoruz.

Geceleme Prag’da.

4. GÜNPrag (Kutna Hora)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Kutna Hora Turu’na katılabilirler.


Kutna Hora Turu (40 Euro)

Prag’a 90 km mesafedeki Kutna Hora, Çek Cumhuriyeti’nin Bohemya bölgesinde bulunuyor. Çok iyi korunan Kutna Hora’yı dünya çapında ünlü yapan şey, Sedlec’in İskelet Kilisesi olarak bilinen yapı… İç dekorasyonu yaklaşık 70 bin insan iskeletinden yapılan bu kilise yılda yaklaşık 200 bin turist tarafından ziyaret ediliyor. Üstelik bu kilisenin en önemli parçasını “Swarzenberg Ailesi”nin arması oluşturuyor ve bu arma “Türk’ün gözünü oyan bir karga iskeletinden” meydana geliyor. Kilisenin ardından Kutna Hora’da kent meydanında yürüyüş turu yapacağız. Alışveriş için serbest zamanın ardından Prag’a döneceğiz.

5. GÜNPrag - Antalya

Sabah erken kahvaltı sonrası odalarımızı boşaltıyoruz ve havaalanına hareket ediyoruz. SunExpress Havayolları XQ 321 ile saat 08:10’da hareket ediyoruz. 12:05’te Antalya’ya varış ve gezimizin sonu…

Fiyatlar&Tarihler

17 Haziran; 19 Temmuz; 16 Ağustos 2024

2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
799 EURO
Tek Kişilik Oda Farkı
240 EURO
3-12 Yaş Çocuk
749 EURO
0-2 Yaş Çocuk
150 EURO
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Sunexpress ile Antalya-Prag-Antalya arası uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Otellerde 4 gece konaklama, Sabah kahvaltıları
 • Alan- Otel- Alan transferleri, Tüm şehirlerarası transferler
 • Programda yeralan panoramik şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Şehir ve otel vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize Ücreti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı,
 • Ekstra Turlar
 • Rehber ve şoför tipleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası (30 EURO) (65 yaş üstü misafirlerimiz için 45 Euro’dur.)
Notlar

ÖNEMLİ NOTLAR

 • Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından MagidosTUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 • Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
 • Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
 • MagidosTUR, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. MagidosTUR, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Ödemeye Devam Et