fbpx

MSC Poesia ile Antalya Çıkışlı Baltık Başkentleri Ağustos

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1699 Euro

Tur Fiyatı: 1699 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 7 Gece 8 Gün
 • 11 Ağustos 2024
 • Antalya Çıkışlı

*** ANTALYA’DAN DİREKT UÇUŞ ***

***TÜRKÇE REHBERLİ***

Tur Programı

1. GÜN (11 Ağustos 2024)Antalya - Hamburg - Warnemünde

11 Ağustos 2024 ‘te sabah saat 04:30’ta Antalya Dış Hatlar Havalimanı’nda buluşuyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Sunexpress Havayolları’nın XQ170 sefer sayılı uçuşuyla 07:00’de Hamburg(HAM) uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 09:55’te inişimizin ardından Warnemünde’de MSC Poesia gemisine transferimiz gerçekleşiyor.

2. GÜN (12 Ağustos 2024)Ronne, Danimarka

Limana varış 10:00
Limandan hareket 20:00

 

Ronne Şehir Turu
Gemimizde alacağımız kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği  ekstra “Ronne Şehir Turu”na katılabilirler. Pitoresk Bornholm adasında Baltık Denizi’nden yükselen Ronne, Danimarka’nın en karakteristik liman kentlerinden biridir. Olağanüstü güneşli gökyüzüyle tanınan bu yerin Arnavut kaldırımlı sokakları, rüzgârlı plajları, gösterişli yemek kültürü ve canlı yarı ahşap evler sunulanlardan sadece birkaçıdır.

3. GÜN (13 Ağustos 2024)Gdansk (Danzig), Polonya

Limana varış 08:00
Limandan hareket 18:00

 

Gdansk & Malbork Kalesi Turu
Gemide alacağımuz kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Gdansk & Malbork Kalesi turuna katılabilirler. Baltık Denizi’nin incisi Gdansk turumuza başlıyoruz. Gdansk’ta gezilecek yerler arasında Eski pazar alanı ve Kral Şapeli ziyareti var. muhteşem Gdansk meydanında serbest zaman sonrası Malbork’a hareket. Unesco Kültür Mirası, Malbork ortaçağ kalesi turumuz için 45 dakika yolculuk yapıyoruz. Malbork en büyük Orta Çağ kalesi olarak bilinmektedir. Kaleyi ziyaret ettikten sonra gemimize dönüyoruz.

4. GÜN (14 Ağustos 2024)Visby, İsveç

Limana varış 08:00
Limandan hareket 17:00

 

Visby Şehir Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Visby Şehir Turu katılabilirler. Visby Baltık Denizinde bulunan ve günümüzde hala ayakta olan muhteşem Orta çağ şehri ile dikkat çekmektedir. Şehri çevreleyen surları ile mükemmel bir atmosfer sunar. İlk olarak Orta çağ ‘dan günümüze ayakta duran bir kiliseyi ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Daha sonra liman bölgesi olan Almedalen’de yapacağımız yürüyüş ile şehrin ruhunu çok daha yakından anlayabileceğiz. Üçgen çatılı Hansa evlerinin bulunduğu sokakta fotoğraf makinelerinizi hazır tutun. Ayrıca burada İsveç’in en eski binası olan Strandgatan’ı göreceğiz. Daha sonra şehrin Orta Çağ merkezini ziyaret edeceğiz. Muhteşem dar sokaklarında bu nostaljiye çok yakından tanıklık edeceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

5. GÜN (15 Ağustos 2024)Stockholm, İsveç

Limana varış 08:00
Limandan hareket 18:00

 

Stockholm Şehir Turu

Gemimiz İsveç’in Stockholm şehrine yanaşıyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği “Vasa Müzesi & Stockholm Şehri” turuna katılabilirler. Kuzeyin Venedik’i olarak kabul edilen Stockholm’u gezmeye şehrin en yüksek yerlerinden biri olan Södermalm bölgesindeki Fjallgatan caddesinden başlayacağız. Burada kısa bir fotoğraf molası vererek, güzel bir Stockholm ve liman manzarası seyredeceğiz. Şehrin tarihi bölümünü oluşturan, 3 ada üzerine kurulmuş Kraliyet Sarayı’nın ve Katedral’in yer aldığı Gamla Stan’a (eski şehir) geçip kaldırım taşlı, dar sokaklarda rehberimizle beraber yürüyeceğiz. Eski şehirde serbest zaman verdikten sonra turumuza otobüsle devam ederek, Kungsgarden, Kraliyet Opera Binası, Ulusal Müze, Kraliyet Tiyatrosu ve Grand Hotel, her sene Nobel ödülleri sonrası akşam yemeğinin verildiği Kraliyet Belediye Sarayı’nı dışarıdan görme imkanına sahip olacağız. Son olarak şehir dışında bulunan 1628 yılında batan Eski Vasa gemisinin bulunduğu Vasa Müzesini ziyaret edeceğiz. Müze ziyaretimizin ardından gemimize dönüş sağlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

6. GÜN (16 Ağustos 2024)Denizde Seyir

Bugün tüm gün MSC Poesia gemisinde keyifli vakit geçireceğiz. 3 yüzme havuzlu gemide isteyenler havuz keyfi yapabilir, yapay mini şelalenin yer aldığı Zen Bahçesi’nde dinlenebilir, basketbol sahasında oyun oynayabilir ya da spor salonunda fitness çalışabilirler. Çocuklar özel Dinasaur Play Area’da eğlenceli zaman geçirebilir ya da oyun salonunda en son bilgisayar oyunlarını oynayabilirler. Gün boyunca gemideki restoran ve barlardan çeşitli lezzetleri deneme imkanı bulacağız.

7. GÜN (17 Ağustos 2024)Kopenhag, Danimarka

Limana varış 09:00
Limandan hareket 18:00

 

Kopenhag Şehir Turu

Gemimiz Danimarka’nın Kopenhag şehrine yanaşıyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Kopenhag Şehir Turuna katılabilirler. Dünyanın en yaşanılası beş şehrinden biri olarak tanımlanan Kopenhag’ın şehrini gezeceğimiz bugüne şehrin simgesi olan “Küçük Deniz Kızı”nı görerek başlıyoruz. Amelienborg, Chiristianborg ve Rosenbourg Sarayları, Gefion Çeşmesi, Tivoli Bahçeleri, özerk hippy mahallesi ‘Christiana’ göreceğimiz diğer önemli noktalar. Daha sonra tekne ile yapacağımız kanal turu için Nyhavn’a (Yeni Liman) gidiyoruz. Bu gezimizde de Kopenhag’daki tüm turistik noktaları genel hatları ile göreceğiz. Tekne turu sonrasında Kopenhag’ın merkezi Kongens Nytorv’da (Kral Meydanı); ünlü Stroget’de alışveriş yapmanız veya Nyhavn ‘da (Yeni Liman) gençlerin arasına karışmak için serbest zamanımız olacak. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

8. GÜN (18 Ağustos 2024)Warnemünde - Berlin - Antalya

Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından Berlin havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Berlin Şehir Turu’na katılabilirler. Turumuzun sonunda havalimanına transferimiz gerçekleşiyor ve Antalya uçuşumuz için check-in işlemlerimizi yapıyoruz. Yerel saat ile 21:15’te Sunexpress Havayolları’nın XQ663 sefer sayılı uçuşuyla Antalya’ya uçuyoruz. 01:35’te varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar&Tarihler

11 Ağustos 2024

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
İç Fantastica Kabin
1699 EURO
Dış Bella Kabin
1849 EURO
Dış Fantastica Kabin
1899 EURO
Balkonlu Bella Kabin
1999 EURO
Balkonlu Fantastica Kabin
2149 EURO
Tek Kişi Farkı
%70
İç Kabinde 3. ve 4. Kişi Yetişkin
1399 EURO
Dış Kabinde 3. ve 4. Kişi Yetişkin
1499 EURO
Balkonlu Kabinde 3. ve 4. Kişi Yetişkin
1599 EURO
3. ve 4. Kişi 17 Yaş Altı Çocuk
1299 EURO
 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
 • BELLA KATEGORİLERDE KISMİ GÖRÜŞ ENGELİ OLABİLİR.

 • KADEMELİ FİYATLANDIRMA UYGULANMAKTADIR.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Sunexpress Havayolları ile Antalya-Hamburg // Berlin-Antalya arası ekonomi sınıfı uçuşlar
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri
 • Havalimanı ve liman vergileri. (420€)
 • Tercih edilen kabin kategorisinde tur süresince konaklama
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar
 • Açık büfe ve rehberimizin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler
 • Gemideki eğlence ve şovlar
 • Fitness & Spor salonu kullanımı
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Servis ücretleri. Gecelik kişi başı 12 Euro rezervasyon esnasında ödenir. Zorunludur.
 • Sağlık hizmetleri
 • Limanlardaki kara turları
 • Seyahat sağlık sigortası 60 Euro( 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır.)
 • Kişisel harcamalar
 • İç hat bağlantı uçuşları
 • Gerekli vize ücreti
 • Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler
Alternatif Program
Notlar

İptal İade Şartları

Rezervasyon itibari ile;

180 gün kalaya kadar kişi başı %10 /

179-150 gün %15/

149-120 gün %25 /

119-90 gün %30 /

89-60 gün %50 /

59-45 gün %60 /

44-30 gün %75 /

29-10 Gün %90 /

9 günden az %100

UÇAK BİLETLERİ REZERVASYON ESNASINDA KESİLECEĞİNDEN %100 CEZAYA TABİİDİR.

Ödemeye Devam Et