fbpx

Meksika & Küba Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

3750 Dolar

Tur Fiyatı: 3750 USD

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 9 Gece 10 Gün
 • 12 Nisan 2023
 • İstanbul Çıkışlı

THY ile MEKSİKA & KÜBA

MEXICO CITY  (2) (Garibaldi Meydanı & Meksika Ulusal Antropoloji Müzesi & Teotihuacan Piramitleri) CANCUN (2) (Mohares Adaları & Chichen Itza Maya Antik Kent) TRINIDAD (1) (Cienfuegos) SANTA CLARA (Che Guevara Mozalesi) HAVANA (3) (Vinales & Pinar Del Rio & Atatürk Anıtı & Devrim Müzesi)

Tur Programı

1. GÜN İstanbul - Mexico City

İstanbul Havalimanında saat 23:00’de Acentemiz yetkilisi ile buluşma.

2. GÜNİstanbul - Mexico City

Bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından saat 02:15’de Türk Havayolları’nın TK184 nolu seferi ile Meksika‘nın başkenti Mexico City ‘ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 08:20’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir merkezine hareket.

Kısa bir dinlenmenin ardından Mexico City panoramik şehir turumuzu yapmak üzere yola çıkıyoruz. Gezimiz, UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine alınan şehrin tarihi merkezi ile başlayacak: Zocalo olarak bilinen dev Anayasa Meydanı; bir Aztek tapınağının yerine inşa edilen Metropolitana Katedrali; ünlü sanatçı Diego Rivera’nın Meksika tarihini anlatan duvar resimlerinin bulunduğu Palacio Nacional Hükümet Sarayı göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Turumuzun bitiminde otelimize gidiyoruz. Günün sonunda akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜNMexico City

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dünyaca ünlü Ulusal Antropoloji Müzesi’ni gezmek üzere yola çıkıyoruz. Kolomb-öncesi Meksika’sına ait arkeolojik ve antropolojik eserlerin sergilendiği bu müzede Güneş Taşı ve Xochipili Heykeli en çok dikkat çeken eserlerden bazılarıdır.

Gezimizin bitiminde ise Teotihuacan Tapınaklar Turu için hareket edeceğiz. Milattan önce 100 yılında kurulmaya başlandığına inanılan ve Kolomb-öncesi döneme ait en büyük şehirlerden biri olan Teotihuacan turumuz esnasında, Güneş Piramidi, Ay Piramidi ve Ölüler Yolu gibi çok önemli tarihi yapıtları geziyoruz. Kimler tarafından kurulduğu ve niçin aniden terkedildiği halen açıklığa kavuşmamış bu kadim şehrin kuruluş tarihi hakkında da farklı görüşler ileri sürülmektedir.

Teotihuacan kentindeki yapıların konumları, Giza’daki piramitler gibi, Orion Takımyıldızının yerdeki yansıması olacak biçimde ve aynı zamanda, Queatzalcoatl Tapınağı’ndan hareketle gezegenlerin yerdeki yansıması olacak biçimde düzenlenmiştir. Öğle yemeğimizi gene bu parkta lokal bir restoranda alacağız ve bu büyülü mekanlarda gerçekleştirdiğimiz turumuzdan sonra özel aracımız ile Mexico City’ye dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜNMexico City / Cancun

Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılarak havalimanına transfer işlemlerimiz yapılacaktır. Yerel havayolları ile saat 08:30’da Mexico City – Cancun uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Yerel saat 10:20’de Cancun’a varışımızın ardından, Mujares Adası Catamaran turuna katılabilirler (Öğle yemeği katamaranda snack şeklinde olacaktır). Mujeres adası Cancun’un tam karşısındadır.

Cancun’daki otelimizden ayrılıp, Karayipler denizinde güneş ve meltemin tadını çıkarmak için Catamarana geçiyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası seçilen koyda mola veriyoruz. Burada size dağıtılan ekipman ile özel eğitmen eşliğinde yaklaşık 30 dakika dalışımızı yapıyoruz.

Daha sonra ana rıhtıma geçip, Mujeres adasının çarşısını geziyoruz. Alışveriş ve kahve içmek için serbest zamanımız olacak. Daha sonra catamarana geçiyoruz Kuzey sahilde yüzme molası verilecek. Daha sonra Cancun rıhtımına geçiyoruz ve tur sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme her şey dahil otelimizde.

5. GÜNCancun

Sabah Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan ve 300 hektarlık bir alanı kaplayan Chichen Itza antik kentine doğru yola çıkıyoruz. Burada 700-900 yıllar arasında büyük bir Maya topluluğu gelişerek alanın güney bölgesi yapılarının çoğunu inşa etmiş.

Ancak, orta bölgede yer alan ve toplam 365 basamak ile Maya takvimini simgeleyen ve Tüylü Yılan Tanrısına ithaf edilen Kukulkan Piramidi; jaguar ve kartal motifleriyle süslenmiş Savaşçılar Tapınağı; Maya dünyasının en büyük örneği olan “Juego de Pelota” top oyun sahası gibi ana yapıların tasarımı açıkça bir Toltek etkisi taşımakta.

Bu etkileşimle ilgili üç teori ortaya konulmakta: Toltek’lerin Orta Meksika’daki başkenti Tula Maya’ların egemenliğinin altına geçmiş olabilir; Toltek’ler Chichen Itza’yı istila etmiş olabilirler; veya geniş ölçüde tüccarlık yapan Maya’lar Toltek’lerden etkilenmiş olabilirler.

Gezimiz güzergahında, bu önemli yapıların yanı sıra, salyangoz şeklinden dolayı “Caracol” denilen ve ören yerinin en eski yapısı olan gözlem evi; yağmur tanrısı ChacMool’a kurban edilen bedenlerin atıldığı sanılan kutsal kuyu “Cenote” de bulunmakta. Turumuz sonrası yerel bir restoranda alacağımız öğle yemeğimizin ardından, otelimize dönüş ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Cancun sahillerinde denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde

6. GÜNCancun - Havana

Sabah kahvaltımızın ardından havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Havana’ya uçuş. Öğle saatlerinde Havana’ya varışımızın ardından, Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir turuna başlıyoruz.

Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesi’ni gördükten sonra, Batista rejimi döneminde saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesini gezeceğiz.

Küba’nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesinde, Küba bağımsızlık savaşı ve Küba Devrimi dönemlerinden kalma silahları, tanları ve eşyaları görebileceğiz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama Havana’daki otelimizde.

7. GÜNHavana

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Vinales Vadisi ve Pinar del Rio turu için otelimizden hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz.

Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliğini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Pinar del Rio’ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız.

Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisi’nin tamamına hâkim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havana’ya geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

8. GÜNHavana - Cienfuegos - Trinidad

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası, Küba’nın en güzel şehirlerinden olan Cienfuegos’a doğru yola çıkıyoruz. Öğlen yemeğimizi yerel bir restoranda yiyoruz. Yemek sonrası 1819 yılında Fransız yerleşimciler tarafından kurulan 2005 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınmış bu güzel şehir Cienfuegos’u geziyoruz. Jose Marti Parkını parkı çevreleyen Tomas Terry Tiyatrosunu, Colegio de San Lorenzo devlet dairelerini göreceğiz. Şehri gezdikten sonra Trinidad’a varışta şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.

UNESCO tarafından koruma altında alınmış, XVIII.-XIX. Yüzyıllar arasında şeker üretimiyle zenginleşen, Kübalıların gurur duyduğu günümüze Koloniyal dönem mimarisi örnekleri ile dünya üzerinde en iyi korunmuş UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan Trinidad şehrini yakından tanıyacağız. Taş sokaklarında yürürken eski zamanlara yolculuk yaptığımızı hissedecek, Trinidad’a has limon suyu, bal ve Küba Rom’unun karışımı Canchanchara içerek serinleyeceğiz.  Akşam yemeği ve konaklama Trinidad’da otelimizde.

9. GÜNTrinidad - Santa Clara - Havana

Kahvaltı sonrası  Santa Clara’ya transfer. Küba Devrim’inin en önemli cephesi olan ve Che’yi efsaneleştiren Villa Santa Clara şehrine doğru yola çıkacağız. Öğle yemeğimiz sonrasında şehir turumuzda, devrimin önemli liderleri efsanevi Comandante Che Guevara tarafından ele geçirilen ve Batista ordularının neredeyse tüm cephanesini taşıyan zırhlı tren müze parkını, savaşın en ateşli kısmını geçtiği bugün bile eski Hilton Otelin’de kurşun izlerinin görüldüğü Parque Vidal’i görüp o günleri daha yakından hissedeceğiz.

Küçük bir gerilla grubunun başında iken 9 Ekim 1967’de Bolivya’da yaralı olarak yakalanıp infaz edilen ve 30 yıl sonra cesedinin getirilerek defnedildiği Che Guevera’nın Mozolesini ve “El Che” nin ünlü veda mektubunun çivi yazısı ile yazılmış anıtı ile heykelini göreceğiz. Santa Clara gezimizden sonra Havana’ya transfer ve konaklama otelimizde.

10. GÜNHavana

Sabah çok erken saatte havaalanına transfer. Türk Havayollarına ait TK183 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.10’da İstanbul’a uçuş. 

11. GÜNİstanbul

Yerel saat ile sabah saat 08:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar&Tarihler

12 Nisan 2023

(Ramazan Bayramı)
2 Kişilik Odada Kişi Başı
3750 USD
Tek Kişilik Oda Farkı
750 USD
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • İstanbul /Mexico City – Havana / İstanbul arası Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı   uçak bileti ve hava limanı vergileri
 • Cancun / Havana arası yerel havayolları ile tek yön uçuş ve vergiler
 • Programda belirtilen tüm turlar ve transferler
 • Mexico City’de 2 gece Hilton Mexico City 5*
 • Cancun’da 2 gece  Krystal Cancun Hotel 4* (Herşey Dahil)
 • Havana’da 3 gece 5* Melia Habana Hotel
 • Trinidad’da 1 gece Memories Trinidad Del Mar Hotel 4* (Herşey Dahil) yada benzeri konaklamalar
 • 5 öğle ve 8 akşam yemekler
 • Meksika’da  panoromik şehir turu ve öğle yemeği
 • Meksika’da  Teotihucan turu ve öğle yemeği
 • Antropoloji Müzesi giriş ücreti
 • Cancun’da Chichen Itza turu ve öğle yemeği
 • Cancun’da Katamaran turu ve öğle yemeği (Snack tarzın da verilecektir.)
 • Havana şehir turu ve öğle yemeği (1 içecek dahil)
 • Pinar del Rio & Vinales turu ve öğle yemeği (1 içecek dahil)
 • Yol üzeri Cienfuegos & Trinidad şehir turu ve öğle yemeği (1 içecek dahil)
 • Yol üzeri Santa Clara turu ve öğle yemeği (1 içecek dahil)
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Programda belirtilmiş olan tüm turlar ve transferler
 • Türsab Mesleki sorumluluk Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • İçhat bağlantı ücretleri (170 USD)
 • Seyahat sigortası (80 USD)
 • Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar
 • Yemeklerde alınacak olan içki ve meşrubatlar
 • Programda belirtilmemiş olan ekstra turlar
 • Küba ve Meksika vize ücreti kişi başı 80 USD
Notlar

UÇUŞ DETAYLARI

13 Nisan 2023 THY İstanbul – Mexico City 02:15 – 08:20

21 Nisan 2023 THY Havana – İstanbul 09:10 – 08:30 (22 Nisan 2023)

VİZE

Küba: Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları 90 güne kadar olan seyahatlerinde vizeden muaftır.

Meksika: Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Hususi ve Hizmet Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik Pasaport hamilleri ise vizeden muaftır. Turizm nedeniyle Meksika’ya seyahat edecek umuma mahsus pasaport hamili Türk vatandaşları, mutlaka havayoluyla seyahat etmek kaydıyla 30 gün geçerli tek giriş vizelerini  http://inm.gob.mx/index.php/page/Inicio_Autorizacion_Electronica/tr.html  adresli internet sitesinden harçsız e-vize olarak alabilmektedirler. E-vize imkânından sadece Umuma Mahsus Pasaport hamili vatandaşlarımız yararlanabilmekte olup, buna karşın Hususi ve Hizmet Pasaportu hamili vatandaşlarımızın ülkemizde bulunan Meksika Diplomatik Temsilciliklerine şahsen müracaatla pasaporta tatbik edilen etiket (sticker) tipi vize almaları gerekmektedir. Vatandaşlarımızın Schengen Bölgesi ülkeleri ile Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Birleşik Krallık (İngiltere ve Kuzey İrlanda) geçerli çok girişli vizesine sahip olmaları ya da bu ülkelerde daimi oturma iznine sahip olmaları halinde Meksika’ya vize almadan seyahat etmeleri mümkündür.

ÖNEMLİ NOTLAR VE SÖZLEŞME DETAYLARI:

 • Yukarıda belirtilen uçuş saatleri havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçuş saatlerinde meydana gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek olumsuz koşullardan Acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 • Programda belirtilen ve iç hatlarda uçuş gerçekleştirilecek olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla, aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
 • Acentemiz gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin programın içeriğini bozmadan, şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana hava yolunu değiştirebilir.
 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 16 katılımına ihtiyaç vardır (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Acentemiz yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve misafirlerine para iadesi yapar).
 • Otellerde check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasındadır.
 • Seyahat edeceğiniz ülke kendi yerel para birimini kullanmaktadır ve konvörtıbl değildir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’deki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda USD veye EURO bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içinde 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında 1 parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başı valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. (LÜTFEN BU DETAYI TUR KALKMADAN ÖNCE FİRMAMIZ İLE TEKRAR TEYİD EDİNİZ. ZİRA HAVAYOLLARI VALİZ TAŞIMA KURALLARINI HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRMEKTEDİR). İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg’a kadar düşebilir. Ekstra valiz ya da ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden firmamız ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına 1 parça eşya (5 kg – 8 kg) alabilirsiniz.
 • Seyahatiniz esnasında cep telefonlarınızı ancak yurt dışı kullanımına açık ise kullanabilirsiniz.
 • Bu ülkelere seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti Pasaportuna sahip misafirlerin Meksika ve Küba vizesine ihtiyacı vardır. 
 • Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 9 ay ve en az “3 boş vize sayfası” olması gerekmektedir.
 • Acentemiz vize alımlarında izlenecek prosedür hakkında sizlere yardımcı olabilir. Konsolosluklar ve Büyükelçilikler randevu sistemi ile çalışmakta olup, gerektiğinde vize müracaatını şahsen kabul etmektedir..
 • Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken Acentemize ödenen vize ücreti yolcu vize alamadığı veya yolcu seyahate gitmekten vazgeçtiği takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
 • Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz.
 • Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemden firmamız kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni biletin meblağı seyahat eden yolcuya rücu eder.
 • Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi bulunmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle mayo, terlik, bol miktarda tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir ya da iki çift altı lastik ayakkabı ve yağmurluk alınız).
 • Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
 • Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolu çalışanları da dahil) kestirmiş oldukları biletlerden firmamız sorumlu değildir. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlarla kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden firmamız sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.

REZERVASYON ve SÖZLEŞME ŞARTLARI:

 • YOLCU tarafından tarafımıza rezervasyon ile ilgili başvurular ayrıntılı Gezi Programı’na göre sözlü (telefon, acente ziyareti) veya yazılı olarak (mektup, faks, e-posta) yapılabilir. Firmamız tarafından başvurulara göre öncelik sıralaması yapılır. YOLCU’ ya seyahati teyit edilir. Eğer kontenjan dolu ise ve YOLCU talep ediyorsa yedek listeye alındığı bildirilir. Firmamız, ön ödemenin rezervasyon formunda bildirildiği şekilde ve tarihte yapılmaması durumunda başvuruyu koşulsuz ve nedensiz tek taraflı olarak iptal etme hakkına haizdir. Bu durumda yazılı ya da sözlü geri bildirim ön koşulu yoktur. Firmamızdan teyit ve onay alınmadan bir gezi için bankaya para yatırılamaz. Böyle bir havale yada ödeme yapan kişinin tur programına kendiliğinden dahil edilmesini sağlamaz ve para yatırana iade edilir. Böylesi yanlış bir havalenin iade masrafları YOLCU’ ya aittir.
 • Satış Sözleşmesi’nin YOLCU tarafından okunup yazılı veya elektronik ortamda (E-mail, telefon mesajı, WhatsApp, vs..) teyit edilip onaylanması, ön ödemenin yapılmış olması, rezervasyonun kesinleşmesi için ön koşuldur. YOLCU ödeme yaptıktan sonra tüm Satış Sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • Döviz olarak yapılacak ödemelerde sözleşmedeki döviz cinsi olan birimle ödeme yapılacaktır.
 • Rezervasyon kayıt anında toplam ücretin %50’si alınır.
 • Tur kalkış tarihinden 45 gün öncesinde tüm bakiyelerin kapatılması gerekmektedir.
 • Rezervasyon işlemleri onaylandıktan sonra tüm uçak, otel, sigorta ve yurt dışı hizmet işlemleriniz yapılmaktadır. Bu işlemler yapıldıktan sonra özellikle uçak ve otellerde, iptal talep edildiği takdirde firma olarak tarafımıza ceza uygulaması yapılabilmektedir. YOLCU rezervasyon işlemlerini yaptıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iptal talep ettiği takdirde aşağıdaki İptal Koşullarını da kabul etmiş sayılır.  

İptal Koşulları: 

YOLCU, tur başlangıç tarihinden;  

90 gün ya da öncesine kadar rezervasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %20’si iade edilemez.

90-70 gün arasına kadar rezervasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %40’ı iade edilemez.

69-40 gün arasına kadar rezervasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %50’si iade edilemez.

39-20 gün arasına kadar rezervasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %70’i iade edilemez.

19- 0 gün arasına kadar rezervasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %100’ü iade edilemez.

 ** Tur programında belirtilmiş olan tüm havayolu uçuşlarının ücreti ve iadeleri, ilgili havayolunun belirlediği koşullara bağlıdır. Dolayısıyla, havayolu uçuşlarına ait ücretleri iptal tarihine bakılmaksızın Yolcu’dan tahsil edilip, kalan rakam İptal Koşulları ve süreye bağlı olarak iade edilir.

Ödemeye Devam Et