fbpx

Ara Tatilde Londra Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1299 Gbp

Tur Fiyatı: 1299 Gbp

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 4 Gece 5 Gün
 • 11 Kasım 2024
 • Antalya Çıkışlı

Ara tatilde ailenizle keyifli bir Londra turuna katılın.
***Antalya’dan Direkt Uçuş Rahatlığı***

Tur Programı

1. GÜN Antalya - Londra

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde sabah 07:00’de buluşuyoruz. Pegasus Havayolları tarifeli seferiyle 09:30’da Londra’ya uçuyoruz. Stansted Havalimanı’na inişimizin ardından aracımıza geçiyoruz ve Londra’yı keşfetmeye başlıyoruz. Panoramik olarak Big Ben Saat Kulesi, Westminster Köprüsü, Trafalgar Meydanı, İngiliz Kraliyet ailesinin Londra’daki ikametgahı Buckingham Sarayı, Londra’nın en büyük yeşil alanı Hyde Park görülecek yerler arasındadır. Trafalgar Meydanı’nda kurulan Noel pazarında alışveriş yapabilir, farklı lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Ardından Londra’nın ikonlarından London Eye’i göreceğiz. Dileyen misafirlerimiz bilet alarak London Eye’ın tepesinde Londra panoramasının birbirinden güzel fotoğraflarını çekebilirler,  kısa bir serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirler alışveriş yapabilirler. Londra turumuzun ilk gününü tamamladıktan sonra dinlenmek için otelimize geçiyoruz.

2. GÜNLondra - Oxford - Blenheim Palace - Londra

Bugün sabah kahvaltının ardından tam günlük Oxford ve Blenheim Palace turuna çıkacağız. Bugün öncelikle İngiltere’nin üniversite şehri olan Oxford şehrine hareket ediyoruz. Dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi’nin en çok fotoğraflanan binaları olan Radcliffe Camera, Bridge of Sighs, Sheldonian Theatre ve Bodleian Kütüphanesi’ni göreceğiz. Ardından Oxford’dan ayrılarak muhteşem Blenheim Sarayı’na hareket ediyoruz. Blenheim Sarayı İngiltere’de kraliyet ailesine ait olmayan ve saray unvanını taşıyan tek yapı durumundadır. İlk olarak 1704 yılında Marlborough Dükü John Churchill’e üstün başarılarından dolayı bir ödül olarak inşa edilmeye başlanmıştır. Ünlü Sir Winston Churchill de burada doğmuştur. Buckingham Sarayı’ndan bile büyük olan bu muhteşem yapıyı ve bahçelerini rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Londra’ya otelimize dönüyoruz.

3. GÜNLondra - Winchester - Londra

Bugün kahvaltının ardından yine aracımıza biniyoruz ve tam günlük Winchester turuna çıkıyoruz. Muhteşem bir Ortaçağ kenti olan Winchester, bozulmamış tarihi dokusuyla Harry Potter’dan Sefiller’e birçok filmin çekimlerinde de yer almış. Kentte öncelikle Avrupa’nın en büyük katedrallerinden Winchester Katedrali’ni geziyoruz. 900 yaşındaki bu görkemli yapı, kentin kalbinde yer alıyor. Turumuzun ardından Londra’ya dönüyoruz.

4. GÜNLondra

Bugün kahvaltının ardından Londra’yı keşfetmeye devam edeceğiz. Bugün ilk durağımız Tower of London yani Londra Kalesi olacak. Kraliyet Mücevherleri’ni, Kale Hapishanesi’ni, Kale Avlusu’nu ve bahçeleri gezebilir, Beefeaters olarak da bilinen ünlü Yeomen Muhafızları’yla fotoğraf çektirebilirsiniz. Ardından Tower of London’dan Çin ile yapılan çay ticareti için inşa edilen Cutty Sark gemisini panoramik olarak fotoğraflayacağız. Ardından Thames Nehri’nde çok keyifli bir tekne turuna çıkacağız. Greenwich’ten Westminster’a doğru yol alacağımız tekne turunda Londra’nın önemli noktalarını göreceğiz. Tekne turunun ardından serbest zamanımız olacak. Rehberimizin bildireceği zamanda toplanıp otelimize döneceğiz.

5. GÜNLondra - Antalya

Sabah kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve Stansted Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Pegasus Havayolları tarifeli seferiyle 12:10’da Antalya’ya uçuyoruz. Antalya saatiyle 19:15’te iniyoruz. Bir başka turumuzda görüşmek üzere.

Fiyatlar&Tarihler

11 Kasım 2024

3-4* Otel
2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
1299 GBP
Tek Kişilik Oda Farkı
400 GBP
3-11 Yaş Çocuk
1099 GBP
0-2 Yaş Çocuk
150 GBP
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile Antalya – Londra – Antalya ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3-4* Otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Programda dahil olduğu belirtilen turlar
 • Alan-otel-alan ve şehir içi transferleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Turist şehir vergileri
 • TURSAB mesleki sorumluluk sigortası
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri 
  -Oxford Christ Church College
  -Blenheim Palace
  -Winchester Cathedral
  -Tower of London
  -Thames Nehrinde Tekne Turu
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Seyahat sağlık sigortası 35 Gbp
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Birleşik Krallık vizesi (yeşil pasaporta da vize gerekmektedir. Antalya’dan başvuru yapılabilmektedir.)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Rehber-Kaptan bahşişleri 
Notlar

Konaklamalar Hakkında Önemli Notlar

*** Otellerin giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / çıkış saatleri  10:00 – 12:00 arasındadır.

***Aynı destinasyon için alternatifli oteller verildiği ve/veya sadece kategori bilgisi verildiği durumlarda konaklayacağınız otelleri gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

 • Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MagidosTUR sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirleri genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.

Ödemeye Devam Et