fbpx

Uçakla Van Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

16990 TL

Tur Fiyatı: 16990 TL

Başlangıç Fiyatı14,990 TL
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 3 Gece 4 Gün
 • 26 Eylül 2024
 • Antalya Çıkışlı

Van , Akdamar, Ahlat, Doğu Beyazıt

Tur Programı

1. GÜNAntalya - Van - Akdamar

Antalya Havalimanı’nda 07:00’da buluşuyoruz. SunExpress Havayolları’nın XQ 7614 sefer sayılı uçağı ile 08.05’te Van’a uçuyoruz. 09.55’ta Van’a iniyoruz ve havalimanında aracımız ve rehberimizle tanışıyoruz. Ardından Akdamar adasına gitmek için teknelerdeki yerlerimizi alıyoruz. Kutsal haç kilisesinin muhteşem kabartmaları hakkında bilgiler alıyoruz. Daha sonra dönüş. Van Kalesi (Tuşba Kalesi), kral kaya mezarları, burçlar ve eski Van şehri gezileri sonrası Van Müzesini geziyoruz. Daha sonra Van şehir merkezinde alışveriş için serbest zamanımız olacak Konaklama Van’da…

2. GÜNVan - Tatvan - Ahlat - Adilcevaz - Erciş

Sabah kahvaltısının ardından Van gölü çevresini boydan boya gezeceğiz. Tatvan, Ahlat Selçuklu mezarlığı, Ahlat Kümbetleri, Harabe şehir, baston atölyesi gezileri sonrası Adilcevaz ve Erciş’ üzerinden geziyoruz. Van’a dönüş ve konaklama.

3. GÜNVan - Muradiye - Çaldıran - Doğubayazıt

Otelde kahvaltı sonrası farklı renkteki gözlere sahip Van kedilerini görüyoruz. Sonrasında Muradiye şelalesinde kısa bir mola veriyor ve Çaldıran’dan geçerek Doğubayazıt’a varıyoruz. İshakpaşa Sarayı, Urartu kalesi kalıntıları, Ahmedi Hani türbesi ve camisi gezileri sonrası Kaçakçılar çarşısında serbest zaman. Ardından Van’a dönüş ve konaklama  otelimizde.

4. GÜNVan - Antalya

Kahvaltı sonrası havalimanına hareket ediyoruz ve SunExpress Havayolları’nın XQ 7615 sefer sayılı uçağı ile 10.35’da Antalya’ya hareket ediyoruz. Saat 12.25’de Antalya’ya varıyoruz. Bir başka gezimizde buluşmak üzere…

Fiyatlar&Tarihler

26 Eylül 2024

2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
16990 TL
Tek Kişilik Oda Farkı
4500 TL
2-12 Yaş Çocuk
11990 TL
0-2 Yaş Çocuk
500 TL
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Antalya – Van – Antalya uçak bileti
 • 3 gece 4* Otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Çevre gezileri
 • Profesyonel rehberlik
 • Mesleki sorumluluk sigortası
 • Akdamar adası tekne ücreti
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm öğle, akşam yemekleri
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Müze ören yeri girişleri
 • Seyahat sigortası (150  TL)
Notlar

İptal İade Şartları

 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 7 gün öncesine kadar Magidos Tur’da saklıdır.
 • Katılımcılar 30 gün öncesine kadar koşulsuz iptal ve iade hakkına sahiptir. Sadece
  Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi/bilet iptal iade koşulları geçerlidir. 
 • Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
 • Uçaklı tur programlarında “ekonomik sınıf” kullanılmaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

*** Mesleki Sorumluluk Sigortası: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını, olağanüstü hallerde tur iptalini vs. karşılamaz.

***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 7 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. Rehberimiz programda yeralan turların gün ve sıralarını değiştirebilir.

***Turda kullanılacak araç katılımcı sayısına göre (minibüs/midibüs/otobüs gibi) değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.

*** Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

Ödemeye Devam Et