fbpx

Activity

Antalya Çıkışlı Vizesiz Yurtdışı Turlar

Özellikle son zamanlarda Schengen vizelerinde bekleme süreleri arttıkça, vizesiz ya da kolay vize ile gidilebilecek destinasyonlar da önem kazandı. Neyse ki bir turizm kenti olan Antalya’da ikamet eden bizler, bu konuda oldukça şanslıyız. Artık dünyanın birçok ülkesine Antalya’dan direkt uçuş olması, MagidosTur olarak vizesiz yurtdışı tur düzenlerken bize oldukça avantaj sağlıyor.

Antalya’dan Vizesiz ya da Kolay Vize ile Gidilebilecek Ülkeler

Ürdün

Pegasus Havayolları’nın Antalya’dan Amman’a direkt uçuş seferleri sayesinde düzenli olarak düzenlediğimiz Ürdün turlarına katılabilir, bize 1 saatlik uçuş mesafesinde Akabe’yi, Petra’yı, Wadi Rum’u gezebilirsiniz.

Lübnan

SunExpress ve Pegasus Havayolları’nın Beyrut’a tarifeli seferleri sayesinde Lübnan’da çok keyifli bir tatil geçirmek mümkün. Kültürü, doğası ve gece hayatıyla Beyrut sizleri bekliyor.

Mısır

SunExpress ve Pegasus Havayolları’nın Antalya’dan Şarm El-Şeyh’e direkt uçuşları ile son yılların popüler rotasını keşfedebilirsiniz. Şarm El-Şeyh’te hem otel tatili yapabilir, bu esnada da dalış turlarına, tekne gezilerine ya da kültür turlarına katılabilirsiniz.

Azerbaycan

Yine vizesiz gidebileceğimiz bir başka ülke de Azerbaycan. THY ve Azerbaycan Havayolları’nın Antalya’dan Bakü’ye direkt uçuşları bulunuyor. Bu sayede İstanbul’da aktarma derdi olmadan Antalya çıkışlı Azerbaycan turlarımıza katılabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri

Tüm dünyada son yılların en popüler turizm destinasyonlarından biri haline gelen Dubai’ye, Antalya’dan Pegasus ve SunExpress Havayolları’nın direkt uçuşları bulunuyor. BAE’nin başkenti Abu Dabi’ye ise SunExpress ve Wizz Air’in direkt uçuşları ile ulaşmak mümkün. Birleşik Arap Emirlikleri yeşil pasaport sahiplerinden vize istemiyor. Normal pasaport sahipleri ise pasaport fotokopileri ve 1 adet biyometrik fotoğraf ile BAE vizesine başvurabiliyor.

Makedonya

Son yılların en popüler vizesiz destinasyonlarından biri Balkanlar. Biz de SunExpress Havayolları’nın Antalya’dan Üsküp’e direkt seferleri ile vizesiz Balkanlar turlarını çok sık düzenliyoruz. 1 haftalık Balkanlar turunda Makedonya, Sırbistan, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Karadağ‘ı gezebilirsiniz.

Arnavutluk

Yine SunExpress Havayolları’nın direkt uçuşu ile Antalya’dan Tiran’a da gitmek mümkün. Balkan turuna Arnavutluk’tan başlamayı düşünenler ya da sadece Arnavutluk ve çevresini gezmek isteyenler Tiran uçuşlarını değerlendirebilirler.

Bosna-Hersek

SunExpress’in Balkanlarda Antalya’dan direkt uçuş başlattığı bir diğer nokta da Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna. Mart ayından itibaren Antalya’dan Saraybosna’ya direkt uçuşlar başlıyor.

Gürcistan

Özellikle kimlikle gidilebilmesi ile oldukça popülerleşen Gürcistan’a, Antalya’dan da misafirlerin yoğun ilgisi oluyor. Pegasus Havayolları’nın Antalya’dan Tiflis’e direkt uçuşları sayesinde bu güzel ülkeyi rahatça gezebilirsiniz.

899 Euro'dan itibaren

Antalya Çıkışlı Vizesiz Balkanlar Turu

7 Gece 8 Gün
Tur Tarihi : 4 Temmuz 2024'ten itibaren
599 USD

Gürcistan Turu

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihi : 1 Temmuz 2024'ten itibaren
1299 USD

Azerbaycan Turu

5 Gece 6 Gün
Tur Tarihi : 5 Ağustos 2024
1399 USD

Gizemli Ürdün Turu

5 Gece 6 Gün
Tur Tarihi : 10 Kasım 2024

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

Güncel Seyahat Yazıları

Haziran 5, 2024
Dünyanın 7 Harikasından Biri: Petra
Mayıs 21, 2024
Avrupa’nın Michelin Yıldızlı En İyi 7 Restoranı
Mayıs 21, 2024
Lancelot ve Kraliçe Guinevere Aşkı

Ödemeye Devam Et