fbpx

Size Özel Gemi Turuna Katılın

Eğer Türkçe rehberlik şart değil diyorsanız, gemide istediğiniz kategoride kabin rezervasyonunuzu yapalım. Uçak biletinizi ister kendiniz alın, isterseniz biz alalım. Gemi yolculuğunun öncesine ya da sonrasına istediğiniz şekilde otel rezervasyonu ekleyelim.

Siz gruba bağlı olmadan özgürce gezin.

Size Özel Kabin Talep Formu

  MSC Cruises

  İtalyan cruise gemisi MSC Cruises, gemilerinde şıklığı ve zarafeti bir arada sunuyor. MSC Cruises’ın son teknoloji ürünü gemileriyle Akdeniz, Fiyortlar, Baltıklar, Dubai, Karayipler gibi birbirinden farklı destinasyonda gemi programlarına katılabilirsiniz. Ayrıca MSC Cruises ile dünya turu yapmak da mümkün.

  Costa Cruises

  İtalyan’ın bir başka cruise markası olan Costa Cruises, Amerikan cruise grubu Carnival Corporation bünyesinde turlarına devam ediyor. Costa Cruises gemileriyle Akdeniz, Kuzey Avrupa, Güney Amerika, Transatlantik, Birleşik Arap Emirlikleri turlarına katılabilirsiniz.

  Norwegian Cruise Line

  ABD’nin en yenilikçi cruise firması Norwegian Cruise Line, gemilerinde misafirlere daha çok özgürlük ve esneklik sağlamasıyla biliniyor. NCL gemileriyle Alaska, Hawaii, Japonya, Karayipler, Kuzey Avrupa ve Akdeniz gibi farklı rotaları keşfedebilirsiniz.

  Size Özel Kabin Talep Formu

   Ödemeye Devam Et