fbpx

Magidos’un 2016 Seyahat Rotaları

Seyahat, dört mevsim güzeldir. Hiç sıkılmadan gezmenin en etkili yolu da uygun fiyatlı alışveriştir. Şimdiye kadar çok fazla önemini kavrayamasak da erken rezervasyon ile tur tarihinde alacağımız fiyattan neredeyse % 30 daha uyguna tur alabilir, zamanı geldiğindeyse valizinizi iç rahatlığıyla hazırlayabilirsiniz. Hem cebiniz rahat eder hem kafanız… 

İskandinavya & Fiyortlar

Gözünüz hep yoldaysa, ama nereye gideceğiniz konusunda hala bir netlik sağlayamadıysanız size bir haberimiz var… İstanbul ile uğraşmadan, Antalya’dan direkt ve konforlu seyahatler sizi bekliyor. Artık dünyanın birçok noktasına İstanbul aktarmasıyla uğraşmadan ve yorulmadan ulaşabilirsiniz. Tur dönüşünde işkenceye dönen bekleme saatlerinin yarısını Magidos ile silebilir ve havalimanlarında uzun süre boyunca oturmaktan kendinizi kurtarabilirsiniz.

Şimdi yapmanız gereken Migados Tur’un 2016 rotalarına göz atmak ve kendi yolunuzu belirleyerek erken rezervasyon ile tatilinizi ucuza getirmek. Sizin için hazırladığımız listeye bakmayan kimselere söz vermeyin…

Orta Avrupa

Orta Avrupa ile Geçmişe Yolculuk…
Antalya’dan direkt Berlin’e uçarak başlattığımız yolculuğunuz süresince tam anlamıyla tarihin içindeki izleri kovalayacaksınız. Prag meydanındaki tarihi yapıları görür görmez kendinizi geçmişe ışınlanmış gibi hissedebilirsiniz. Ortaçağ’dan geriye kalan ne varsa inceleyip anılarınızı çoğaltacaksınız. Viyana, Bratislava ve Budapeşte ile geçmişin nefesini her adımda hissedeceksiniz ve Antalya’ya döndüğünüzde kendinizi, tarihe tanıklık etmiş sayabileceksiniz. Kitaplarda okuduğunuz ne varsa gözlerinizle görüp kendi analizinizi yapabileceksiniz.

Benelüks & Paris

Benelüks & Paris’in Dayanılmaz Cazibesi…
Antalya’dan direkt Düsseldorf ile başladığınız yolculuğunuza Amsterdam ile devam edeceksiniz. Amsterdam’a girer girmez göreceğiniz rengârenk evlerle kendinizi bir masal âleminden içeri girmiş gibi hissedebilirsiniz. Göreceğiniz bisiklet sayısını ise biz bile tahmin edemiyoruz. Ardından göreceğiniz Brugge ise belki de sizi en çok etkileyen yerler listesine adını yazdıracak. Brugge sonrası Brüksel ve Paris ile görsel şöleniniz sürecek ve turun sonuna yaklaşırken Lüksemburg’un o nezih atmosferinde unutulmaz bir gün geçirdikten sonra Düsseldorf’tan Antalya’ya uçacaksınız.

Dünya Kültür Mirasları Almanya

Dünya Kültür Mirasları Almanya
Hamburg’da başlayan maceranız ile Almanya’nın hikâyesini çok seveceksiniz. Düzenli şehirleri ve tertemiz sokaklarıyla tam anlamıyla Avrupa’da olduğunuzu hissedeceksiniz. Bremen, Lubeck, Berlin, Potsdam, Dresden, Meissen, Weimar, Leipzig şehirlerinden oluşan turumuz ile Almanya’nın en güzel şehirlerini gezeceksiniz. Dünya Kültür Mirasları Almanya turundan sonra gördüklerinizin tadı aklınızdan uzun süre silinmeyecek. 

Polonya

Yeni Rota, Polonya
Polonya’nın gözden uzak bir yapısı olsa da şehirlerinin akılda kalıcı güzelliği ile yepyeni bir macera sizleri bekliyor. Dresden ile başlayan yolculuğunuz Wroclaw, Krakow, Varşova, Poznan’ın ardından Berlin ile son bulacak. Bir hafta boyunca Polonya’nın en gözde şehirlerini gezecek, döndüğünüzde bu yeni rotada yer alan şehirlerin en meşhur sokaklarını, caddelerini, yapılarını ve tarihi yerlerini keşfetmiş olacaksınız. 

Masal Gibi Almanya

Masal Gibi Almanya
Almanya’nın bambaşka bir yüzünü keşfetmeye hazır mısınız? Şimdiye kadar gezip gördüklerinizden çok farklı bir rota ile Almanya’yı göreceksiniz ve döndüğünüzde kafanızdaki Almanya algısını yıkmış olacaksınız. Çünkü Almanya, sadece akrabaların yaşadığı bir ülke değil, baştan sona görülmeye değer güzelliğiyle oldukça büyülü bir ülke. Almanya’nın öteki yüzünü tanımadan defteri kapatmanıza asla izin veremeyiz…

Heidi'nin Köyleri

Heidi’nin İsviçre’si
Bir çizgi film kahramanının ülkesine yolculuk ediyoruz, bizimle gelmeye ne dersiniz? Bu büyülü dünyanın kapısını birlikte aralayalım ve İsviçre’nin en güzel bölgelerinde unutulmaz bir seyahate çıkalım. Cenevre, Lozan, Montrö, Chillon, Bern, Zürih, Kostanz, Bregenz, Liechtenstein’da unutulmaz bir 6 gün geçirmek için valizlerinizi hazırlamaya başlasanız iyi olur. Buradan döndüğünüzde anlatacak çok şeyiniz olacak. Anılarınızla herkesi kıskandıracaksınız…

İskandinavya & Fiyortlar

İskandinavya & Fiyortlar
İşte bir unutulmaz rota daha… Buranın görsel şovuna mı yoksa lezzetlerine mi bayılacaksınız bilmiyoruz ama bildiğimiz bir şey var ki, İskandinavya ve Fiyortlardan döndüğünüzde anılarınızı anlatmakla bitiremeyeceksiniz. Kopenhag ile başlayan yolculuğunuz Bergen, Hamar, Stockholm ile devam edecek. DFDS Cruise ile Oslo-Kopenhag rotasını keşfedeceksiniz. Yolculuğa çıkmadan önce video kameralarınızın ve telefonlarınızın hafızasını boşaltmayı unutmayın çünkü burada gördüklerinizi çekmek için hafızada çok fazla boş alana ihtiyacınız olacak.

Leave a Reply

Ödemeye Devam Et