fbpx

Yılbaşında Viva Gloria ile İzmir Çıkışlı Ren Nehri

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1599 Euro

Tur Fiyatı: 1599 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 6 Gece 7 Gün
 • 27 Aralık 2023
 • İzmir Çıkışlı

ALMANYA – BELÇİKA – HOLLANDA

Düsseldorf – Köln – Nijmegen – Antwerpen – Rotterdam – Amsterdam – Arnhem – Düsseldorf  – Amsterdam

Tur Programı

1. GÜNİzmir - Düsseldorf - Köln

Limandan hareket 18:00

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali Sunexpress Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Sunexpress Havayolları’nın XQ 958 tarifeli seferi ile saat 11.40’da Düsseldorf’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13.10’da varışımızı takiben Köln’e transfer oluyor ve Köln şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ren nehrinin ikiye böldüğü ve her iki yakasının 8 köprü ile birbirine bağlandığı, Orta çağ kenti olan Köln’de yapacağımız şehir turunda; ünlü Gotik Köln Katedrali, eski şehir meydanı, alışveriş caddeleri, Roma döneminden kalıntılar ve kiliseler göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin ardından gemimize transfer oluyoruz. Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz saat 18.00’de hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

2. GÜNNijmegen, Hollanda

Limana varış 05:00
Limandan hareket 16:30

 

Sabah 05:00 de Nijmegen limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Nijmegen şehir turuna katılabilirler. Romalılar tarafından kurulan, Hollanda’nın en büyük onuncu şehiri olmasına rağmen 2000 yıllık tarihi ile Hollanda’nın en eski şehiri ünvanını taşıyan bu güzel şehirde düzenleyeceğimiz tur esnasında; St.Stephen kilisesi, eski şehir meydanı, Nijmegen Katedrali, Grote Markt (Pazar yeri),  alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında, gemiden yanımıza getirdiğimiz kumanyalarımız ile alıyoruz. Alışveriş için serbest zaman verdikten sonra gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 16.30’ta limandan ayrılacaktır. Akşam yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz genç stand-up’çı yeteneklerin bol kahkahalı Stand-up Show’unu izleyebilir.

 

3. GÜNAntwerpen, Belçika

Limana varış 08:00
Limandan hareket 22:00

 

Gemimiz sabah 08.00’de Antwerpen limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Brügge & Gent şehir turuna katılabilir. Brügge bu yolculuğumuzda göreceğimiz şüphesiz en güzel şehirlerden. Unesco tarafından dünya mirası listesinde ve Avrupa Kültür başkenti seçilmiş kentin yıllar boyunca hiçbir savaştan etkilenmemesi bugün şehrin bozulmadan günümüze kadar gelmesinde en büyük etken. Brüge varışımız ile birlikte Zand meydanında otobüsümüzden iniyoruz. Kısa bir yürüyüşün ardından ünlü Markt(Pazar) meydanına geçiyoruz. Yol üzerinde Grotus, Balık pazarı ve manastırlar göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında gemiden yanımıza getirdiğimiz kumanyalarımız ile alıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda Belçika mutfağına özgü tatları da deneyebilirsiniz. Brügge turumuzu takiben Gent’e transfer oluyoruz ve burada gerçekleştireceğimiz yürüyüş turumuzun ardından dinlenmek üzere gemimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğinin ardından serbest zaman. Gemimiz saat 22.00 de limandan ayrılacaktır. Konaklama gemimizde.

4. GÜNRotterdam, Hollanda

Limana varış 08:30
Limandan hareket 22:00

 

Gemimiz sabah 08.30’da Rotterdam limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Scheveningen & Den Hague & Delft & Rotterdam turuna katılabilir. Tam gün sürecek turumuza ilk olarak kuzey denizi kıyısında yer alan Schevinegen ile başlıyoruz. Rotterdam’a yaklaşık 30km mesafede ve Hollanda’nın sayfiye merkezi olan bölgede, liman ve uzun kumsalları görüp, fotoğraflama imkânımız olacak. Daha sonra ülkenin siyasi başkenti olan Den Hague’a geçiyoruz. Hollanda parlamentosu, Kraliçe’nin çalışma köşkü, Lahey adalet divanını göreceğiz. Den Hague ziyaretimizin ardından Hollanda’nın en eski tarihine sahip Delft aynı zamanda gemiden yanımıza aldığımız öğle yemeğimiz için serbest zaman vereceğimiz yer olacaktır. Etkileyici Delft Katedrali, Belediye binası ve Markt meydanı göreceğimiz yerlerdendir. Delft kentinde şehir ile özdeşleşen porselen ürünlerden satın alabilirsiniz. Delft turumuzu takiben Rotterdam şehrine geçiyoruz. Burada yapılacak panoramik şehir turunda; Euromast, Europort, Erasmus köprüsü, Eski cruise limanı, William köprüsü, Kübik evle ve Belediye binası görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrasında gemimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğinin ardından serbest zaman. Gemimiz 22.00 de Rotterdam limanından ayrılacaktır. Konaklama gemimizde.

5. GÜNAmsterdam, Hollanda (Yılbaşı Gecesi)

Limana varış 06:00
Limandan hareket 01:30

 

Gemimiz sabah 06.00’da Amsterdam limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Amsterdam Kanal Turu & Volendam & Zaanse Schanse Turuna katılabilirler. İlk olarak yaklaşık bir saat sürecek Amsterdam kanalları tekne gezimiz oluyor. Amsterdam şehrini oluşturan ünlü kanallar, tarihi binalar, köprüler ve liman bölgesi görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası gemiye transfer oluyoruz. Öğle yemeğini gemide aldıktan sonra mutlaka görmenizi önerdiğimiz gerçek Hollanda olarak bilinen Amsterdam’ın kuzeyine gidiyoruz. İlk olarak Hollanda’yı tanıtan tüm kartpostallarda gördüğünüz değirmenleri ile ünlü Zaanse bölgesi ziyaret ediyoruz. Zaanse sonrası Volendam kasabasına gidiş yolu üzerinde Yerel bir peynir çiftliğinde, Hollanda’nın meşgur Gauda peynirlerinden tatma ve satın alma imkânı bulacaksınız. Gezimizin ardından gemimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğini takiben Türk müzik grubunun şarkıları eşliğinde güzel bir akşam geçireceğiz.  Konaklama gemimizde.

6. GÜNAmsterdam - Arnhem

Limana varış 10:00
Limandan hareket 16:00

 

Gemimiz gece 01.30’da Amsterdam limanından ayrılacaktır. Sabah saat 10.00’da Arnhem limanına yanaşacaktır.  Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ile Arnhem yürüyüş turuna katılabilir. Yürüyüşün ardından gemiye transfer oluyoruz. Gemimiz saat 16.00’da Arnhem limanından ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

7. GÜNDüsseldorf - İzmir

Limana varış 04:30

 

Gemimiz 04.30’da Düsseldorf limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Sabah kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerinin ardından Dünya’nın ve Almanya’nın moda ve fuar merkezlerinden birisi olan Düsseldorf şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından Amsterdam havalimanına transfer oluyoruz. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Sunexpress Havayolları’nın XQ 945 tarifeli seferi ile saat 19.50’de İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket ediyoruz. Yerel saat ile 01.20’de İzmir’e varışımızın ardından turumuz sona eriyor.

Fiyatlar&Tarihler

27 Aralık 2023

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
Dış Kabin
1599 EURO
Orta Arka kısım
1699 EURO
Orta French Balkonlu Kabin
1849 EURO
Orta Kat Mini Suite
1899 EURO
Üst Kat French Balkonlu Kabin
1949 EURO
Üst Kat Mini Suite
1999 EURO
Tek Kişi Farkı (Dış Kabin)
999 EURO
Tek Kişi Farkı (Orta Kat)
1099 EURO
Tek Kişi Farkı (Orta Mini Suite)
1199 EURO
Tek Kişi Farkı (Üst Kat)
1299 EURO
Tek Kişi Farkı (Üst Kat Mini Suite)
1399 EURO

UÇUŞ SAATLERİ

27 ARALIK 2023 XQ 958 ADB-DUS 11:40 – 13:10

2 OCAK 2024 XQ 945 DUS-ADB 19:50 – 01:20

 

 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Eğlence ve aktivite paketi (Stand-up Show’u, Müzik Grubu, Profesyonel Spor Eğitmeni)
 • Sunexpress Havayolları ile İzmir Adnan Menderes (ADB) – Düsseldorf (DUS) gidiş //Düsseldorf (DUS) – İzmir Adnan Menderes (ADB) dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergiler
 • Seyahat & Sağlık Sigortası
 • 2022 yılında yenilenmiş 4*Deluxe Nehir gemisi Viva Gloria’da, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Köln şehir turu
 • Arnhem yürüyüş turu
 • Düsseldorf şehir turu
 • Gemide canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Hoşgeldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurt dışı çıkış pulu
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 10 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 60 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Gemi veya rehber tarafından organize edilecek opsiyonel turlar
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Seyahat & Sağlık Sigortası Sürprimi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • İptal ve Covid-19 Kapsamlı Seyahat & Sağlık Sigortası
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişi başı (isteğe bağlı)
Tur Haritası
Notlar

4* VIVA GLORİA GEMİSİ:

2005 yılında inşa edilen ve 2022 yılında yenilenen VIVA GLORIA (eski adıyla Swiss Gloria) konforlu ve yaratıcı bir tasarıma sahiptir ve Moselle, Main, Ren, Tuna, Saar ve Hollanda nehirleri gibi Avrupa nehirlerinde çeşitli rotalarda sefer yapmaktadır.

Yemeklerinizi, panoramik pencereleri sayesinde manzaranın muhteşem görüntüsünü sunan, geniş ve zarif bir şekilde döşenmiş bir restoranda yiyorsunuz. VIVA GLORIA gemisindeki kapsamlı sağlıklı yaşam alanında buhar banyosu, jakuzi, sauna ve solaryum bulunmaktadır. Geniş güneşlenme terası, manzarayı temiz havada deneyimlemek için en iyi yerdir. Bir diğer önemli nokta ise VIVA’nın Vino Bar’ıdır – geminin kıç tarafındaki rahat şarap barı sizi diğer yolcularla rahatlatıcı anlar geçirmeye davet eder.

Dış kabinler Diamond Güvertesinde bir balkona sahiptir. Ruby Güvertesinde kabinler büyük ve açılır manzaralı pencerelerle, Emerald Güvertesinde ise daha küçük pencerelerle donatılmıştır. Tüm klimalı kabinler lüks ve konforlu bir şekilde döşenmiş olup WC’li duş, radyo, TV, saç kurutma makinesi, kasa ve minibar içermektedir.

Ödemeye Devam Et