fbpx

Yılbaşında MS Joy ile Tuna Nehri Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1490 Euro

Tur Fiyatı: 1490 Euro'dan itibaren

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 5 Gece 6 Gün
 • 28 Aralık 2023
 • İstanbul Çıkışlı

Budapeşte – Bratislava – Viyana – Linz – Passau – Regensburg – Münih

Tur Programı

1. GÜN İstanbul - Budapeşte

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın, TK1035 tarifeli seferi ile saat 12:35’te Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12.40’da varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Budapeşte Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında; Londra parlamentosu örnek alınarak yapılmış Macarların gururu olan Parlamento Binası, Macar halkının en önemli meydanı olan Kahramanlar Meydanı, Gellert Tepesi, Balıkçılar Burcu, St.Matthias kilisesi, Rakoczi alışveriş caddesi, Tren İstasyonu, Tunanın incisi Budapeşte’nin muhteşem köprülerinden olan Zincirli Köprü, Elizabeth Köprüsü, Budapeşte’nin en görkemli binası olan Budapeşte Sarayı, panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından Budapeşte limanında demirli olan gemimize transfer oluyoruz. Check-in yapıp kabinlere yerleşiyoruz. Gemimiz 18.00 de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

Uçuş No: TK 1033 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: İstanbul – Tarih: 28 Aralık 2023 – Saat: 12:35 – Varış: Budapeste – Tarih: 28 Aralık 2023 – Saat: 12:40

2. GÜNBratislava

Yeni güne arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası Dinamik Stretching ile günlük yürüyüşe kaslarını hazırlaması ile başlıyoruz. Kahvaltının ardından serbest zaman. Gemimiz saat 12.00 de Bratislava limanına yanaşacaktır. Öğle yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Orta Avrupa’nın en eski şehirlerinden olan Bratislava şehir turuna katılabilir. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız 2.Dünya Savaşı sonunda hayatlarını Bratislava’yı özgür kılabilmek için kaybeden Sovyet Askerleri anıt mezarı olacak. Bir sonraki durağımız Kelt döneminden beri Tuna kenarındaki yerleşim alanı olan Bratislava kalesi olacak. İmparatoriçe Maria Theresa için yapılmış düzenlemeler, Kale bölgesini ülkenin idari merkezi yapmış durumdadır. UNESCO miras listesinde yer alan Bratislava’daki yürüyüş turumuz ise eski şehrin tarihi St.Michael kapısından geçerek başlıyor. Sonrasında Belediye binası, Eski saray, Şehir merkezinde yer alan ünlü sanatçı ve bestecilerin yaşadıkları Orta Çağ mimarisinde yapılmış olan evleri ziyaret ederek, Opera binasında turumuzu tamamlıyoruz. Gezimizin ardından dinlenmek üzere gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 18.00 de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz genç stand-up’çı yeteneklerin bol kahkahalı Stand-up Show’unu izleyebilir. Konaklama gemimizde.

3. GÜNViyana

Gemimiz gece saat 01.30 da Viyana limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Viyana şehir turu & Schonbrunn Sarayı turuna katılabilir. Meşhur renkli evlerden oluşan Hunderd Wassa House’ı ziyaret ederek, ünlü Rıng Strasse geliyoruz. Ring boyunca göreceğimiz yerler Savunma bakanlığı, Stat Park, Viyana Opera Binası, Mesuem Quarter, Parlamento Binası, Belediye Binası ve Holfburg Sarayı’nın ardından öğle yemeğimizi almak üzere gemimize transfer oluyoruz. Yemeğin ardından 1441 odalı Barok sanatın en güzel örneklerinden, Viyana’nın meşhur yazlık sarayı Schonbrunn gidecek, muhteşem ve geniş bahçesinde fotoğraf molası vereceğiz. Gezimizi takiben gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 18.00 de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

4. GÜNLinz ( Yılbaşı Gecesi)

Gemimiz 12.00 de Linz limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği, Bohemya’nın incisi, Orta Avrupa’nın ortaçağ havasındaki tek şehri olan Cesky Krumlow’a veya Ünlü Besteci Wolfgang Amadeus MOZART’ın doğum yeri olan şehirde, her köşede Mozart’ı hatırlatan hediyelikler bulabileceğiniz ve Avrupa’nın en güzel şehirlerinden olan Salzburg’u ziyaret edebilir. Gezimizin ardından gemimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği sonrası Türk müzik grubunun şarkıları eşliğinde güzel bir akşam geçireceğiz. Gemimiz gece saat 02.00 de limandan ayrılacaktır. Konaklama gemimizde.

5. GÜNPassau

Gemimiz 10.30 da Passau limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz rehberimiz ile Passau’da yürüyüş turuna katılabilirler. Yürüyüşün ardından gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 16.30’da Passau limanından ayrılacaktır.

6. GÜNRegensburg – Munih – Istanbul

Gemimiz 10.00 da Regensburg limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Alplerin eteklerinde bulunan ve Romalılar dahil birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, günümüzde Almanya’nın en önemli sanayi merkezlerinden olan Bavyera eyaletinin en büyük ve başkenti olan Münih şehir turumuzu gerçekleştirmek için hareket ediyoruz. Gezimizin ardından Münih havalimanına transfer oluyoruz. Check-in ve bagaj işlemleri sonrasında Türk Hava Yollarının TK 1636 tarifeli seferi ile saat 18.35’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23.10’da varışımızı takiben turumuzun sonu.

Uçuş No: 1636 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: Münih – Tarih: 02 Ocak 2024 – Saat: 18:35 – Varış: İstanbul – Tarih: 02 Ocak 2024 – Saat: 23:10
Fiyatlar&Tarihler

28 Aralık 2023

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
Dış Kabin - 16m2
1490 EURO
Orta kat French Balkonlu (Arka Kısım)
1490 EURO
Dış Suite Kabin
1590 EURO
French Balkonlu Mini Suite
1649 EURO
Orta Kat French Balkonlu Suite Kabin
1690 EURO
Üst Kat French Balkonlu Kabin
1849 EURO
Üst Kat Suite Kabin
1849 EURO
Tek Kişi Farkı
SORUNUZ
 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Eğlence ve aktivite paketi (Stand-up Show’u, Müzik Grubu, Profesyonel Spor Eğitmeni)
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Budapeşte (BUD) // Münih (MUC)- İstanbul (IST) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergiler
 • Seyahat & Sağlık Sigortası
 • 2016 Yapımı, 5*Deluxe Nehir gemisi Joy’da, 5 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Budapeşte şehir turu
 • Passau yürüyüş turu
 • Münih şehir turu
 • Gemide canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Hoş geldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 10 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 50Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Şehir vergisi (kişi başı 57 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Gemi veya rehber tarafından organize edilecek opsiyonel turlar
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Seyahat & Sağlık Sigortası Sür primi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişi başı (isteğe bağlı)
Notlar

5* MS JOY GEMİSİ:

                                                     
2016 yılında seferlerine başlayan gemi  Uzunluğu 135m, genişliği 11,45m, yüksekliği 5,85m ve toplam 3 katlı olan gemide 71 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 142 olarak belirlenmiştir. Üst katta 22 suite, orta katta 24 suite, alt katta 8 suite ve totalde 4 mini suite olan gemide 13 adet double kabini bulunan geminin Tüm kabinlerinde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. Yaklaşık 40 güler yüzlü personelin sizlere hizmet vereceği gemide ayrıca Geminin en üst katı olan Sun Deck’de ücretsiz olarak güneşlenme şezlongları ve masalar ve oturma yerleri ile nehrin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Geminin orta katındaki Restoran bölümünde kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi size gemide belirtilen masada alabilirsiniz. Geminin giriş kısmında bulunan Lounge bölümünde ise lokal gösteriler, nehirler ile ilgili sunumlar, ‘’Hoş Geldiniz’’ ve ‘’Veda kokteyl’i’’ gibi organizasyonlar, ‘’Çay & Kahve saati ikramı’’ gibi etkinlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca her gece kabinlerinize gönderilen Türkçe program sayesinde bir sonraki günün programını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Ödemeye Devam Et