fbpx

Yılbaşında MS Joy ile İzmir Çıkışlı Tuna Nehri

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1590 Euro

Tur Fiyatı: 1590 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 6 Gece 7 Gün
 • 27 Aralık 2023
 • İzmir Çıkışlı

MACARISTAN – SLOVAKYA – AVUSTURYA – ALMANYA

Viyana – Budapeşte – Bratislava – Viyana – Linz – Passau – Regensburg

6 Gece / 7 Gün

Tur Programı

1. GÜNİzmir - Viyana

İzmir Adnan Menderes Dış Hatlar Terminali Sunexpress kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Sunexpress’in, XQ980 tarifeli seferi ile saat 13.00’te Viyana’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13.35’te varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Viyana’nın en önemli simgelerinden biri olan, 1147 yılında inşa edilen Stephan Katedralini ziyaret edeceğiz. Buradaki gezimizin ardından Viyana’da bulunan otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelde.

2. GÜNBudapeşte, Macaristan

Limandan hareket 18:00

 

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Budapeşte Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında; Londra parlamentosu örnek alınarak yapılmış Macarların gururu olan Parlamento Binası,  Macar halkının en önemli meydanı olan Kahramanlar Meydanı, Rakoczi alışveriş caddesi, Tren İstasyonu, Tuna’nın incisi Budapeşte’nin muhteşem köprülerinden olan Zincirli Köprü, Elizabeth Köprüsü,   Budapeşte’nin en görkemli binası olan Budapeşte Sarayı,  panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından Budapeşte limanında demirli olan gemimize transfer oluyoruz. Check-in yapıp kabinlere yerleşiyoruz. Gemimiz 18.00 de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

 

3. GÜNBratislava, Slovakya

Limana varış 12:00
Limandan hareket 18:00

 

Yeni güne arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası Dinamik Stretching ile günlük yürüyüşe kaslarını hazırlaması ile başlıyoruz. Kahvaltının ardından serbest zaman. Gemimiz saat 12.00 de Bratislava limanına yanaşacaktır. Öğle yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Orta Avrupa’nın en eski şehirlerinden olan Bratislava şehir turuna katılabilir. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız 2.Dünya Savaşı sonunda hayatlarını Bratislava’yı özgür kılabilmek için kaybeden Sovyet Askerleri anıt mezarı olacak. Bir sonraki durağımız Kelt döneminden beri Tuna kenarındaki yerleşim alanı olan Bratislava kalesi olacak. İmparatoriçe Maria Theresa için yapılmış düzenlemeler, Kale bölgesini ülkenin idari merkezi yapmış durumdadır. UNESCO miras listesinde yer alan Bratislava’daki yürüyüş turumuz ise eski şehrin tarihi St.Michael kapısından geçerek başlıyor. Sonrasında Belediye binası, Eski saray, Şehir merkezinde yer alan ünlü sanatçı ve bestecilerin yaşadıkları Orta Çağ mimarisinde yapılmış olan evleri ziyaret ederek, Opera binasında turumuzu tamamlıyoruz. Gezimizin ardından dinlenmek üzere gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 18.00 de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz genç stand-up’çı yeteneklerin bol kahkahalı Stand-up Show’unu izleyebilir. Konaklama gemimizde.

4. GÜNViyana, Avusturya

Limana varış 01:30
Limandan hareket 18:00

 

Gemimiz gece saat 01.30 da Viyana limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Viyana şehir turu  & Schonbrunn Sarayı turuna katılabilir. Meşhur renkli evlerden oluşan Hunderd Wassa House’ı ziyaret ederek, ünlü Rıng Strasse geliyoruz. Ring boyunca göreceğimiz yerler Savunma bakanlığı, Stat Park, Viyana Opera Binası, Mesuem Quarter, Parlamento Binası, Belediye Binası ve Holfburg Sarayı’nın ardından öğle yemeğimizi almak üzere gemimize transfer oluyoruz. Yemeğin ardından 1441 odalı Barok sanatın en güzel örneklerinden, Viyana’nın meşhur yazlık sarayı Schonbrunn gidecek, muhteşem ve geniş bahçesinde fotoğraf molası vereceğiz. Gezimizi takiben gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 18.00 de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

5. GÜNLinz, Avusturya (Yılbaşı Gecesi)

Limana varış 14:00
Limandan hareket 02:00

 

Gemimiz 12.00 de Linz limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği, Bohemya’nın incisi, Orta Avrupa’nın ortaçağ havasındaki tek şehri olan Cesky Krumlow’a veya Ünlü Besteci Wolfgang Amadeus MOZART’ın doğum yeri olan şehirde, her köşede Mozart’ı hatırlatan hediyelikler bulabileceğiniz ve Avrupa’nın en güzel şehirlerinden olan Salzburg’u ziyaret edebilir. Gezimizin ardından gemimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği sonrası Türk müzik grubunun şarkıları eşliğinde güzel bir akşam geçireceğiz. Gemimiz gece saat 02.00 de limandan ayrılacaktır. Konaklama gemimizde.

6. GÜNPassau, Almanya

Limana varış 10:30
Limandan hareket 16:30

 

Gemimiz 10.30 da Passau limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz rehberimiz ile Passau’da yürüyüş turuna katılabilirler. Yürüyüşün ardından gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 16.30’da Passau limanından ayrılacaktır.

7. GÜNRegensburg - Münih - İzmir

Limana varış 10:00

 

Gemimiz 10.00 da Regensburg limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah 06.30-07.15 arası günlük yürüyüşe kaslarını hazırlamak için Dinamik Stretching egzersizlerine katılabilir. Kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Münih havalimanına transfer oluyoruz. Check-in ve bagaj işlemleri sonrasında Sunexpress Hava yolları XQ 977 tarifeli seferi ile saat 13.45’te İzmir’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 18.30’da varışımızı takiben turumuzun sonu.

Fiyatlar&Tarihler

27 Aralık 2023

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
Orta Kat (arka kısım)
1590 EURO
Dış Suite Kabin
1690 EURO
Mini Suite
1749 EURO
Orta Kat Suite Kabin
1799 EURO
Üst Kat Suite Kabin
1949 EURO
Tek Kişi Farkı (Dış Suite)
1090 EURO
Tek Kişi Farkı (Orta Suite)
1199 EURO
Tek Kişi Farkı (Üst Suite)
1299 EURO

UÇUŞ SAATLERİ

27 ARALIK 2023 XQ 980 ADB-VIE 13:30-13:35

2 OCAK 2024 XQ 977 MUC-ADB 13:45-18:30

 

 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Eğlence ve aktivite paketi (Stand-up Show’u, Müzik Grubu, Profesyonel Spor Eğitmeni)
 • Sunexpress Havayolları ile İzmir (ADB) – Viyana (VIE)  // Münih (MUC)- İzmir(ADB) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergiler
 • Seyahat & Sağlık Sigortası
 • Viyana’da 4*otelde 1 gece konaklama (oda+kahvaltı)
 • 2016 Yapımı, 5*Deluxe Nehir gemisi Joy’da, 5 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Stephan Katedrali gezisi
 • Budapeşte şehir turu
 • Passau yürüyüş turu
 • Gemide canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Hoşgeldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 10 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 50Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Şehir vergisi (kişi başı 57 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Gemi veya rehber tarafından organize edilecek opsiyonel turlar
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Seyahat & Sağlık Sigortası Sürprimi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişi başı (isteğe bağlı)
Tur Haritası
Notlar

5* MS JOY GEMİSİ:

                                           
2016 yılında seferlerine başlayan gemi

Uzunluğu 135m, genişliği 11,45m, yüksekliği 5,85m ve toplam 3 katlı olan gemide 71 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 142 olarak belirlenmiştir. Üst katta 22 suite, orta katta 24 suite, alt katta 8 suite ve totalde 4 mini suite olan gemide 13 adet double kabini bulunan geminin Tüm kabinlerinde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. Yaklaşık 40 güler yüzlü personelin sizlere hizmet vereceği gemide ayrıca Geminin en üst katı olan Sun Deck’de ücretsiz olarak güneşlenme şezlongları ve masalar ve oturma yerleri ile nehrin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Geminin orta katındaki Restoran bölümünde kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi size gemide belirtilen masada alabilirsiniz. Geminin giriş kısmında bulunan Lounge bölümünde ise lokal gösteriler, nehirler ile ilgili sunumlar, ‘’Hoş Geldiniz’’ ve ‘’Veda kokteyl’i’’ gibi organizasyonlar, ‘’Çay & Kahve saati ikramı’’ gibi etkinlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca her gece kabinlerinize gönderilen Türkçe program sayesinde bir sonraki günün programını kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

Ödemeye Devam Et