fbpx

Phuket Turu Büyüleyici Adalar

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1099 Euro

Tur Fiyatı: 1099 Euro'dan itibaren

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 7 Gece 9 Gün
 • 18 Eylül 2023'ten itibaren
 • İstanbul Çıkışlı

VİZESİZ!

Tur Programı

1. GÜN İstanbul - Tahran - Phuket

Saat 9:00’da İstanbul Yeni Havalimanı’ndaki Mahan Air kontuarı önünde buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından saat 12:15’te OW5117 sefer sayılı uçuşla Tahran’a hareket edeceğiz. Yerel saatle 15:45’te Tahran’a varıyoruz ve ardından W5057 sefer sayılı uçuşla 21:50’de Phuket’e hareket ediyoruz.

2. GÜNPhuket

Yerel saat ile sabah 08:25’te Phuket Havalimanı’na varış. Phuket havalimanına varışımızın ardından otelimize transfer edileceğiniz. Günün geri kalanında dünyanın en iyi deniz, kum ve güneşinin tadını çıkarabilmeniz için serbest zamanınız olacak.

3. GÜNPhuket

Kahvaltıdan sonra Phi Phi Adaları turu için yola çıkıyoruz. İlk durağımız Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Koyu. Dilerseniz burada yüzebilir veya güneşlenebilirsiniz. Daha sonra Viking Mağarası’nı ziyaret ediyor ve Phi Phi Adası’nda öğle yemeği yiyoruz. Akşam saatlerinde sürat teknelerimiz ile otelimize dönüyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli) : Kişi Başı 60 Euro

 • 07:30 – 07:45 Otelinizden alınacak ve iskeleye doğru yola çıkacaksınız.
            
 • 09:00 Khai adasında şnorkel, yüzme ve dinlenme.
             
 • 10:15 Khai adasından Phi Phi adalar grubuna hareket. Kısa bir tekne yolculuğundan sonra, Viking Mağarası’nı keşfedebileceğiniz ve Pileh Koyu’nda fotoğraf çekebileceğiniz Phi Phi Leh adasına varacaksınız. Bir plaj restoranında öğle yemeğinden sonra, daha fazla gezi fırsatı için Phi Phi Don adasına doğru devam edeceksiniz.      
             
 • 14:30 Maymun Plajı’na hareket. Doğal ortamda maymunları besleme ve fotoğraf çekme şansınız olacak.         
             

16:30   Phuket iskelesine varış ve otelinize transfer

4. GÜNPhuket

Kahvaltıdan sonra dünyanın en güzel deniz, kum ve güneş kombinasyonunu deneyimlemeniz için serbest zamanınız olacak. Arzu eden misafirlerimiz için Freedom Beach’i bir seçenek olarak sunuyoruz. Phuket’in batı kıyısında muhteşem bir mücevher yatıyor: Freedom Beach. Bu 300 metrelik beyaz kum şeridi, granit kayalarla noktalanan ve yemyeşil orman tepeleriyle çevrili pitoresk bir koyda yer almaktadır. Freedom Beach’in avantajı erişilebilirliğidir, ancak bu zaman içinde biraz iyileşmiştir. Kıyı şeridinin her iki ucundaki sular sığdır ve dikkate değer bir deniz florası ve faunası için bir yaşam alanı sağlıyor. Freedom Beach diğer plajların aksine oldukça sakindir. Duyulabilen tek ses, ziyaretçileri sahile götürüp getiren uzun kuyruklu teknelerin motorlarıdır.

5. GÜNPhuket

Sabah yemeğimizi yedikten sonra James Bond gezimize başlamak üzere otelden ayrılacağız. Misafirlerimiz ek bir öğle yemeği için bize katılabilir ve tur boyunca yerel bir rehber bize eşlik edecektir. Sürat teknesi yolculuğumuzda ilk durağımız Andaman Denizi’nde bulunan büyüleyici Phang-Na Koyu’dur. Bu gezimiz sırasında, heyecan verici bir kano macerasına katılacağımız Panak Adası ve Hong Adası’nda mola vereceğiz. Özel küçük konolarımızdan koylar ve mağaralar arasındaki muhteşem doğa manzaralarına tanık olacaksınız. Phang Na Körfezi’nin güzelliğini keşfettikten sonra, James Bond film serisindeki “Altın Tabancalı Adam” bölümünün çekim yeri olmasıyla ünlü Tapu Adası’nı ziyaret edeceğiz. Burada adanın ikonik kayasını ve kumsalını gözlemleyeceğiz. İleride, öğle yemeği yemek için Panyee Adası’na gideceğiz. Bu ada, 400’den fazla evi olan bir Müslüman köyüne ev sahipliği yapıyor. Öğle yemeğinin ardından köyü keşfetmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman olacak. Hava şartlarının uygun olması durumunda öğleden sonra şnorkelli yüzme, güneşlenme ve kumsalda dinlenme gibi eğlenceli aktiviteler yapabileceğimiz Khai Nok Adası veya Naka Adası’na doğru hareket ediyoruz.

 • 07:30- 07:45 Otelinizden alınacak ve iskeleye doğru yola çıkacaksınız.
 • 09:00 Panak adası ziyareti
            
 • 10:15 Misafirlerimiz için Hong Adası’nın dev yeşil kayaları arasında kano gezisi sunuyoruz. Ayrıca yüzmek ve dinlenmek için sizleri Tapu ve James Bond Adası, Dondurma Adası ve Naka Adası’na götürüyoruz.

 

 • 16:30 Phuket iskelesine vardıktan sonra otelinize transfer edileceksiniz.

Öğle Yemekli James Bond Adası Turu: Kişi Başı 60 Euro

6. GÜNPhuket

Kahvaltının ardından günü dilediğiniz gibi geçirebilir ya da rehberlerimiz tarafından organize edilen ekstra Phuket turuna katılabilirsiniz. Adanın en güzel yerleri görmek isteyenler için bu tur ideal bir seçenek. Tayland’ın en ünlü tapınaklarından biri olan Wat Chalong tapınağını ziyaret etme ve harika fotoğraflar çekme şansına sahip olacaksınız. Tur esnasında kaju fabrikasını ziyaret edebilir ve bölgenin ünlü kaju fıstığı ve kuru meyvelerini tadabilirsiniz. Ayrıca tik ağacından el oymalarını da görme şansınız olacak. Hayatınız boyunca bir fil safarisini deneyimlemek için kaç fırsatınız olacağını hiç merak ettiniz mi? İşte şimdi bu şansa sahipsiniz. Bu muhteşem hayvanlar hakkında bilgi edindikten sonra yemyeşil ormanda onlarla unutulmaz bir safari yapabilirsiniz.

Phuket Şehir Turu & Fil Safarisi Turu : Kişi Başı 50 EUR

7. GÜNPhuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Arzu eden misafirler için CAFE DEL MAR hizmetinizde. Kamala Beach’te yer alan bu zarif mekan, samimi bir yüzme havuzuna ve eğlenmeniz için çeşitli barlara sahip. Palmiye ağaçlarının gölgesinde ikili veya bir büyük yatak şeklinde yerleştirilmiş şezlonglar bulunmakta. Olağanüstü bir DJ, gün boyunca canlı saksafon ve elektronik ritimler eşliğinde keyifli müzikler çalıyor. Zamanınızı burada rahatlamak ve keyifli bir deneyim için geçirebilirsiniz.

8. GÜNPhuket

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanınızda kendinizi şımartın ve dünyanın en güzel deniz, kum ve güneş birleşiminin görkeminin keyfini çıkarın.

9. GÜNPhuket - Tahran

Sabah kahvaltısının ardından, belirlenen saatte rehberimizle buluşmadan önce havalimanına transfer için biraz boş zamanımız olacak. Mahan Air ile Tahran’a 5056 sefer sayılı tarifeli uçuşumuz saat 21:25’te kalkacaktır.

10. GÜNTahran - İstanbul

Yerel saatle 02:10’da Tahran’a vardığımızda, W5116 sefer sayılı uçuşla 07:50’de İstanbul Yeni Havalimanı’na hareket edeceğiz. Seyahatimiz, saat 10:45’te İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla sona erecektir. Bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.

Fiyatlar&Tarihler

18 Eylül; 2, 16 Ekim 2023

4* Ashlee Hub Patong Vb.
2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
1099 EURO
Tek Kişilik Odada Kişi Başı
1299 EURO
0 - 2 Yaş Bebek
299 EURO
 • 5 YILDIZLI OTEL KATEGORİSİ FİYATLARINI LÜTFEN SORUNUZ.
 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 • Havaalanı Vergileri
 • Alan – Otel / Otel – Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
 • Belirtilen Otellerde Konaklama
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Öğle Yemekleri
 • Akşam Yemekleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Extra Turlar
Notlar
 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; MagidosTUR gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; MagidosTUR’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu MagidosTUR’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin MagidosTUR tarafından iptal edilmesi durumunda MagidosTUR’ dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, MagidosTUR sorumlu tutulamaz.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde MagidosTUR iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

 • Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar MagidosTUR’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. MagidosTUR ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.
 • Erken rezervasyon kampanyası kapsamındaki rezervasyonlarda, kampanya bitiş tarihinden sonra gerçekleştirilecek tarih ve isim değişikliği işlemleri, ancak MAGİDOSTUR onayı ile ve kişi başı 25 € değişiklik işlem bedeli karşılığında gerçekleştirilebilir. Tarih değişikliği işlemleri için müsaitlik onayı alınması gerekir.

Rehberlik Hizmetleri ve Programda Belirtilen Turlar

 • Programda belirtilen günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Programda belirtilen turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından MagidosTUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya programda belirtilen turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

Ödemeye Devam Et