fbpx

Norwegian Sun ile Kanarya Adaları 

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1149 Euro

Tur Fiyatı: 1149 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 9 Gece 10 Gün
 • 20 Kasım 2022
 • İstanbul Çıkışlı

***LİZBON’DA 1 GECE OTEL KONAKLAMASI***

*** İÇ KABİN FİYATINA DIŞ KABİN ***

*** FREESTYLE CRUISING İLE 24 SAAT AÇIK A LA CARTE RESTORAN ***

Tur Programı

1. GÜN İstanbul - Lizbon

İstanbul Yeni Havalimanı – Lizbon

20.11.2022 IST – LIS 08:35 – 10:40 TK1755

Lizbon’da 1 gece otel konaklaması

 

Detay:

Lizbon / Cascais & Cabo de Roca Turu

İstanbul Yeni Havalimanı’nda uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Lizbon’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Lizbon havalimanına inişimizin ardından yapacağımız panoramik Lizbon şehir turunun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Portekizin köklü kültürünün bir parçası olarak doğmuş ve günümüze kadar ulaşmış akşam yemekli Fado gecesine katılabilirler.

2. GÜNDenizde Seyir

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Sintra & Cascais & Lizbon Şehir turuna katılabilirler. Sintra iklimi, dağlık ve kırsal bölgeleri ve sayfiye evleri ile ünlüdür. Dünya mirası olarak kayıt altına alınan bu sevimli köyün içinden geçerek, Atlantik okyanusu üzerinden hoş  manzaralara sahip, Avrupa’nın en batısındaki nokta olan Cabo da Roca’ya devam ediyoruz. Caicais’a doğru yola çıktığımızda, cehennem ağzı anlamına gelen Boca de İnferno’da bir mola verebilir, deniz ile okyanus arasındaki farkı, o masum suyun kayalarda neler yapabildiğine şahit olabilirsiniz. Bir sonraki durağımız kraliyet ailesi tarafından yazlık bir inziva merkezi olarak seçilmiş olan balıkçı kasabası Cascais olacak. Burada köyü gezmek için serbest zaman verilecek. Lisbon yolu üzerinde otobüsle yolculuğunuz esnasında göreceğiniz Estoril ve Lisbon’un sahil kıyılarına gezerek gemimizde dönüş. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

3. GÜNFunchal, Portekiz / Madeira

Limana varış 07:00
Limandan hareket 16:00

 

Detay:

Funchal / Madeira Büyük Ada Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği ekstra olarak organize edeceği Funchal Büyük Ada Turu’na katılabilirler. Deniz seviyesinden 560 metre yükseklikte bulunan Monte Tepesine doğru yola çıkıyoruz. 3200 metre uzunluğundaki teleferik ile yapacağımız çıkışta mükemmel manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Monte Tepesi’ne çıktıktan sonra 1741’de Meryem Ana’ya ithaf edilerek inşasına başlanan, yapımı 7 yıl süren ve yapımı bittikten sonra 31 Mart 1748’de meydana gelen deprem ile ciddi bir hasar alan Monte Kilisesini ziyaret edeceğiz. Ayrıca Birinci Dünya Savaşı’ndan yenik çıkan Avusturya‐Macaristan’ın son imparatoru I. Karl ve eşi Madeira Adası’na sürgüne gönderilmiş ve Quinta Jardins do Imperador malikanesinde yaşamışlardı. Karl’ın mezarını’da Monte Kilisesinde yer alır. Kilise ve çevresindeki bahçeleri gördükten sonra yüzlerce yıllık gelenek olan sepetli arabalar(Toboggan Arabaları) ile aşağıya doğru 2 kilometre iniyoruz Porto Moniz’e ulaşmak için muhteşem sahil yolunu takip ediyoruz. Porto Moniz’de lav kayalıklarından oluşmuş doğal gölleri gördükten ve fotoğraf molası verdikten sonra Funchal’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Girao Burnu’nda fotoğraf molası vereceğiz. Deniz seviyesinden 580 metre yükseklikte muazzam bir manzaraya sahiptir. Turumuzun bitiminde gemiye transferimiz gerçekleşiyor.

4. GÜNLas Palmas, Gran Canaria, Kanarya Adaları

Limana varış 07:00
Limandan hareket 19:00

 

Detay:

Las Palmas / Grand Canaria Ada Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Grand Canaria Ada Turuna katılabilirler. Kanarya Adaları’nın gözdesi olan Gran Canaria Adası’nın başkenti Las Palmas, Kanarya Adaları’nın en büyük şehridir. Bu turumuza otobüsümüzle limandan ayrılıp adanın önemli sanatsal ve tarihi kasabalarından bir olan Arusca’ya doğru yola çıkıyoruz. San Juan meydanı ve kilisesi, Tiyatro binası, Constitucion meydanı ve çevresi görülecek yerler arasında. Turumuzun ikinci etabında Gran Canaria’nın en iyi korunmuş ve dini açından en önemli görülen kasabası olan Teror’de adaya özgü otantik evleri ve adanın mimari özelliklerini yansıtan ahşap balkonları, Nuestra Senora del Pino Basilikası ve tarihi merkezi görüp dar sokaklarında ve meydanındaki serbest zaman sonrasında Las Palmas’a geri dönerek kısa bir panaromik tur yaparak gemimize döneceğiz.

5. GÜNSanta Cruz de Palma, Kanarya Adaları

Limana varış 07:00
Limadan hareket 17:00

 

Detay:

Santa Cruz de Palma / Palma Ada Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberin ekstra olarak organize edeceği Palma Ada Turuna katılabilirler. Limana varışımızın ardından Santa Cruz de La Palma şehrini gezmek için ayrılıyoruz gemiden. 3 mayıs 1943 yılında Alonso Fernandez de Lugo tarafından keşfedilen ve eski adı ‘Villa del Apuron’ olan Santa Cruz de La Palma Amerika kıtasına ticarette önemli bir liman olarak kullanılmaktaydı. Şeker kamışı ticareti adanın en büyük gelir kaynağı idi. Önemli bir korsan saldırısına uğrayan şehir daha sonra yeniden inşa edilirken olası yeni korsan saldırılarına karşı da savunma duvarları inşa etmiştir. Yapacağımız yürüyüş turu esnasında şehrin kalesini, kolonial (sömürge döneminden kalma) konaklarını ve Rönesans kiliselerini göreceğiz. Eski kentin dar ve kıvrımlı sokaklarında yürürken çoğu kolonial dönemden kalan Kanarya Adaları mimarisini yakından görme fırsatı bulacağız. Turumuz sonrası gemiye geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

Bu körfez önce, kıyılarına en güzel villaları yaptıran eski Romalıları, daha sonra Avrupa seyahatlerisırasında buraya mutlaka uğrayan Goethe, Wagner, Nietzsche gibi önemli şahısları büyülemiştir. Sorrento da varışımız ile yapacağımız keyifli turumuzun ardından serbest zaman vereceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

6. GÜNArrecife, Kanarya Adaları

Limana varış 07:00
Limandan hareket 20:00

 

Detay:

Arrecife Büyük Ada Turu & Timanfaya Milli Parkı

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Kanarya Adaları’nın Arrecife Büyük Ada Turuna katılabilirler. Bu turda muhtemelen hayatınız boyunca yapabileceğiniz en ilginç turlardan birine katılacaklar. Turumuzun ilk bölümünde Timanfaya Milli Parkı’na gideceğiz. Yaklaşık olarak 51 km²’lik bir alana yayılmış tamamen volkanik bir sahayı gezeceğiz. Parkın sembolü ile Arricife’li ünlü sanatçı ve mimar olan Cesar Manrique’nin yaptığı ‘El  Diablo’  heykelidir.   Burada volkanlar, tektonik hareketler ve gezegenimizin coğrafi hareketlilikleri ile ilgili çok detaylı bilgiler alacağız.  Halen aktif olan bu sahayı gezerken, bastığınız yerin sadece 14 metre altındaki ısının 100 ile 600 derece arasında olduğunu hatırlatan gayzerleri görebileceksiniz. Bu ziyaretimizin ardından adanın en ünlü şarap üretim merkezi olan La Geria’yı ziyaret edeceğiz ve burada bölgenin volkan külleri üzerinde yetişen son derece lezzetli üzümlerinden imal edilen  şaraplarından tatma ve satın alma fırsatından faydalanacağız.  Gezimizin ardından gemimize geri döneceğiz.

Daha sonra Roma’nın ünlü meydanlarını yürüyerek keşfediyoruz. Görülecek yerler arasında; Pantheon Meydanı, Navona Meydanı, Aşk Çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri’nde turumuzu bitirip alışveriş molası veriyoruz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7. GÜNDenizde Seyir

Limana varış 13:00
Limandan hareket 19:00

 

Detay:

Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

8. GÜNCebelitarık

Limana varış 10:00
Limandan hareket 20:00

 

Detay:

Cebelitarık

Gemimiz sabah saat 10:00’da Cebelitarık’a yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz şehirde kısa bir yürüyüş turu yapabilirler. Yürüyüş turumuzun ardından alışveriş için serbest zamanımız olacak. Daha sonra gemimize döneceğiz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

9. GÜNMalaga - İstanbul

Limana varış: 07:00

Malaga – İstanbul Uçuşu

29.11.2022 AGP IST 12:25 – 18:50 – TK1304

Detay:

Malaga Şehir Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Malaga Şehir turuna katılabilirler. Malaga; Arap ve batı kültürünün buluşup boy gösterdiği bir şehir. Panoramik bir şehir turunun ardından Gibralfaro Kalesi’nden şehrin manzarasını seyrediyoruz. Son olarak alışveriş  için serbest zaman vereceğiz. Ve ardından  İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere Malaga Havalimanına transferimiz gerçekleşiyor.

Fiyatlar&Tarihler

20 Kasım 2022

İç Kabinde Kişi Başı
1149 EURO
Görüş Engelli Dış Kabinde Kişi Başı
1149 EURO
Dış Kabinde Kişi Başı
1199 EURO
Balkonlu Kabinde Kişi Başı
1599 EURO
Tek Kİşi Farkı
Sorunuz
3. ve 4. Kişi Yetişkin Fantastica
Sorunuz
3. ve 4. Kişi Çocuk
Sorunuz
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk havayolları ile İstanbul Yeni Havalimanı Lizbon/Malaga – Istanbul Yeni Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar
 • KİŞİ SAYISI GÖZETMEKSİZİN TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
 • Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler
 • Havalimanı ve liman vergileri. (420€)
 • Lizbon’da 1 Gece oda kahvaltı otel konaklaması
 • Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar
 • Açık büfe ve geminin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler
 • Gemideki eğlence ve şovlar
 • Fitness & Spor salonu kullanımı
 • Seyahat süresini kapsayan mesleki zorunluluk sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (25€)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı 14,95USD gemide ödenir. Zorunludur.
 • Sağlık hizmetleri.
 • İptal teminatını kapsayan seyahat sağlık sigortası. 70€. 70 yaş ve üzeri için %100 surprim uygulanır.
 • Kara turları
 • Kişisel Harcamalar
 • İç hat bağlantı uçuşları
 • Gerekli vize ücreti (Çok girişli schengen vizesi)
 • Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler
 • Yurtdışı çıkış harcı

 

FREE STYLE KONAKLAMA KONSEPTİ ( HER ŞEY DAHİL KONSEPT)

Arzu eden misafirlerimiz günlük kişi başı 87€ yerine 25€ fark ile her  şey dahil konsepte geçip geminin barlarında ve restoranlarında geçerli olan içecek paketini alabilirler. Soft içecek, fıçı bira, bardak şarap ve kokteyller. Kabinde konaklayan tüm misafirlere eklenmek zorunda.

Notlar

İptal İade Şartları

Rezervasyon itibari ile;

180 gün kalaya kadar kişi başı %10 /

179-150 gün %15/

149-120 gün %25 /

119-90 gün %30 /

89-60 gün %50 /

59-45 gün %60 /

44-30 gün %75 /

29-10 Gün %90 /

9 günden az %100

UÇAK BİLETİ REZERVASYON ESNASINDA KESİLECEĞİNDEN UÇAK BİLETİ TUTARI %100 İPTAL CEZASI UYGULANMAKTADIR.

 

Ekstra Turlar

 • Ekstra turlar talebe ve müsaitliğe bağlıdır. Kesin ekstra tur bilgileri tura 2 gün kala belli olmaktadır.

 

Gemiye Binişte Aşı ve Test Prosedürleri

4 Ekim 2022 tarihinden itibaren Norwegian Cruise Line gemilerinde aşı ya da test zorunluluğu bulunmamaktadır. Eğer gidilen ülkenin aşı ya da test zorunluluğu varsa lütfen seyahat öncesinde kontrol ediniz.

Güncel NCL Covid-19 politikası için tıklayın

Ödemeye Devam Et