fbpx

Norwegian Gem ile İstanbul Bitişli Büyük Akdeniz

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1999 Euro

Tur Fiyatı: 1999 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 11 Gece 12 Gün
 • 1 Ekim 2023
 • İstanbul Varışlı

***İTALYA YUNANİSTAN MISIR İSRAİL GÜNEY KIBRIS TÜRKİYE***

Tur Programı

1. GÜN İstanbul - Roma - Civitavecchia

Uçuş bilgisi

01.10.2023 SAW FCO 09:00 – 10:50 – PC1221

Limandan hareket 17:00

 

Detay:

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Roma’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Roma’ya inişimizin ardından gemimizin bulunduğu Civitavecchia limanına transferimiz gerçekleşiyor.

2. GÜNNapoli (Sorrento), İtalya

Limana varış 06:30
Limandan hareket 19:00

 

Detay:

Sorrento & Pompeii Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Sorrento & Pompeii turuna katılabilirler. Turumuz 1 saatlik bir otobüs yolculuğunun sonunda Sorrento’nun sahil kasabalarında yapacağımız yürüyüş ile başlıyor. Piazza Tasso’da başlayarak Sorrento’nun dar sokaklarından geçerek 15. Yüzyılda inşa edilmiş “Sedil Dominova”,Katedral, San Francesco Kilisesi’ni görüyoruz. Daha sonra minibüs ile öğle yemeğini yiyeceğimiz Pompei’ye varıyoruz. Gezi, volkanik küller altında mükemmel biçimde korunmuş olan ve çok geniş bir alana yayılan antik harabede rehber eşliğinde bir tur içeriyor. Limana dönmeden önce yol üstünde mercan fabrikasını göreceğiz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

3. GÜNTaormina, Sicilya, İtalya

Limana varış 07:00
Limandan hareket 16:00

 

Detay:

Savoca & Taormina & Messina Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından Sicilya’nın Taormina şehrine yanaşıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Savoca & Taormina & Messina turuna katılabilirler. Turumuz esnasında dünyaca ünlü Baba (The Godfather) filminin çekildiği yerleri göreceğiz. Sicilya’nın en güzel turizm beldelerinden biri olan Taormina turumuz esnasında göreceğimiz bir diğer güzel bölge. Daha sonra “Sicilya’nın Kapısı” olarak nitelendirilen Messina’ya doğru yola çıkacağız. Antik Yunan döneminde kurulan bu güzel şehir tarihi geçmişi ile Sicilya’nın manevi başkenti sayılmaktadır. Bölgenin en modern ve canlı şehirlerinden biri olan Messina’da yapacağımız keyifli gezinin ardından gemimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

4. GÜNZakynthos, Yunanistan

Limana varış 08:00
Limandan hareket 19:00

 

Detay:

Zakynthos Ada Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Zakhyntos Ada Turuna katılabilirler. Muhteşem doğası ve renkli sokakları ile bu güzel adayı gün boyu keşfedeceğiz.

5. GÜNDenizde Seyir

Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

6. GÜNİskenderiye (Kahire), Mısır

Limana varış 07:00
Limandan hareket 21:00

 

Detay:

Giza Piramitleri & Sfenks & Khan El Khalili Çarşısı Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından tam gün Giza Piramitleri & Sifenks & Khan El Khalili çarşısı turumuzu gerçekleştireceğiz. Dünya’nın 7 harikasından biri olan Keops Piramidini de içerisinde barındıran Giza Piramitlerini ve Antik Mısır mitolojisinde kutsal sayıldıkları ve büyü güçlerini kullanarak firavun mezarlarını, piramitleri koruması amacı ile inşa edildiği düşünülen Sfenksleri ziyaret edeceğiz. Daha sonra dünyanın en önemli müzelerinden biri olan Kahire Mısır Müzesini ziyaret edeceğiz. Müzenin çıkışında kentin en büyük, tarihi çarşısı olan Khan El Khalili Çarşısını gezeceğiz. Turumuzun sonunda gemimize geri döneceğiz.

7. GÜNPort Said, Mısır

Limana varış 09:00
Limandan hareket 18:00

 

Detay:

Arzu eden misafirlerimiz olursa bir gün önce İskenderiye’den çıkan turumuz 1 gece Kahirede otel konaklaması yapıp turumuzun 7. Günü Port Said’den gemiye geri binebilir. Program detayları ve fiyatları daha sonra açıklanacaktır.

8. GÜNAshdod (Kudüs), İsrail

Limana varış 06:00
Limandan hareket 20:00

 

Detay:

Kudüs Turu

Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Kudüs şehir turuna katılabilirler. İlk durağımız Zeytin Dağı. Etkileyici Kudüs manzarasını seyretmek için vereceğimiz kısa bir serbest zamanımız olacak. Şehri Zeytin Dağı’ndan gördükten sonra Kanuni Sultan Süleyman’ın yaptırdığı sur kapılarından Kudüs şehrine giriş yapacağız. Şehrin en etkileyici yapılarından olan Kubbet-üs Sahra ve Mescid-i Aksa’yı ziyaret edeceğiz. Ziyaretimizin ardından Hz. İsa’nın son dakikalarını geçirdiği Via Dolorasa (Çile Yolu) ve Hristiyan aleminin en kutsal kilisesi sayılan Holy Sepulcher Kilisesini ziyaret ederek turumuzu sonlandıracağız. Konaklama ve akşam yemeği gemimizde. Bu turda Mescid-i Aksa ziyareti yerel yönetim tarafından sınırlandırılabilir.

9. GÜNLimassol, Güney Kıbrıs

Limana varış 08:00
Limandan hareket 17:00

 

Detay:

Uluslarası kanunlar gereği Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Limassol’da karaya iniş yapamamaktadır. Gününüzü gemi içerisindeki aktiviteler ile geçirebilir, Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

10. GÜNRodos, Yunanistan

Limana varış 08:00
Limandan hareket 18:00

 

Detay:

Rodos Ada Turu

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize Rodos Ada turuna katılabilirler.5 saat sürecek keyifli bir gezinin ardından gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

 

11. GÜNKuşadası, Türkiye

Limana varış 06:30
Limandan hareket 12:30

 

Detay:

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz Kuşadası limanında gemiden iniş sağlayabilir.

12. GÜNİstanbul

Limana varış 07:00

 

Detay:

Gemimiz saat 07:00’da Dünya’nın en güzel şehri olan İstanbul’a yanaşmakta. Kahvatı sonrasında gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Turumuzun sonu.

 

Fiyatlar&Tarihler

1 Ekim 2023

İç Kabinde Kişi Başı
1999 EURO
Dış Kabinde Kişi Başı
2499 EURO
Balkonlu Kabinde Kişi Başı
3999 EURO
Tek Kişi Farkı
Sorunuz
3. ve 4. Kişi Yetişkin
Sorunuz
3. ve 4. Kişi 17 Yaş Çocuk
Sorunuz
 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökçen Havalimanı – Roma arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • GRUP 16 KİŞİ OLMASI HALİNDE TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
 • Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler
 • Havalimanı ve liman vergileri. (490€)
 • Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar
 • Açık büfe ve geminin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler
 • Gemideki eğlence ve şovlar
 • Fitness & Spor salonu kullanımı
 • Seyahat süresini kapsayan mesleki zorunluluk sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (40€)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı 14,75USD gemide ödenir. Zorunludur.
 • Sağlık hizmetleri
 • Kara turları
 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası 70€. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır.
 • Kişisel Harcamalar
 • İç hat bağlantı uçuşları
 • Gerekli vize ücreti (Çok girişli Schengen vizesi ve Mısır vizesi)
 • İsrail için arzu eden misafirler gemiden 120 usd karşılığında kapı vizesi alabilirler.
 • Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler
 • Yurtdışı çıkış harcı
Notlar

İptal İade Şartları

Rezervasyon itibari ile;

180 gün kalaya kadar kişi başı %10 /

179-150 gün %15/

149-120 gün %25 /

119-90 gün %30 /

89-60 gün %50 /

59-45 gün %60 /

44-30 gün %75 /

29-10 Gün %90 /

9 günden az %100

Ödemeye Devam Et