fbpx

Nicko Vision ile Tuna Nehri Noel Pazarları

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

799 Euro'dan itibaren

Tur Fiyatı: 799 Euro'dan itibaren

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 4 Gece 5 Gün
 • 11 Aralık 2024
 • İstanbul Çıkışlı

AVUSTURYA & ÇEK CUMHURİYETİ

Passau – Viyana – Krems – Linz – Melk – Cesky Krumlov – Salzburg

Tur Programı

1. GÜN 11 Aralık 2024 İstanbul - Salzburg - Passau

Rehberimiz ile İstanbul Yeni  Havalimanı Havalimanında uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Salzburg uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Salzburg’a inişimizin ardından özel aracımız ile yaklaşık 2,5 saat sürecek yolculukla  Passau  limanında bulunan gemimize transferimiz gerçekleşiyor.

Limandan hareket 17:00

 

 

2. GÜN 12 Aralık 2024Viyana, Avusturya

Limana varış 13:30


Viyana Şehir Turu

Gemide sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Viyana şehir turuna katılabilirler. Bu turda Avusturya’nın başkenti Viyana şehrini gezmeye Hundertwasserhaus’da (100 su evi) 20 dakika bir mola vererek başlıyoruz. Daha sonra Belvedere Sarayının etrafını yürüyerek şehir merkezine dönüyor ve her köşesinde olağanüstü mimarisi ile keyif verecek Viyana turumuza Ringstrasseyi, Eyalet Opera Binası, Parlamento Binası, Burg tiyatrosu Votiv Kilisesi ile devam ediyoruz. Şehrin eski bölümünde ise St.Stephan Katedralinin bulunduğu St.Stephan meydanında kısa bir mola verilecektir. Daha sonra Graben ve Kohlmarkt, Michaela meydanı, Hofburg Sarayı, İspanyol binicilik okulunun bulunduğu Albertina meydanı, Opera binası ve tarihi Otel Sacher görülecektir. Tur sonrasında gemide öğle yemeğinden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Schönbrunn sarayı ve Bahçesi turu. Habsburg hanedanının yazlık sarayı olan ve Sissi olarak bilinen İmparatoriçe Elizabeth ile özdeşleşen Avrupanın en güzel saraylarından biri olan Schönbrunn sarayı ve bahçesini gezeceksiniz. Tur sonrasında gemiye dönüş. Akşam yemeği sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Viyana gece Noel Pazarları Turu’na katılabilirler. Gemimiz gece yarısı 02:00’da hareket edecektir. Geceleme gemide.

3. GÜN 13 Aralık 2024Viyana, Avusturya

Limandan hareket 02:00

3. GÜN 13 Aralık 2024Krems, Avusturya

Limana varış 08:30
Limandan hareket 19:30

 

Melk Şehir Turu & Benediktin Manastırı Turu

Saat 08:30da Krems’e varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Melk şehir turu ve Benediktin manastırı turuna katılabilirler. Avusturya’nın Viyana’dan önceki başkenti olan ve Wachau vadisine iyi korunmuş Orta çağ kasabalarından biri olan Melk’i yürüyerek gezecek ve daha sonra manastırın terasından panoramik olarak hem Tuna nehrini hem de Melk kasabasını seyredebileceksiniz. Avrupa’nın en ünlü Barok manastırı olan ve Umberto Eco’ya”Gülün Adı”romanı için esin veren, görkemli yapısı, 100 bin cilt nadide kitaptan oluşan 1000 yıllık kütüphanesi ile her yıl Avusturyaya binlerce ziyaretçi çeken Benediktin Manastırını ziyaret edeceğiz.1089 da Benedict rahiplerine hediye olarak yapılmış olan manastır ayrıca UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer almaktadır. Tur sonrasında gemiye dönüş. Öğle yemeği. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4. GÜN 14 Aralık 2024Linz, Avusturya

Limana varış 08:30
Limandan hareket 23:00

 

Cesky Krumlov Turu

Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Chesky Krumlow turuna katılabilirler. Bohemya’nın incisi, Orta Avrupa’nın orta çağ havasındaki tek şehri olan UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Chesky Kromlow turumuzu gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Linz’de kurulan noel pazarını ziyaret edeceğiz. Turumuzun bitiminde akşam yemeğimizi almak üzere gemimize transferimiz gerçekleşiyor.  Akşam yemeği ardından serbest zaman. Gemimiz Linz limanından saat 23.00’de hareket edecektir. Geceleme gemide.

5. GÜN 15 Aralık 2024Passau - Salzburg - İstanbul

Limana varış 07:30

 

Salzburg Şehir Turu

Sabah kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerinin ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra  olarak düzenleyeceği Salzburg Şehir turuna katılabilir. Avusturya’nın göller bölgesinde harika manzaralar eşliğinde yapacağımız yolculuk sonrasında varacağımız Salzburg’ta yürüyüş turumuza başlıyoruz. Ünlü Besteci Wolfgang Amadeus MOZART’ın doğum yeri olan şehirde, her köşede Mozart’ı hatırlatan hediyelikler bulmak mümkün. Yürüyüşümüz esnasında; Mozart’ın doğduğu ev, Pazar yeri, alışveriş caddesi ve Salzburg Katedrali, tarihi manastır mezarlığı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası Salzburg havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK1384 sayılı seferi ile saat 19.35’de İstanbul havalimanına hareket. Yerel saat ile 00.05*’de varışımıza takiben turumuzun sonu.

Fiyatlar&Tarihler

11 Aralık 2024

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
Promo Alt Dış Kabin
799 EURO
Alt Kat Dış Kabin
849 EURO
2. French Balkonlu Kabin
999 EURO
3. French Balkonlu Kabin
1199 EURO
Tek Kişi Farkı
%80
 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Havayolları ile İstanbul Havalimanı – Viyana /Budapeşte – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 2020 yılında tamamen yenilenmiş,4* Superior MS. Vivienne gemisinde 4 gece tam pansiyon konaklama
  (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı, Liman, şehir vergileri (kişi başı 420 Euro)
 • Programda belirtilen havalimanı transferleri
 • 7/24 Çay & Kahve istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Ücretsiz Wi-fi (Seyir halinde sınırlı sinyal gücü)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası 60€. 70 Yaş ve üzeri Sürprim uygulanır.
 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı 15€. Toplamda 60€
 • Programda ekstra olarak belirtilen kara turları
 • Kişisel harcamalar
 • İç hat bağlantı uçuşları
 • Gerekli vize ücreti. Schengen vizesi
 • Sağlık hizmetleri
 • Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler
Notlar

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

Ödemeye Devam Et