fbpx

MS Vivienne ile Romantik Ren & Main & Tuna Nehri

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1599 Euro

Tur Fiyatı: 1599 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 9 Gece 10 Gün
 • 15 Nisan 2023
 • İstanbul Çıkışlı

4*SUPERIOR MS VIVIENNE  ile LALE DÖNEMİ
ROMANTİK REN & MAIN & TUNA NEHRİ
Amsterdam (1) – Köln – Rudesheim – Miltenberg – Wertheim -Wurzburg – Bamberg – Nurnberg – Regensburg – Passau – Munih

ŞEKER BAYRAMI TURU

Tur Programı

1. GÜN 15 Nisan 2023 İstanbul - Amsterdam (Hollanda)

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk havayolları kontuarında saat 07.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1957 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.45’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13.20’da Amsterdam’a varış.Varışımıza takiben arzu eden misafirlerimizle ekstra Amsterdam & Volendam &Zaanse – Schans turu. Tura katılmayan misasfirlerimiz için şehir merkezinde serbest zaman.

Tur sonrası gemimize check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz (Gemiye check-in saat 16.00’da başlamaktadır). Kabinlerimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği sonrası ekstra Amsterdam kanal & Red Light District turu. Tur sonrası gemimize transfer ve geceleme Amsterdam limanında demirli gemimizde.

2. GÜNAmsterdam, Hollanda

Limandan hareket 13:00

 

Bugün dileyen misafirlerle ekstra Keukenhof Bahçeleri turu yapılacaktır.

3. GÜNKöln. Almanya

Limana varış 13:00
Limandan hareket 20:00

 

Bugün dileyen misafirlerle ekstra Köln şehir turu yapılacaktır.

4. GÜNRudesheim, Almanya

Limana varış 11:00
Limandan hareket 17:00

 

Bugün dileyen misafirlerle ekstra Müzik Aletleri Müzesi ve Turistik Tren turu yapılacaktır.

5. GÜNMiltenberg, Almanya

Limana varış 11:00
Limandan hareket 15:00

 

Bugün dileyen misafirlerle ekstra Miltenberg & Heidelberg şehir turu yapılacaktır.

5. GÜNWertheim, Almanya

Limana varış 19:00
Limandan hareket 19:30

6. GÜNWurzburg, Almanya

Limana varış 08:30
Limandan hareket 18:00

 

Bugün dileyen misafirlerle ekstra Wurzburg şehir turu yapılacaktır.

7. GÜNBamberg, Almanya

Limana varış 13:00
Limandan hareket 19:00

 

Bugün dileyen misafirlerle ekstra Bamberg şehir turu yapılacaktır.

8. GÜNNurnberg, Almanya

Limana varış 06:00
Limandan hareket 17:00

 

Bugün dileyen misafirlerle ekstra Nurnberg şehir turu yapılacaktır.

9. GÜNRegensburg, Almanya

Limana varış 11:30
Limandan hareket 19:00

 

Bugün dileyen misafirlerle ekstra Regensburg şehir turu yapılacaktır.

10. GÜNPassau - Münih - İstanbul

Sabah 07.00’da Passau limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Münih’e transfer (160 km). Panoramik Münih şehir turu (trafik ve yol şartlarının el vermesi durumunda zamana bağlı olarak yapılacaktır.)  ve Münih Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1634 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.20’de İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile 18.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar&Tarihler

15 Nisan 2023

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
Promo Dış Kabin Alt Kat (pencere açılmaz) 15m2
1599 EURO
Dış Kabin Alt Kat (pencere açılmaz) 15m2
1699 EURO
Panoramik Pencereli Kabin Orta kat (pencere açılmaz) 15m2
1799 EURO
French Balkonlu Kabin Orta Kat 15m2
1899 EURO
French Balkonlu Kabin Üst Kat 15m2
1999 EURO
Junior Suit Kabin Üst Kat 22m2
2199 EURO
Owner Suit Kabin Üst Kat 30m2
2349 EURO
Tek Kişi Farkı
%70
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Havayolları ile istanbul Havalimanı – Amsterdam / Munih – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 2020 yılında tamamen yenilenmiş 4* Superior MS. Vivienne gemisinde 9 gece tam pansiyon konaklama
  (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı ve Liman vergileri (kişi başı 650 Euro)
 • Programda belirtilen havalimanı transferleri
 • 7/24 Çay & Kahve istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Ücretsiz Wi-fi (Bağlantı hızı değişebilir)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Türsab mecburi mesuliyet ve Seyahat Sağlık sigortası
  • 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır 35€. Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.
 •  
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Gemi personeli servis ücreti Günlük kişi başı 11 € toplamda kişi başı 110 € olarak ilk gün ekstra tur katılımı ile birlikte rehberimiz tarafından toplanacaktır.)
 • Ekstra turlar
  • Ekstra Turlar Nakit Euro olarak ödenebilir, kredi kartı geçerli değildir
 • Vize ücreti (Çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir)
 • Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
 • İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası (50€). 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.
 • Yurt dışı çıkış harcı
Notlar

Tur Hareket tarihine; | Kayıt günü ile 90 gün arası kişi başı 200 Euro           
|
90 gün kala %50  | 89 gün – 56 gün kala %60    | 55 gün – 28 gün kala %80 |27 gün ve sonrası   %100 ceza uygulanır!
NOT: Yukarıdaki iptal şartları sadece gemi kısmı içindir.Uçak bileti ve varsa vize ücreti kesintileri ayrıca yansıtılacaktır!

 

4* SUPERIOR MS VIVIENNE GEMİSİ:            
2000 yılında seferlerine başlayan ve 2020 yılında tamamen yenilenen gemi, 110 m. uzunluğunda, 11,40 m. genişliğinde toplam 35 görevli personeli ile 146 yolcuya hizmet verebilmektedir. Gemide; katlar arası asansör, kütüphane, bar, lounge bar gibi imkanlar sunulmaktadır. Kabinlerde ise; klima, tv, dahili telefon, kasa ve saç kurutma makinesi ve 1.sınıf marka banyo ürünleri bulunmaktadır.

 

GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :         
| Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

| Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

| Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

| Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

| Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.

| Acentemiz, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

| Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması yolcular tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

|Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

| Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

|Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
| Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

| Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

| Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.


UÇUŞ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

| Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

| Programlarda havalimanında veya limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

| Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| 28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.

| Havalimanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri havayolu tarafından havalimanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları (info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.

| Havayolları genel teamülünde bagaj hakki 20kg ile sınırlandırılmaktadır (Havayolu şirketine göre bagaj hakları değişiklik gösterebilir). Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir.

| Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.

EKSTRA TURLAR ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

| Organize edeceğimiz ekstra turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.

| Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, görevli personele yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri yolculara aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolcuya iade edilir.

| Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bazı bölümleri yürüyüş turu şeklinde yapılabilmektedir.

| Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz yada gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Box’’ lardan temin edebilirsiniz.

| Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.

| Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

| Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 20 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.

Ödemeye Devam Et