fbpx

Costa Smeralda ile İtalya & Fransa & İspanya & Sicilya

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

899 Euro

Tur Fiyatı: 899 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 7 Gece 8 Gün
 • 20 Ocak 2023
 • İstanbul Çıkışlı

PEGASUS HAVAYOLLARI İLE

TÜM TÜRKİYE’DEN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI

***TÜM KARA TURLARI DAHİL***

Tur Programı

1. GÜN İstanbul - Roma

Sabiha Havalimanı Dış hatlar terminali saat 07.30’da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve sonrasında Pegasus Hava Yollarının PC 1223 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.50’de Roma’ya hareket ediyoruz. Roma’ya yerel saat ile saat 11.25 de varışımızın ardından gemimizin bulunduğu Civitavecchia Limanına transfer. Gemi check in işlemleri ve kabinlere yerleşmenin ardından serbest zaman. Gemimiz saat 19.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

2. GÜNSavona (Cenova)

Gemimiz sabah saat 08.00’da Savona limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Liguria Bölgesi’nin başkenti Cenova, şu andaki popülerliğinden çok daha fazlasını hakediyor kuşkusuz. Kent, pesto sosun ve Kristof Kolomb’un doğum yeri, ayrıca İtalyan futbolunun arkasındaki itici güç. Şehir çok zengin sanat, müzik, gastronomi, mimari ve tarihsel özellikleri sayesinde 2004 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmuş. Misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği “Cenova Şehir Turu” na katılabilirler Cenevizlerden kalma bu tarihi şehir sizleri çok şaşırtacak. Muhteşem konaklar, sokaklar, meydanlar ve tarihi mekânlar içinde gezdikten sonra alışveriş için vaktimiz olacak. Tur sonrası gemimize dönüş. Geminin hareket saati 18.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

3. GÜNMarsilya

Gemimiz saat 08.30’da Marsilya limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman.  Misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği “Marsilya Şehir Turu” ‘na katılabilirler. İlk olarak yüksek bir tepenin üzerinde bulunan “Notre Dame de la Garde Kathedrali”ni ziyaret ederek başlayacağız. Bu ziyaret ardından Longchamps Çeşmesi, Saint Charles tren garı, eski şehir, Hotel de Ville ve yat limanı bölgesi görülecek yerlerden bazıları. Daha sonra vaktimiz elverdiğince şehir merkezinde serbest zamanımız olacak. Serbest zamanın ardından gemimize hareket ediyoruz. Geminin hareket saati 18.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4. GÜNBarselona

Gemimiz sabah 09.00’da Barselona limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği “Barcelona Şehir Turu” na katılabilirler. Limandan özel aracımız ile Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona’da şehir tutumuza başlıyoruz. Şehir turumuz esnasında La Rambla Caddesi, Cristofor Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 19.00’ de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide..

5. GÜNPalma de Mallorca

Gemimiz saat 08.00’de Palma de Mallorca limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Misafirlerimiz “Palma de Mallorca & Valldemossa Turu” na katılabilirler. turumuza önce 300 bin kişilik nüfuslu turizm cenneti Palma de Mallorca Şehrini tanıyarak başlıyoruz. Görülecek yerler arasında 14.yy’dan kalma Bellver Kalesi, 13.yy’dan kalma ünlü Palma Katedrali ve dışarıdan olmak üzere hemen yanındaki Almudania Sarayı bulunmaktadır.  Ardından tarihi Arena’ya gidilecek ve isteyen misafirlerimizle Mallorca’nın meshur inci atölyelerinden biri ziyaret edilecektir. Adanın güneybatısında yer alan muhteşem köy Valldemosa turumuzda diğer durağımız olacaktır. Bu bölgeyi de tanıyarak ve bol bol fotoğraflandırarak adanın ruhunu tanıma imkânımız olacaktır. Tur sonrası serbest zamanımız olacak. Serbest zaman sonrası gemimize geri dönüyoruz. Gemimiz saat 18:00’da hareket ediyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6. GÜNDenizde Seyir

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

7. GÜNPalermo

Gemimiz saat 07.00’da Palermo limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği  “Palermo Turu” na katılabilirler. Sicilya’nın başkenti Palermo’ya varışın ardından şehri tanıtan bir tur yapacağız. Daha sonra Monreale Manastırı’nı ziyaret ediyoruz. Eski ve yeni ahitten sahnelerin betimlendiği toplam 6340 m2’lik mozaik bezemeyi görüyoruz. Daha sonra gemiye dönüş.Gemimiz saat 16.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

8. GÜNRoma - İstanbul

Gemimiz saat 08.00’da Civitavecchia Limanına yanaşacaktır. Gemi çıkış işlemlerimizin ardından gemiden ayrılıyoruz. Bizi bekleyen aracımız ile Roma Havalimanı’na hareket ediyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1226 sefer sayılı uçağı ile saat 17.25’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 22.25’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış. Turumuzun sonu.

Fiyatlar&Tarihler

20 Ocak 2023

Kişi başı fiyatlar
İç Kabin
899 EURO
Dış Kabin
1049 EURO
Balkonlu Kabin
1149 EURO
Tek Kişi Farkı
%80
3. ve 4. Kişi Yetişkin
849 EURO
3. ve 4. Kişi Çocuk (2-17 yaş)
799 EURO
3. ve 4. Kişi Bebek (0-2 yaş)
420 EURO
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Pegasus Hava Yolları ile Sabiha Gökçen Havalimanı – Roma – Sabiha Gökçen Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar
 • COSTA SMERALDA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama
 • Havalimanı ve Liman vergileri
 • Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri
 • Cenova, Marsilya, Mallorca & Valldemossa, Palermo Turları
 • Grubun min 30 pax ve üzeri olması durumunda Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar
 • Gemideki eğlence ve şovlar
 • Fitness & Spor salonu kullanımı
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 11€ gemide ödenir.
 • Sağlık hizmetleri/ Kişisel Harcamalar
 • Gemideki tüm içecekler
 • İç hat bağlantı uçuşları
 • Gerekli vize ücreti
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (35€). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır
Notlar

İptal İade Şartları

Rezervasyon itibari ile;

180 gün kalaya kadar kişi başı %10 /

179-150 gün %15/

149-120 gün %25 /

119-90 gün %30 /

89-60 gün %50 /

59-45 gün %60 /

44-30 gün %75 /

29-10 Gün %90 /

9 günden az %100

 

Gemiye Binişte Aşı ve Test Prosedürleri

 • Programa katılım için tam aşılı olmak (2 doz aşı + 1 doz hatırlatma) gereklidir.

Ödemeye Devam Et