fbpx

Celebrity Eclipse ile Batı Amerika & Meksika

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

3699 Euro

Tur Fiyatı: 3699 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 11 Gece 12 Gün
 • 23 Kasım 2023
 • İstanbul Çıkışlı

*** İÇECEK & İNTERNET PAKETİ ve GEMİ PERSONELİ SERVİS ÜCRETİ DAHİL ***

Tur Programı

1. GÜN İstanbul - Los Angeles

İstanbul Havalimanında saat 05:00’de buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 179 nolu seferi ile saat 08:10’da Amerika’nın en büyük şehirlerinden biri olan Los Angeles’a hareket. Yaklaşık 11 saatlik bir uçuştan sonra saat 12:20’de Los Angeles’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaları saat 15:00’den sonra alacağımız için rehberinizin  düzenleyeceği Los Angeles Şehir Turu ‘na katılabilirsiniz. Şehir turumuzun ilk durağı Amerika’nın Melekler Şehri olarak tanınan, 2. büyük şehri olan Los Angeles’ı tanıtan bir tur yapacağız. İlk durağımız filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla “Dolby Theater”), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hills’e ulaşıyoruz. Burada Beverly Hills’in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan “Beverly Willshire Otel”ini göreceğiz. Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown’a gidiyoruz. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Tur sonrası otelimize geçiş, odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest.Akşam misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği Santa Monica Turu’ na katılabilirler.  Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica’da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğunuzu atabilir, akşam yemeğinizi bu güzel yerde bulunan restoranlardan birinde alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

2. GÜNLos Angeles

Sabah kahvaltının ardından kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları Turu” ‘na katılarak Amerikan film sanayinin kalbi olan Los Angeles’ta film stüdyolarını ve içerisinde bulunan muhteşem oyun ve roller coaster’lar ile eğlenme fırsatı bulabilir. Bu turumuzda Dünya’nın en büyük parklarından biri olan ve Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacağınız Unversal Studio’larına gidiyoruz. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in yaratımcı danışmanlığını yaptığı Universal Studios’un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır. Tur sonrası serbest vakit. Tur sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3. GÜNLos Angeles

Sabah kahvaltının ardından kişisel aktiviteler için serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimizde buluşmamız sonrasında gemimizin bulunduğu Los Angeles limanı’na transfer. Check-in işlemleri ve odalara yerleşmemizin ardından serbest zaman.

Gemimizin kalkış saati 16:00.  Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4. GÜNDenizde Seyir

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

5. GÜNCabo San Lucas

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteler için serbest zaman.  Gemimiz saat 14:00’da Cabo San Lucas Limanı’na yanaşıyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilirler.  Gemimiz bu gece limanda demirliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6. GÜNCabo San Lucas

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilirler.  Gemimiz saat 17.00’de hareket ediyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7. GÜNDenizde Seyir

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

8. GÜNSan Diego

Gemimiz sabah saat 10:00’da San Diego limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “San Diego Turu” ‘na katılabilirler. Yıllardır Amerika’nın en güzel şehri seçilen San Diego da ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La Jolla’ da doğanın ve lüks evlerin uyumunu görecek ve bol bol fotoğraf çekeceksiniz. La Jolla dan ayrılıp 2. durağımız olan Old Town’a gidiyoruz. California’nın doğum yeri olan Old Town da kendinizi adeta Meksika’da hissedeceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. Old Town sonrasında; Sea Port Village, Midway uçak gemisi, II. Dünya Savaşının simgesel görseli olan Unconditional Surrender Statue heykeli, Amerikan Deniz kuvvetlerini üssünün bulunduğu ve aynı zamanda Amerika’nın en büyük ahşap binası olan ve “Bazıları Sıcak Sever” filminin de çekildiği tarihi Hotel Del Coronado’nun da bulunduğu Coronado adası ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Turdan sonra gemimize dönüş.Gemimizin hareket saati 22:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

NOT: Midway uçak gemisi ziyareti sadece dışarıdan fotoğraflama olarak yapılacaktır.

9. GÜNLos Angeles - Las Vegas

Gemimiz sabah saat 06:00’da Los Angeles limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası gemimizden ayrılıyoruz ve Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas’a hareket edeceğiz. Baş döndürücü şehre girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz. Otele yerleşme ve ardından tur fiyatına dahil olan “Premium Outlet Turu”’nu gerçekleştireceğiz. Tur sonrası otele transfer.  Akşam Las Vegas’ın dünyaca ünlü şovları ve şansınız denemek için binlerce masa ve slot sizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.

10. GÜNLas Vegas

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Grand Canyon Turu” ‘na katılabilirler. Turumuzda sabah otelimizden özel aracımız ile sabah Las Vegas’tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyon’a varıyoruz. Varışımızı takiben helikopterleri organize eden görevliler bizleri helikopterlere götürüyor. 5-6 kişilik helikopterler  Canyon’un en altında bulunan Colorado Nehrine doğru inerken muhteşem Canyon manzarasıyla büyüleneceksiniz. Aşağıda bizi bekleyen teknelerle nehir üzerinde bir tur yapıyoruz. Daha Sonra Helikopterler bizleri yukarıya çıkarırken yine muhteşem manzaralara tanık oluyoruz. Dönüş-te bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyoruz. Son nokta olan Eagle Point’te (Kartal Noktası) Canyon’un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çek-me imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderelilerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan tekrar otobüse binerek Guana Point’e gidiyoruz.  Hualapai Kızılderililerin hazırladığı yemekleri yerken yine başka bir muhteşem manzaraya tanık oluyoruz. Yemekten sonra Terminale geri donup aracımıza binerek Las Vegas’a doğru yola çıkıyoruz. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünya’nın 7 doğal harikasından biri olan bu muhteşem Canyon’un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Tur sonrası konakladığımız otelimize geri dönüyoruz.

11. GÜNLas Vegas - San Francisco

Sabah kahvaltı sonrası Las Vegas Havalimanına transfer. Amerikan iç hat uçuşu ile San Francisco’ya uçuş. Havalimanına varışta otelimize transfer. (Odaların teslimi saat 15:00 civarında olacaktır) Misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği tur fiyatına dahil olan “San Francisco Şehir Turu” ‘na katılabilirler. Bu turumuz esnasında Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası otelimize transfer ve odaların dağılımından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

12. GÜNSan Francisco - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Sausalito ve Tekne ile Alcatraz Turu” ‘na katılabilirler. San Francisco’nun eskiden yüksek rütbeli memurlarının ve simdi ise en zenginlerinin oturduğu Sausolito’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık bir bir otobüs yolculuğu ile çok şirin bir kasaba olan Sausalito’ya varacağız. Kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri görecek kahvenizi deniz kenarındaki Cafe’lerde San Francisco manzarasına karşı yudumlayacaksınız. Ardından tekne ile San Francisco’ya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz’ı fotoğraflama şansını bulacaksınız. Aynı zamanda San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız. Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarını filmlerden de çok iyi bildiğimiz Cable Car (kırmızı tramvaylar) ile Union Square’e keyifli bir yolculuk. San Francisco’nun en hareketli bölgesinde Fashion District (moda bölgesi) ve Çin mahallesi sizleri bekliyor. Tur sonrası San Francisco Havalimanına hareket ediyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK80 sefer sayılı uçağı ile saat 19:15’de İstanbul’a hareket.

13. GÜNİstanbul

Ertesi gün yerel saat ile 18:15’de İstanbul Havalimanı’na varış. Turumuzun sonu.

Fiyatlar&Tarihler

23 Kasım 2023

2 Kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
İç Kabin
3699 EURO
Dış Kabin
3899 EURO
Balkonlu Kabin
4199 EURO
Tek Kişi Farkı
%80
3. ve 4. Kişi Yetişkin
3499 EURO
3. ve 4. Kişi 2-17 Yaş Çocuk
2799 EURO
3. ve 4. Kişi 0-2 Yaş Bebek
790 EURO
 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Los Angeles / San Franscisco – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 5* Yıldızlı Celebrity Eclipse gemisinde 6 gece 7 gün seçeceğiniz kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama
 • 2 gece Los Angeles’ta 4* otelde oda+kahvaltı konaklama
 • 2 gece Las Vegas’ta 4* otelde oda + kahvaltı konaklama
 • 1 gece San Francisco’da 4* otelde oda + kahvaltı konaklama
 • Las Vegas – San Francisco arası yerel havayolları ile iç hat bağlantı uçuşu
 • Los Angeles Şehir Turu, Santa Monica Turu, Las Vegas Panoramik Şehir Turu,Premium Outlet Turu, San Francisco Şehir Turu.
 • Havalimanı,Liman vergileri ve Şehir Vergileri
 • Gemi Personeli Servis ücretleri
 • İçecek Paketi
 • İnternet Paketi
 • Tüm transferler
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
 • Profesyonel Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Grup sayısı minimum 14 kişi olması durumunda)
 • Resort Fee ve şehir ayak bastı ücretleri
 • Mesleki zorunluluk sorumluluk sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Ekstra olarak belirtilen turlar
 • Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, vs)
 • İçecek Paketine Dahil olmayan içecekler(Gemide)
 • Otel konaklamalarında Minibar Harcamaları, Öğle& Akşam Yemekleri ve İçecekler
 • İç hat bağlantı uçuşları
 • Gerekli vize ücreti. (Amerika Vizesi)
 • Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) – 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).
 • Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika’da günlük kişi başı 5$ önerilir)
 • Amerika iç hat bagaj ücretleri. (Kişi başı 1. bagaj için 35 Usd, 2. bagaj için 45 Usd) Ayrıca kilo sınırlaması bulunmaktadır.
Notlar

İPTAL İADE ŞARTLARI * TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*
Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30
/ 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

Ödemeye Devam Et