fbpx

Bangkok Pattaya Turu Eşsiz Deneyim

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

889 Euro'dan itibaren

Tur Fiyatı: 889 Euro'dan itibaren

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 7 Gece 9 Gün
 • 3 Ağustos 2023'ten itibaren
 • İstanbul Çıkışlı

VİZESİZ!

Tur Programı

1. GÜN İstanbul - Tahran

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Mahan Havayolları kontuarı önünde saat 07:55’da buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları’nın W5113 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:55’te Tahran’a hareket ediyor ve saat 14:30’te Tahran’a varıyoruz. Ardından Mahan Havayolları W5051 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:00’de Bangkok’a hareket edeceğiz.

2. GÜNTahran - Bangkok

Uçakta alacağımız kahvaltının ardından yerel saatle sabah 07:25’te Bangkok Suvarnabhumi Havalimanı’na varıyoruz. Rehberimiz sizi bekliyor olacak ve ardından özel araçlarla öğle yemekli bir şehir turu için yola çıkacağız. Bangkok’un bu panoramik turunda diğer turistik yerlerin yanı sıra Altın Buda tapınağını ve Çin mahallesini göreceğiz. Bu turumuz sırasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizm’i yakından tanıma fırsatı bulacağız. Tur sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz otele yerleştikten sonra ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanalları turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz yine ekstra olarak Baiyoke turu düzenlenecek Yerel Restaurantta alınacak Her şey Dahil Kendin Pişir Kendin ye Öğle Yemeği Fiyata Dahil!

Extra Tur: Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı : 25 Euro
Bangkok kanallar turuyla Tay yaşam tarzını yakından görebileceksiniz. Turumuz sırasında sizi 200 yılı aşkın süredir genel nüfusun günlük yaşamının bir parçası olan tarihi kanallardan bazılarında özel bir tekne yolculuğuna çıkaracağız. Size şehrin bu bölümüne özgü manzaraları göstereceğiz ve kanallardaki Tayland yaşamına bir bakış atacağız. Tapınaklardan birinde kutsal yayın balıklarını besleyeceğiz ve toplumun her kesiminden Taylandlıların birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğine tanık olacağız.

Extra Tur:Akşam Yemekli Baiyoke Sky Turu & Asiatique Riverfront Gece Pazarı: 50 Euro

Tayland’ın en yüksek binası 309 metre ile Baiyoke Sky Hotel’dir. 77. katta 360 derecelik şehir manzarası eşliğinde açık büfe akşam yemeği yiyebilirsiniz. Daha sonra tarih ve modernizmin iç içe geçtiği 1500’den fazla mağaza ve restoranın bulunduğu Bangkok’un en yeni eğlence merkezi Asiatique’e gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman ve ardından otelimize transfer.

3. GÜNBangkok

Kahvaltıdan sonra Bangkok’u kendi başımıza keşfetmek için serbest zamanımız olacak. Dilerseniz Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği ve Chao Praya Akşam Akşam Gezisi & Asiatique Riverfront Gece Pazarı ekstra turlarına katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Extra Tur: Soi Cowboy Eğlence Turu 15 Euro (Transfer)

Bu turumuzda Tayland’ın dünyaca ünlü caddesini ziyaret ediyoruz. Eğlencenin sınırı olmayan ve sokaklara taşan caddelerde keyifli bir gece geçiriyoruz.

Extra Tur: Yüzen Çarşı Kişi Başı: 50 Euro

Bu gezi sırasında, Bangkok’un dışına çıkıyoruz ve dünyaca ünlü Siam İkizlerinin doğum yeri olarak bilinen Samut Songkram kasabasında bulunan bir hindistan cevizi çiftliğini ziyaret ediyoruz. Burada, Tayland kültüründe hindistan cevizi ağacının çeşitli kullanımları hakkında fikir edinmenin yanı sıra, kabuğundan hazırlanmış hediyelik eşyaları da görüyoruz. Ayrıca keşfedilmeyi bekleyen bir orkide bahçesi de bulunmakta. Çiftlikten ayrıldıktan sonra, 10 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile geleneksel Tay teknelerinin yanaştığı iskeleye varıyoruz. Yarım saatlik keyifli ve manzaralı bir yolculuğun ardından dünyanın dört bir yanından gezginlerin ve fotoğrafçıların ilgisini çeken ünlü Yüzen Çarşı’ya varıyoruz. Burada nehir üzerinde kanolarda taze meyveler, balıklar, yiyecekler ve rengarenk çiçek buketlerinin sergilendiği pazarlarda gezme ve alışveriş yapma fırsatına sahip olacaksınız. Bangkok’a dönüş yolculuğunda konuklar, rehberleri tarafından kişisel olarak seçilen Tayland’ın en ünlü tropikal meyvelerinden bazılarını tatma fırsatına sahip olacaklar.

 Extra Tur: Chao Praya Dinner Cruise: 50 Euro

Bu turda, Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’taki Chao Praya Nehri üzerinde 41 metrelik teknemizde canlı müzik eşliğinde akşam yemeğinin keyfini çıkaracaksınız. Akşam yemeğinden sonra otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

4. GÜNBangkok - Pattaya

Sabah kahvaltısının ardından Tayland’ın en popüler eğlence destinasyonu olarak bilinen Pattaya’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz sırasında Kraliyet ailesine ait ünlü mücevher fabrikasına uğrayacağız. Otelimize vardığımızda, eğlenmek için serbest zamanınız olacak. İsteğe bağlı aktivite olarak misafirlerimiz Fil Safari ve Timsah Çiftliği Turumuza katılmayı da tercih edebilirler. Daha sonra ilgilenenler için opsiyonel aktivite olarak da sunulan dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna çıkıyoruz. Geceyi otelimizde geçireceğiz.

Extra Tur: Fil Safarisi Turu Kişi Başı :35 Euro

Çoğunluğu Budist olan Tayland’daki filler derin bir kültürel öneme sahip. Bu tur filleri gözlemlemek ve Taylandlıların fillerle olan kutsal bağlarını anlamak için inanılmaz bir fırsat sağlayacak. Fillerle ilgili bilgi aldıktan sonra orman içinde fillerle heyecan verici bir safari turuna çıkacaksınız. 

Extra Tur: Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı :20 Euro

Timsah Çiftliği turunda, timsahları yakından görme ve onlarla yapılan adrenalin dolu gösterileri izleme şansına sahip olacaksınız. .Filler ve zürafalar için de beslenme seansları var. Ayrıca kaplanlarla da fotoğraf çekebilirsiniz. Timsah çiftliği eğlenceli ve heyecan verici deneyimler sunarken, çiftlik içerisindeki parkta Uzak Doğuya has bonsai türü ağaçları ve peyzajını göreceksiniz.

Extra Tur: Alcazar Show Turu Kişi Başı :35 Euro

Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.

5. GÜNPattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI İLE UNLU MERCAN ADASI Turu’muza katılabilirler. Geceleme otelimizde

Extra Tur: Mercan Adası Turu Kişi Başı :45 Euro

Öze surat teknelerimizle Pattaya’ya yedi kilometre mesafedeki mercan resifleri ve palmiye ağaçlarıyla çevrili bembeyaz kumsala sahip Mercan adasına gidiyoruz. Huzurlu adanın turkuvaz rengi sularında yüzebilir veya pastoral manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Öğle yemeğinde ızgara balık, salata ve tropik meyveler var.

6. GÜNPattaya

Kahvaltıdan sonra serbest zamanın tadını çıkarabilir veya Nong Nooch Tropik Bahçesi turumuza katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Extra Tur :Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 35 Euro

Chonburi’de bulunan Nong Nooch Tropikal Bahçesi, bir botanik bahçesi, bir hayvanat bahçesi ve etkileyici gösterilerin düzenlendiği Tay Kültür Merkezi’ne ev sahipliği yapan muhteşem bir turistik cazibe merkezidir. Rekreasyon parkı, iki göl, bonsai, kaktüs, palmiye ve bromeliad bahçeleri, orkideler ve eğrelti otları için bir sera ve kaplanlar, filler, şempanzeler ve papağanlar gibi egzotik hayvanların sergilendiği geniş bir alanı kapsıyor. Tayland Kültür Merkezi ayrıca, ziyaretçilerin tepedeki kabile müziği ve dansı, Tay düğün törenleri, dövüş sanatları, Budist törenleri ve fil gösterisi gibi geleneksel Tay ev müziklerine ve kültürel performanslarına tanık olabileceği pitoresk bir ortam sunmaktadır. Ziyaretçiler ayrıca bu tropik bahçede geleneksel Tayland mutfağını tadarak Tay antikalarından oluşan etkileyici bir koleksiyonu gözlemleyebilir.

7. GÜNPattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanınız olacak. Geceleme otelimizde.

8. GÜNPattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanınız olacak. Geceleme otelimizde.

9. GÜNPattaya - Bangkok - Tahran

Bilet ve bagaj düzenlemelerimizi tamamladıktan sonra 21:30’da Tahran’a hareket edecek olan Mahan Airlines tarifeli W5050 sefer sayılı uçuşa bineceğiz.

10. GÜNTahran - İstanbul

Yerel saatle 01:15’te Tahran’a varacağız, ardından İstanbul’a giden Mahan Havayolları’nın W5112 tarifeli ile saat 06:00 da İstanbul uçuşuna bineceğiz. Saat 08:55 İstanbul Yeni Havalimanına varış ile turumuzu sonlandırıyoruz.

Fiyatlar&Tarihler

14, 21 Eylül 2023

3* Bangkok Ibis Sathorn Vb. 3* Pattaya Travelodge Vb.
2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
1044 EURO
Tek Kişilik Odada Kişi Başı
1249 EURO
0 - 2 Yaş Bebek
299 EURO

3; 12 Ekim 2023

3* Bangkok Ibis Sathorn Vb. 3* Pattaya Travelodge Vb.
2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
889 EURO
Tek Kişilik Odada Kişi Başı
1099 EURO
0 - 2 Yaş Bebek
299 EURO
 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 • Havaalanı Vergileri
 • Panoramik Öğle Yemekli Bangkok Şehir Turu (Öğle yemeği esnasında içecekler extradır)
 • Alan – Otel / Otel – Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
 • Belirtilen Otellerde Konaklama (Bangkok 2 Pattaya 5 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar)
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri

 

Her şey dahil extra tur paketi: 345 Euro Yerine 325 Euro

Extra Tur: Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı : 25 Euro / Extra Tur:Akşam Yemekli Baiyoke Sky Turu & Asiatique Riverfront Gece Pazarı: 50 Euro / Extra Tur: Yüzen Çarşı Kişi Başı :50 Euro/ Extra Tur: Chao Praya Dinner Cruise :50 Euro / Extra Tur: Fil Safarisi Turu Kişi Başı :35 Euro/ Extra Tur: Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı :20 Euro/ Extra Tur: Alcazar Show Turu Kişi Başı :35 Euro/ Extra Tur: Mercan Adası Turu Kişi Başı :45 Euro/ Extra Tur :Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 35 Euro

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Öğle Yemekleri
 • Akşam Yemekleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Extra Turlar
Notlar
 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; MagidosTUR gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; MagidosTUR’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu MagidosTUR’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin MagidosTUR tarafından iptal edilmesi durumunda MagidosTUR’ dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, MagidosTUR sorumlu tutulamaz.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde MagidosTUR iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

 • Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar MagidosTUR’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. MagidosTUR ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.
 • Erken rezervasyon kampanyası kapsamındaki rezervasyonlarda, kampanya bitiş tarihinden sonra gerçekleştirilecek tarih ve isim değişikliği işlemleri, ancak MAGİDOSTUR onayı ile ve kişi başı 25 € değişiklik işlem bedeli karşılığında gerçekleştirilebilir. Tarih değişikliği işlemleri için müsaitlik onayı alınması gerekir.

Rehberlik Hizmetleri ve Programda Belirtilen Turlar

 • Programda belirtilen günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Programda belirtilen turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından MagidosTUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya programda belirtilen turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

Ödemeye Devam Et