fbpx

Antalya’dan Direkt Paris & Disneyland Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1399 Euro'dan itibaren

Tur Fiyatı: 1399 Euro'dan itibaren

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 4 Gece 5 Gün
 • 28 Haziran 2023
 • Antalya Çıkışlı

***Pegasus HY ile Antalya’dan Direkt Uçuş***

Disneyland’a 1 Gün Çift Park Bileti Dahil!

Seine Nehrinde Tekne Turu Dahil!

Eyfel Kulesi’nde 2. Kata Çıkışı Dahil!

***EKSTRA TUR YOK***

Tur Programı

1. GÜN Antalya - Paris

Antalya Havalimanı 1. Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde siz değerli misafirlerimiz ile sabah 05:30’da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC5037 sefer sayılı uçuşuyla saat 08:00’da Paris’e uçuyoruz. Yerel saat ile 11:15’de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle ve rehberimizle buluşuyoruz. Panoramik şehir turumuzda, şehrin görkemli meydanlarından, Opéra Binası, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesi’ni göreceğiz. Tur sonrası otelimize hareket ediyoruz. Geceleme Paris’te otelimizde.

2. GÜNParis

Kahvaltının ardından tam gün düzenlenecek olan Paris (Eiffel Kulesi 2. Kat & Seine Nehri Tekne Turu & Mont Martre turumuza katılıyoruz. Turumuza İlk olarak Paris ‘in hatta Fransa ‘nın sembolü olan Eiffel Kulesi ile başlıyoruz. 1889 Paris III. Evrensel Sergisi için Gustave Eiffel tarafından inşa edilen çelik ve demir karışımı bu eser kule, sergi sonrasında turistler tarafından büyük ilgi görünce yıkılmasından vazgeçilmiş ve günümüze kadar ayakta kalmıştır. 3 bölümden (kat) oluşan ve her bölümüne asansör ile çıkılan kulenin 2. Katına çıkarak Paris ’in eşsiz manzarasının tadını çıkartacak ve birbirinden güzel fotoğraflar çekeceğiz.

Eiffel turumuz sonrasında Seine Nehri (Sen) tekne turuna  katılacağız. Paris ‘in birçok ünlü binasını ve nehir üzerindeki 37 köprüyü eşsiz bir açıdan görüyor olacağız. Seine Nehri gezimiz sonrasında, ilk olarak günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği, sokak ressamları ve karikatüristleri ve birçok ünlü ressamın çalışmalarını yapmış olması sayesinde “Ressamlar Tepesi” adıyla bilinen ve Paris ‘in en yüksek noktasını oluşturan Montmartre Tepesi ‘ne gideceğiz.

130 metrelik bu tepenin üstünde yükselen Sacré-Coeur Bazilikası ‘nı (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, ressamlar meydanında portrenizi yaptırmak ve çevre gezisi için serbest zamanımız olacaktır. gerçekleştireceğimiz yürüyüş turu sonrasında alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman sunuyoruz. Ardından dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz.

3. GÜNParis - Disneyland

Kahvaltı sonrası tüm gün tadını çıkarmak üzere Disneyland Paris’e hareket edeceğiz (2 park için giriş ücreti ve transfer dahil). Dünyaca ünlü Disneyland ’ın masalsı eğlence dünyasında tam gün sınırsız eğlencenin keyfini çıkartabilir, akşam saatlerinde ise Walt Disney karakterlerinin müzik ve dans şovları eşliğinde gerçekleştireceği geçiş seremonisini izleyebilirsiniz. Disneyland Paris aslında Disneyland Park ve Walt Disney Studios Park olmak üzere iki ayrı parktan oluşuyor. Yetişkinlere de yönelik muhteşem eğlenceleri ve atraksiyonları içerenWalt Disney Studios Park’a da mutlaka zaman ayırmanızı tavsiye ederiz. Gezi sonrası dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz.

4. GÜNParis

Bugün yine kahvaltı sonrası tüm gün şehrin tadını çıkarmak üzere champ elysees ve opera bölgesine gidiyoruz. Tam gün alışveriş ve serbest zaman.

5. GÜNParis - Antalya

Kahvaltı sonrası odalarımızı boşaltıyoruz ardından havalimanına geçiyoruz. Pegasus Havayolları’nın PC5038 sefer sayılı uçuşuyla ile 12:05’te Antalya’ya uçuyoruz. 16:55’te Antalya’ya varış ve turumuzun sonu…

Fiyatlar&Tarihler

28 Haziran 2023

Campanile Paris Est Bagnolet 3* vb.
2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
1399 EURO
Tek Kişilik Oda Farkı
280 EURO
3-12 Yaş Çocuk
1299 EURO
0-2 Yaş Çocuk
200 EURO

28 Haziran 2023

Novotel Paris 17 Hotel 4* vb.
2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
1499 EURO
Tek Kişilik Oda Farkı
380 EURO
3-12 Yaş Çocuk
1399 EURO
0-2 Yaş Çocuk
200 EURO
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Sunexpress/Pegasus Havayolları ile Antalya – Paris – Antalya uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Paris’te havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • Zorunlu mesleki sorumluluk Sigortası
 • Programda yer alan tüm turlar
 • Disneyland Paris’e 1 gün çift park giriş bileti
 • Eyfel giriş ücreti
 • Sen Nehri Tekne Turu
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Seyahat Sağlık Sigortası (30 EURO)
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Rehber ve şoför tipleri
Notlar

KONAKLAMA NOTLARI, UÇUŞ DETAYLARI

 • Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.
 • Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
 • *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.
 • İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.
 • Gruplarda fiyatlar geçerli değildir, Özel fiyatlarımızı sorunuz.

19 Nisan  Pegasus AYT-CDG 08:00 – 11:15
23 Nisan  Pegasus CDG-AYT  12:05 – 16:55

28 Haziran  Pegasus AYT-CDG 08:00 – 11:15
02 Temmuz  Pegasus CDG-AYT 12:05 – 16:55

ÖNEMLİ NOTLAR

 • Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından MagidosTUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 • Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
 • Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
 • MagidosTUR, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. MagidosTUR, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

VİZE

 • T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
 • T.C yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 • Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
 • Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan MagidosTUR sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Ödemeye Devam Et