fbpx

Amadeus Star ile Romantik Ren & Muhteşem Mosel Nehirleri Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

1699 Euro

Tur Fiyatı: 1699 Euro

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 7 Gece 8 Gün
 • 8 Ağustos 2023
 • İstanbul Çıkışlı

Amsterdam – Utrecht – Köln – Rüdesheim –  Miltenberg – Wertheim – Würzburg – Bamberg – Nuremberg

Tur Programı

1. GÜN İstanbul - Amsterdam

Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın, tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Volendam & Zaanse schanse turumuzu gerçekleştiriyoruz. İlk olarak gerçek Hollanda olarak bilinen Amsterdam’ın kuzeyine gidiyoruz. İlk olarak Hollanda’yı tanıtan tüm kartpostallarda gördüğünüz değirmenleri ile ünlü Zaanse bölgesi ziyaret ediyoruz. 17. ve 18. Yüzyıllardan kalan değirmenler günümüzde de işlevini sürdürmekte buradaki zamanımızda değirmenlerin içini gezebileceğiniz (Ücretli) gibi çok güzel fotoğraflarda çekebilirsiniz. Zaanse sonrası Volendam kasabasına gidiş yolu üzerinde Yerel bir peynir çiftliğinde, Hollanda’nın meşhur Gauda peynirlerinden tatma ve satın alma imkanı bulacaksınız. Volendam kuşkusuz Hollandaya gelen turistlerin en çok ziyaret ettikleri kasaba olup, çok ucuz hediyelik eşyalar alabileceğiniz gibi Hollanda’nın ünlü Harring balığını veya Fish&Chips ‘sini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Ardından Amsterdam limanında  bizi bekleyen gemimize transfer. (170km) Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz 18.00’de hareket edecek. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

 

Uçuş No: TK1957 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: İstanbul – Tarih: 08 Ağustos 2023 – Saat: 10:45 – Varış: Amsterdam – Tarih: 08 Ağustos 2023 – Saat: 13:20

2. GÜNAmsterdam - Utrecht

Gemimiz sabah saat 08:30’da Amsterdam limanından ayrılacaktır.  Saat 11:30’ta Utrecht limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz gemiden aldığımız kahvaltı sonrası rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Amsterdam Kanal turunu gerçekleştiriyoruz. yaklaşık bir saat sürecek Amsterdam kanalları tekne gezimizde Amsterdam şehrini oluşturan ünlü kanallar, tarihi binalar, köprüler ve liman bölgesi görülecek yerler arasındadır (Kanal turu esnasında teknede kulaklık ile Türkçe anlatım mevcuttur). Gezimiz sonrası Utrecht limanında demirli olan gemimize transfer oluyoruz. Öğlen yemeğimizi gemide aldıktan sonra Köln limanına varmak üzere gemimiz 12.30’ta hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

3. GÜNKöln

Gemimiz sabah saat 10:00’da Köln limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Köln & Bonn şehir turumuza katılabilir. Öncelikle Ren nehrinin ikiye böldüğü ve her iki yakasının 8 köprü ile birbirine bağlandığı, Orta çağ kenti olan Köln şehir turu için hareket ediyoruz, öğlen gemiden yanımıza aldığımız kumanyalarımız ile öğle yemeğimizi yedikten sonra Bonn gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezi sonrası gemimize transfer oluyoruz.  Gemimiz Rüdesheim limanına gitmek için 20.00’de hareket ediyor. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

4. GÜNRudesheim

Gemimiz Rüdesheim limanına saat  12.00’de yanaşacaktır. Öğle yemeğimizi gemide aldıktan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Rudesheim Turistik tren ile üzüm bağları & Siegfried’s müzik aletleri müzesi turuna katılabilir. Gezi sonrası gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 15.00’te limandan hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

5. GÜNMiltenberg - Wertheim

Gemimiz Miltenberg limanına saat 14.00’de yanaşacaktır. 14.30’ta Wertheim limanına yanaşmak için hareket edecektir. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Miltenberg yürüyüş turu  ve  Glass museum ziyaret  edeceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası Wertheim limanında demirli olan gemimize transfer. Gemimiz  saat 19.00’da limandan hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

6. GÜNWürzburg

Gemimiz sabah 09.00’da Wuerzburg limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz kahvaltı sonrası rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Rothenburg turuna katılabilirler. Rotherburg, Bavyera eyaletinin “Romantik Yol” olarak bilinen güzergahı üzerinde bulunan, Frankfurt ve Münih’in tam arasında konumlanmış küçük bir orta çağ kasabasıdır. Beklide tüm Almanya’nın en güzel ve kesinlikle en ünlü kasabası. Gezi sonrası gemimize transfer oluyoruz. Öğle yemeği gemide alıyoruz. Gemimiz saat 13.00’de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7. GÜNBamberg

Gemimiz  13:00’de Bamberg limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz öğle yemeği sonrası rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği, 1983 yılında UNESCO Dünya kültür mirası listesine eklenen Bamberg şehir turuna katılabilir. Gezimiz sonrası gemimize transfer oluyoruz.  Gemimiz Bamberg limanından saat 19.00’da hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

8. GÜNNürnberg

Gemimiz saat 07.30’ta Nurnberg limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerinin ardından Nurnberg şehir turumuzu düzenliyoruz. Gezi sonrası havalimanına transfer.  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Yeni Havalimanına varışımızın ardından turumuz önceden vermiş olduğunuz adrese yapılacak kişiye özel transferiniz ile sona eriyor.

Uçuş No: TK1506 (Türk Hava Yolları) – Kalkış: Nurnberg – Tarih: 15 Ağustos 2023 – Saat: 18:45 – Varış: İstanbul – Tarih: 15 Ağustos 2023 – Saat: 22:35

Fiyatlar&Tarihler

8 Ağustos 2023

2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlar
Dış Kabin - 16m2
1699 EURO
Orta Kat French Balkonlu Kabin (B4) - 15m2
DOLU
Orta Kat French Balkonlu Kabin - 16m2
DOLU
Üst Kat French Balkonlu Kabin - 16m2
DOLU
Tek Kişi Farkı
%70
 • EKSTRA TURLAR ARAÇ MALİYETİ, DÖNEMSEL FARKLILIKLAR YA DA KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR. FİYAT VE İÇERİK KESİN OLMAMAKLA BİRLİKTE TASLAK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TUR ÖNCESİNDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Amsterdam (AMS) // Nurnberg (NUE) – İstanbul (IST) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Kişiye özel ev-alan – ev transferleri
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergiler & Covid-19 ve İptal Teminatlı Seyahat & Sağlık Sigortası (Seyahatin Türkiye dışında başladığı andan itibaren geçerlidir.) (450 Euro)
 • 5*Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Gemizde canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Hoşgeldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özen Menüsü
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik veya asistanlık hizmeti
 • Turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Volendam & Zaanse schanse Gezisi
 • Nurnberg şehir turu
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 77 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Gemi veya rehber tarafından organize edilecek opsiyonel turlar (opsiyonel turlar ücrete tabidir)
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası Sür primi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişi başı (isteğe bağlı)
Notlar

İptal İade Şartları

Tur Hareket tarihine;

Kayıt günü ile 120 gün arası %50,
90 gün kala %60,
89 gün – 56 gün kala %70,
55 gün – 28 gün kala %80,
27 gün ve sonrası %100 ceza uygulanır!


NOT:Yukarıdaki iptal şartları sadece gemi kısmı içindir.Uçak bileti ve varsa vize ücreti kesintileri ayrıca yansıtılacaktır!

Ödemeye Devam Et