fbpx

4 Gece 5 Gün Londra Turu

İstek Listesi

Adding item to wishlist requires an account

999 GBP'den itibaren

Tur Fiyatı: 899 GBP'den itibaren

0
Adınız Soyadınız *
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Düşündüğünüz Tarih ve Kişi Sayısı?*

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın. Aklınıza takılanları yanıtlayalım.

+90 505 590 03 63

info@magidostur.com

 • 4 Gece 5 Gün
 • 19 Nisan 2023'den itibaren
 • Antalya Çıkışlı

Antalya’dan Direkt Uçuş

Tur Programı

1. GÜN Antalya - Londra

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 07:30’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Sunexpress/Pegasus HY ile 09:55 de Londra’ya uçuş. Yerel saat ile 11:40’da Londra’ya varışın ardından özel aracımız ile panoramik şehir turu.

Görülecek yerler arasında; Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Thames Nehri, Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman.

2. GÜNLondra

Kahvaltının ardından, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek  London Eye & Madame Tussauds & Thames Nehir turu Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madame Tussauds Müzesi’ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra’yı görme imkanı yakalıyoruz.

Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Akşam yemekli Royal Banquet & Show’’ turu. Royal Banquet & Show, Ortaçağ atmosferinde alacağımız yemek eşliğinde birbirinden güzel ve eğlenceli Showlara tanıklık edeceğiz. Tur bitimi otele dönüş ve serbest zaman.

3. GÜNLondra

Kahvaltının ardından, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek  Harry Potter Turu. Tam Gün turumuz Warner Bros Stüdyo gezisi ile başlayıp Harry Potter Londra Film Lokasyonlarının gezilmesiyle devam edecektir. Bu turumuzun sonunda Harry Potter hayranları unutulmaz bir deneyim yaşamış olacak. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman.

4. GÜNLondra

Kahvaltının ardından, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford & Windsor & Bicester Outlet Turu Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceğiniz Oxford şehrine gidip, Ortaçağdan kalma binalar arasında gezerek, Trinity College Binası, Sheldonian Theater, Bodleian Kütüphanesi, Redcliff Camara ve Oxford’un en eski pub’ı The Bear görme imkânı buluyoruz. Devamında ünlü markaların outlet ürünlerini bulabileceğiniz Bichester’a hareket ediyoruz. Son olarak da Windsor’a gezerek turumuzu tamamlıyoruz.

5. GÜNLondra - İstanbul

Kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Sunexpress ya da Pegasus Havayolları ile 12:35’te uçuyoruz. Yerel saat ile 19:55’te Antalya’ya varış ve turumuzun sonu…

Fiyatlar&Tarihler

19 Nisan 2023 (Ramazan Bayramı)

2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
999 GBP
Tek Kişilik Oda Farkı
220 GBP
3-12 Yaş Çocuk
949 GBP
0-2 Yaş Çocuk
150 GBP

28 Haziran 2023 (Kurban Bayramı)

2 ya da 3 Kişilik Odada Kişi Başı
1099 GBP
Tek Kişilik Oda Farkı
250 GBP
3-12 Yaş Çocuk
1049 GBP
0-2 Yaş Çocuk
150 GBP
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Sunexpress/Pegasus Havayolları ile Antalya – Londra – Antalya uçak bileti
 • Belirtilen kategori vb. standartta otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Londra panoramik şehir turu
 • Alan – Otel – Alan transferleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Programda ekstra olarak belirtilen tüm turlar
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Seyahat sağlık sigortası 30 Gbp (+65 yaş 50 Gbp)
 • İngiltere vizesi (tüm pasaport türleri için vize zorunludur)
Notlar

Konaklamalar Hakkında Önemli Notlar

*** Otellerin giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / çıkış saatleri  10:00 – 12:00 arasındadır.

***Aynı destinasyon için alternatifli oteller verildiği ve/veya sadece kategori bilgisi verildiği durumlarda konaklayacağınız otelleri gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 Ekstra Turlar Hakkında Notlar

Akşam yemekli Royal Banquet Show turu ulaşımı Metro ile yapılır ve fiyata dahil değildir.

Windsor Kalesi giriş bileti fiyata dahildir. Turun ulaşımı otobüs, tren veya metro ile yapılır.

London Eye & Madame Tussauds & Thames Nehri turu ulaşımı tren veya metro ile yapılır.

 

 • Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan MagidosTUR sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirleri genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.

Ödemeye Devam Et